Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrzebuje filc do wiertarki bo musze szybe wypolerowac. gdzie takie cos tanio dostane?

http://www.pielegnowacauto.pl/materialy-polerskie/filc-polerski.html?limit=all

lub na maszynkę rotacyjną

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/akcesoria/polerowanie/polerowanie-szk-1.html

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi: w ten piękny upalny i porny dzień
Opublikowano

Upalny dzionek ? :mysli: , jestem w cieszynie i sie zastanawiam jak wysiasc z auta by nie zmoknac jak pies . :gwizdanie:

Opublikowano

Upał upałem a ze troche leje :P

Opublikowano
  • Autor

u mnie cały dzień 33 stopnie w cieniu i nie ma czym oddychać, co wypiłem piwo to zaraz je wypociłem :decayed:

Opublikowano

u mnie cały dzień 33 stopnie w cieniu i nie ma czym oddychać, co wypiłem piwo to zaraz je wypociłem :decayed:

dokładnie :>

Opublikowano

W Jejkowicach było identycznie cały dzień , na chwile się tylko zachmurzyło ale ani kropelka deszczu nie spadła z nieba ... mam nadzieję , że taka pogoda będzie przez kilka najbliższych dni bo w końcu zrezygnowali my z Chorwacji później zachciało nam się Węgier , Włoch ... w końcu jutro jedziemy do Międzyzdroji :wink4:

Opublikowano
  • Autor

W Jejkowicach było identycznie cały dzień , na chwile się tylko zachmurzyło ale ani kropelka deszczu nie spadła z nieba ... mam nadzieję , że taka pogoda będzie przez kilka najbliższych dni bo w końcu zrezygnowali my z Chorwacji później zachciało nam się Węgier , Włoch ... w końcu jutro jedziemy do Międzyzdroji :wink4:

ryzykanci :>

a moja mi mówiła, że u mnie dziś padał grad wielkości sliwek :blink:

Opublikowano

ryzykanci :>

Czwarty rok pod rząd jedziemy nad Bałtyk , jak teraz pogoda nie dopisze to więcej tam nie jadę :wallbash:

Opublikowano

W Jejkowicach było identycznie cały dzień , na chwile się tylko zachmurzyło ale ani kropelka deszczu nie spadła z nieba ... mam nadzieję , że taka pogoda będzie przez kilka najbliższych dni bo w końcu zrezygnowali my z Chorwacji później zachciało nam się Węgier , Włoch ... w końcu jutro jedziemy do Międzyzdroji :wink4:

ryzykanci :>

a moja mi mówiła, że u mnie dziś padał grad wielkości sliwek :blink:

a byl taki grad byl :blink: i nawet takim odebralem pare razy :disgust:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 20:41_________________________________________________robert z tego co na pogodzie widzialem to pogoda ma byc nad morzem :cool1:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 20:42_________________________________________________no nic...ja sie z Wami zegnam do 2 wrzesnia :beach:

narazicho :hi: :hi:

Opublikowano

no nic...ja sie z Wami zegnam do 2 wrzesnia :beach:

narazicho :hi: :hi:

Udanego urlopu :good::wink4: ... Nie przysmaż se jajek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no nic...ja sie z Wami zegnam do 2 wrzesnia :beach:

narazicho :hi: :hi:

niech ci Bułgarki chętne będą :good:

Opublikowano

Sprzedam amplituner, może ktoś chętny :P ?

Opublikowano

http:

Sprzedam amplituner, może ktoś chętny :P ?

jaki i za ile napisz pw :)

22034_3f619f064095aea6288086d28fc6a99b.jpg

Opublikowano

Krzysiek daj mi proszę jutro znac co z tymi katami u mnie ,czy to też da rade zrobić ten gościu .[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 23:07_________________________________________________Pierwsze zakupy pod remont łazienki zrobione :) -kaloryfer zakupiony,do końca tygodnia misze skompletować resztę gratów, junkers,wanne,umywalke,kibelek, i..........kafle :disgust:,chyba popłyne lepiej jak na skrzyni i silniku :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Krzysiek daj mi proszę jutro znac co z tymi katami u mnie ,czy to też da rade zrobić ten gościu .[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 23:07_________________________________________________Pierwsze zakupy pod remont łazienki zrobione :) -kaloryfer zakupiony,do końca tygodnia misze skompletować resztę gratów, junkers,wanne,umywalke,kibelek, i..........kafle :disgust:,chyba popłyne lepiej jak na skrzyni i silniku :confused4:

jak nie bierzesz na to faktury to możesz na mnie wziąć :gwizdanie:

Opublikowano

Jutro sie bede widzial z ksiegowym i go zapytam jak to zrobic .

Opublikowano

ryzykanci :>

Czwarty rok pod rząd jedziemy nad Bałtyk , jak teraz pogoda nie dopisze to więcej tam nie jadę :wallbash:

głupi :no:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Wczoraj po południu padał taki grad jakiego w życiu nie widziałem. Byłem akurat w pracy no i wszystkie auta pod robotą powgniatane :wallbash: . Mojemu też się dostało a trzy tygodnie temu odebrałem od lakiernika :wallbash: . Z ciekawości mierzyliśmy większe kulki, niektóre miały średnicę 35mm/30mm :shocked: . Chyba w tym roku sprzedam to auto bo ostatnio mam z nim jakiegoś pecha.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.