Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany kiery z was cos takiego jak vakuometr? potrzebuja pożyczyć by sprawdzić podcisnienie i pompę vacu

Jo mom trzi ale ci nie pozycza bo mnie nima doma :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany kiery z was cos takiego jak vakuometr? potrzebuja pożyczyć by sprawdzić podcisnienie i pompę vacu

Jo mom trzi ale ci nie pozycza bo mnie nima doma :tongue4:

nie drażnij spragnionego mocy :P

boś musioł do gebelsowni jechać :wink4:

Opublikowano

Jo mom trzi ale ci nie pozycza bo mnie nima doma :tongue4:

Tomek nazot do dom , ale to już :baseball: nie żartuja :bicz2:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 12:46_________________________________________________A co Krzysztof VAC ( podciśnienie ) słabe ? Mówiłem Ci , sprawdzić trza te wszystkie wężyki od VAC :cool1:

A jak nie ( czytałem wczoraj troszkę o tym Twoim przypadku ) zadupcony KAT może to robić :gwizdanie:

Opublikowano

Pany a jak mi turbo pozno wstaje od ok 2500tysia a potem laduje jak powinno to w co uderzyć?

Opublikowano

Pompa Vacuum powinna być ok jeżeli nie masz problemów z heblami , Tomek (Sztomel) się odezwał :?:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 12:52_________________________________________________

Pany a jak mi turbo pozno wstaje od ok 2500tysia a potem laduje jak powinno to w co uderzyć?

Skąd wiesz , że tak późno ? Log 011 robiony ?

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 12:53_________________________________________________Tak sie usuwa żle zaparkowane auta w Rosji

:kox: :kox: :kox::polew:

Opublikowano

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 12:52_________________________________________________

Pany a jak mi turbo pozno wstaje od ok 2500tysia a potem laduje jak powinno to w co uderzyć?

Skąd wiesz , że tak późno ? Log 011 robiony ?

Pewnie :) Cały komplet robilem.

Opublikowano

Pewnie :) Cały komplet robilem.

poka :cool1:

Opublikowano

Aktualnie w robocie jestem, wieczorem wrzuce :)

Opublikowano

Pompa Vacuum powinna być ok jeżeli nie masz problemów z heblami , Tomek (Sztomel) się odezwał :?:

mosz pompa godosz - z heblami nima problemu chyba -> hamuje :tongue4:

ja rozmawiałem z Sztomel

Opublikowano

PANY , TO JAK :?: ROBIMY 30 LIPCA SPOT/GRILL/OGNISKO ( sobota) [ Studzionka/Rybnik ] CZY 31 LIPCA ( niedziela ) ZWYKŁY SPOT :?: :?: :?:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 13:27_________________________________________________

ja rozmawiałem z Sztomel

Co pedzioł ? Słabe podciśnienie ? Mówiłem , trzeba zacząć od szlauszków

Opublikowano

PANY , TO JAK :?: ROBIMY 30 LIPCA SPOT/GRILL/OGNISKO ( sobota) [ Studzionka/Rybnik ] CZY 31 LIPCA ( niedziela ) ZWYKŁY SPOT :?: :?: :?:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 13:27_________________________________________________

ja rozmawiałem z Sztomel

Co pedzioł ? Słabe podciśnienie ? Mówiłem , trzeba zacząć od szlauszków

odpadam będę w gebelsowni

jeszcze do końca nie przejrzał

a pompę vacuum chce profilaktycznie sprawdzić

Opublikowano

PANY , TO JAK :?: ROBIMY 30 LIPCA SPOT/GRILL/OGNISKO ( sobota) [ Studzionka/Rybnik ] CZY 31 LIPCA ( niedziela ) ZWYKŁY SPOT :?: :?: :?:

jak bydzie pogoduu, to sobota, a jak ni to niedziela :naughty:

Opublikowano

jak bydzie pogoduu, to sobota, a jak ni to niedziela :naughty:

Nawet najstarsi górale tego nie wiedzą :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

robert. tzn mosz tyn vakuometr ?

Opublikowano

robert. tzn mosz tyn vakuometr ?

ja nie mam :no:

Opublikowano

PANY , TO JAK :?: ROBIMY 30 LIPCA SPOT/GRILL/OGNISKO ( sobota) [ Studzionka/Rybnik ] CZY 31 LIPCA ( niedziela ) ZWYKŁY SPOT :?: :?: :?:

jak bydzie pogoduu, to sobota, a jak ni to niedziela :naughty:

fest precyzja :polew:

Opublikowano

Jo mom trzi ale ci nie pozycza bo mnie nima doma :tongue4:

Tomek nazot do dom , ale to już :baseball: nie żartuja :bicz2:

Tęskno Ci się zrobiło :tongue4: jo jakoś za Tobą nie tęsknia :decayed:

Opublikowano

Jo mom trzi ale ci nie pozycza bo mnie nima doma :tongue4:

Tomek nazot do dom , ale to już :baseball: nie żartuja :bicz2:

Tęskno Ci się zrobiło :tongue4: jo jakoś za Tobą nie tęsknia :decayed:

jemu pewnie nie ale kozie ...................... :tongue4::polew:

Opublikowano

Jo mom trzi ale ci nie pozycza bo mnie nima doma :tongue4:

Tomek nazot do dom , ale to już :baseball: nie żartuja :bicz2:

Tęskno Ci się zrobiło :tongue4: jo jakoś za Tobą nie tęsknia :decayed:

jemu pewnie nie ale kozie ...................... :tongue4::polew:

podobno teraz Ty do kozy jeździsz :cool1::decayed:

Opublikowano

Tęskno Ci się zrobiło :tongue4:

nooo.... Tomuś wracaj !!! ;( ;( ;(

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 17:25_________________________________________________

... jo jakoś za Tobą nie tęsknia :decayed:

Czemu ???!!! ;(

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 17:27_________________________________________________ :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.