Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Po nocce i zaś robić na dworze :kwasny:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 09:29_________________________________________________

:hi:

Po nocce i zaś robić na dworze :kwasny:

młodego zaciągnij do roboty :cool1:

Opublikowano

:hi: :hi:

Masakra, slizgi drozsze od zderzaka ...

Opublikowano

Ty sie tylko na sonaxie znosz :decayed:

A jak i zaroz dzisio bydzie wosk Sonax po raz drugi :wink4:

Opublikowano

Ty sie tylko na sonaxie znosz :decayed

A jak i zaroz dzisio bydzie wosk Sonax po raz drugi :wink4:

carbon też namazej :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi:

normalnie piykno pogoda dziso momy :kox:

Opublikowano

Ja mam na aucie tyle wosku ,ze nawet muchy nie ma na zderzaku bo nie rozbijają się na prędkości tylko zsuwają :decayed:

Opublikowano

Ja mam na aucie tyle wosku ,ze nawet muchy nie ma na zderzaku bo nie rozbijają się na prędkości tylko zsuwają :decayed:

a tym bardziej Ci nie sraja, bo sie tez zeslizguja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi:

Masakra, slizgi drozsze od zderzaka ...

no co ty gadasz :blink:

Wiesiek widzisz mieliśmy sprawdzić tego sonaxa na mojej szybie przedniej :confused4:

Opublikowano

Ja mam na aucie tyle wosku ,ze nawet muchy nie ma na zderzaku bo nie rozbijają się na prędkości tylko zsuwają :decayed:

a tym bardziej Ci nie sraja, bo sie tez zeslizguja :decayed:

No prawie :polew:

H4mm3R ten niebieski płyn coś mi dał to normalnie jakaś masakra :shocked::blink::shocked::blink:

,auto nigdy po myciu tak nie błyszczało :good:

Opublikowano

Ja mam na aucie tyle wosku ,ze nawet muchy nie ma na zderzaku bo nie rozbijają się na prędkości tylko zsuwają :decayed:

a tym bardziej Ci nie sraja, bo sie tez zeslizguja :decayed:

No prawie :polew:

H4mm3R ten niebieski płyn coś mi dał to normalnie jakaś masakra :shocked::blink::shocked::blink:

,auto nigdy po myciu tak nie błyszczało :good:

Byle czego bych Ci też nie doł :cool1:

Opublikowano

Ja mam na aucie tyle wosku ,ze nawet muchy nie ma na zderzaku bo nie rozbijają się na prędkości tylko zsuwają :decayed:

a tym bardziej Ci nie sraja, bo sie tez zeslizguja :decayed:

No prawie :polew:

H4mm3R ten niebieski płyn coś mi dał to normalnie jakaś masakra :shocked::blink::shocked::blink:

,auto nigdy po myciu tak nie błyszczało :good:

mnie niestety nigdy sie nie blyszczalo :( , no chyba ze pomaluje ta parszywa ryse z prawych drzwi :confused4:

Opublikowano

Ja mam na aucie tyle wosku ,ze nawet muchy nie ma na zderzaku bo nie rozbijają się na prędkości tylko zsuwają :decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 10:20_________________________________________________

Byle czego bych Ci też nie doł :cool1:

A coś mu doł :?:

Opublikowano

Kozie mleko :decayed:

:decayed: fajnie spadam robić co do własnego kołchozu. :naughty:

Opublikowano

Moze do Daniela do Żor podjedziemy ,a potem na grilowana kielbache do szaszlyka :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 12:37_________________________________________________

:?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.