Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

wtryski,turbo ...

a Ty nie masz wtrysków w Twoim aucie ( wiem , że na PD trzeba uważać , ale wystarczy lać gnojówkę na sprawdzonych stacjach i będzie git , nie kupować od "Żyda" chyba , że ma się jakiegoś naprawdę sprawdzonego ) [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:27_________________________________________________

Telefon my Ci dali :gwizdanie:

A na co mi telefon :gwizdanie: :cool1:

:tongue4::wink4:

Ale co powiesz , widać , dysk rozkurwiony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Mowie Ci gora sie szykuje [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:29_________________________________________________No wypadniety fest :confused4:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:30_________________________________________________Zara wracam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypadniety fest :confused4:

:kwasny: ale na razie zaś jest znaczna poprawa , ostatnio trzy lata miałem z tym spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojade do domu tylko bo mi sie zle pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie Ci gora sie szykuje

Jak tak gadasz , możliwe , ale szklanki by grały dość mocno ... a może dół :gwizdanie:

[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:33_________________________________________________

Dojade do domu tylko bo mi sie zle pisze

Jesteś hardkorem :kox: :kox: :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem nexie 1.5 :D

Tym też miałem nie,przyjemność jezdzić za kółkiem-prawie nową .Przy gwałtownych manewrach wyprzedzania tym miękkim gównem można wypaść z drogi :decayed:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:55_________________________________________________Tak właściwie to kiedy tylko mam okazję przetestować jakikolwiek wóz ,którym jeszcze nie jezdziłem staram się testować :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacze zrzuce gorne pokrywy i Wojtek oceni co do zrobienia jak grubo-hmmm 8k to zakladam pokrywy z powrotem, robie total szade i kupie jakie b6[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 00:59_________________________________________________Mam dosc ,zara spadam bo na 8 do pracy znowu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacze zrzuce gorne pokrywy i Wojtek oceni co do zrobienia jak grubo-hmmm 8k to zakladam pokrywy z powrotem, robie total szade i kupie jakie b6

Arczi ,czyżbyś miał za ciężką nogę dla Twojego klekotka? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od skoczowa do zor mi taka nie dala rady koles w zorach dopiero na swiatlach gadal ze ma 2.8 i sie dziwil ze ja tylko 150 km[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 01:05_________________________________________________Jak nie pozdychaly :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od skoczowa do zor mi taka nie dala rady koles w zorach dopiero na swiatlach gadal ze ma 2.8 i sie dziwil ze ja tylko 150 km[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 01:05_________________________________________________Jak nie pozdychaly :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed: niemożliwe-chyba,że z tym słabszym silnikiem 2,8 ... Zawsze możemy Arturo przetestowac wspólnie :wink4: na jakim dystansie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mial tipa i Q no ale tez znowu inne kilogramy[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 01:10_________________________________________________Ty masz ośke i manuala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ósemka jest duzo ciezsza wiec pewnie dlatego[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 01:12_________________________________________________Mialem fory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...