Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za spota panie i panowie :notworthy::good:

No ciekawe co robią :mysli:

Tak mnie połamało ... właśnie mierzę temperaturę [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 23:08_________________________________________________37,6oC mam :kwasny:

Biorę gripex'a i spadam do łóżeczka się wygrzać

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurw a czemu ja bylem pewien ze spot jest dzis? ;(

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

najyższy czas coś zacząć myśleć na zimniejszymi dniami i jakąś miejscówkę pod to przygotować(znaleźć)-to do rybniczan :cool1:

ja już w zeszłym roku proponowałem zmiane miejsca spotkań na parking z zadaszeniem :gwizdanie: , a knajpke trzeba znależć...

godzine spotkań będziemy zmieniać na okres zimowy :?:

Opublikowano

:hi:

Co do parkingu z zadaszeniem to jak najbardziej tak ,jeszcze lepiej jak bedzie to miejscowka pod dachem gdzie zima mozna wypic herbatke lub czekolade chocby z automatu .

Co do godzin to jak of korz :decayed: sie dopasuje jak zwykle :wink4:.

Da tych co nie byli!!!

Zawsze mozemy zrobic mini powtorke wczorajszego . :decayed:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 10:11_________________________________________________Ladny kolorek tej 1.8T :decayed:.

No i co najwzniejsze ,Twoje prosiaki H4mm3R do niej za***iście pasuja :evil::slina::kox:.

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

Qfa...mac... i mnie nie bylo, ale zech se to zadup***l :wallbash:

a co do siedzenia na forum, to niestyty ostatnio mam bardzo malo czasu :confused4:

Opublikowano

:hi:

Dzięki za spota Wszystkim :wink4:

a Szaszłyk był dobry :>

A W LOTTO 50 baniek :blink: jest do wygrania :rolleyes:

Opublikowano

Jak zdrówko?

Już mi troszkę przeszło :wink4:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 12:07_________________________________________________

A W LOTTO 50 baniek :blink: jest do wygrania :rolleyes:

:hi:

Nooo

wyniki LOTTO

6 7 12 13 40 43

jeden mój zakład

5 7 15 16 41 42 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:shocked:
Opublikowano

najyższy czas coś zacząć myśleć na zimniejszymi dniami i jakąś miejscówkę pod to przygotować(znaleźć)-to do rybniczan :cool1:

ja już w zeszłym roku proponowałem zmiane miejsca spotkań na parking z zadaszeniem :gwizdanie: , a knajpke trzeba znależć...

godzine spotkań będziemy zmieniać na okres zimowy :?:

no tylko gdzie u nas jest taki parking? :mysli: bo poza dachem dobrze by bylo jeszcze jakas oslona przed wiatrem hehe a focus i plaza to parkingi ciagle zawalone :confused4:

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 12:22_________________________________________________Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 12:09[/size]_________________________________________________

:hi:

Nooo

wyniki LOTTO

6 7 12 13 40 43

jeden mój zakład

5 7 15 16 41 42 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

o kur

tos je prawie milioner :decayed:

Opublikowano

seves niech chlopaki kombinuja , bo na sniegu to za dlugo nie postoimy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no tylko gdzie u nas jest taki parking? :mysli:

np były sklep Plus

Opublikowano

seves niech chlopaki kombinuja , bo na sniegu to za dlugo nie postoimy :wink4:

no dokladnie wiem jak w zeszlym roku bylo :( jak pada to jedno ale poza tym sam dach moze nie wystarczyc bo jak piz*zi to piz*zi :P

moznaby ew sie zgadac na parkingu i podjechac do knajpki gdzies :gwizdanie:

tylko ja bym proponowal knajpke gdzies na uboczu gdzie zaqwsze bedzie miejsce dla nas i dla furek :P

no i oczywiscie co by mozna dobrze zjesc :decayed:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 12:55_________________________________________________

no tylko gdzie u nas jest taki parking? :mysli:

np były sklep Plus

no jest jeszcze np makro...

Arek ktory byly plus tzn gdzie? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no jest jeszcze np makro...

zapomnij o Makro, nie raz już opuszczałem parking po prośbach ochrony

były Plus, skrzyżowanie ulic Wyzwolenia i Mikołowskiej

Opublikowano

no jest jeszcze np makro...

zapomnij o Makro, nie raz już opuszczałem parking po prośbach ochrony

były Plus, skrzyżowanie ulic Wyzwolenia i Mikołowskiej

makro? :shocked:

o kurw :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no to faktycznie moznaby tam na mikolowskiej :wink4:

oczywiscie moje zdanie to tu jest najmniej wazne :decayed: hahaha bo ja to w prawdziwa kratke sie stawiam ;(

Opublikowano

:hi:

No mnie też wczoraj łamało ale już trochę przeszło, chyba walnę rundkę na moto bo pogoda miodzio.

Opublikowano

:hi:

No mnie też wczoraj łamało ale już trochę przeszło, chyba walnę rundkę na moto bo pogoda miodzio.

:naughty:

no widzisz o tym samym mysla

to o kierej i kaj :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.