Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale naprawde dziwie sie ludziom, co takie cos robia swoim autom :wallbash:

wierz mi, ze jak go kas spotkom na miescie, to mu powiym, ze mo wybrane pod kopula :blink:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poprostu wygrał przetarg na kacje zime :polew:

Opublikowano

poprostu wygrał przetarg na kacje zime :polew:

Akcję :cool1:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 21:25_________________________________________________Tomek poślij to do TEDEgo, na pewno to pokaże, bo tak zjebanej audicy dawno nie widziałem, nie wliczając Twojej :przebiegly:

Opublikowano

przepraszam błąd w druku :embarrassed:

Opublikowano

Tomek poślij to do TEDEgo, na pewno to pokaże, bo tak zjebanej audicy dawno nie widziałem, nie wliczając Twojej :przebiegly:

Już wysłałem ;) Twoją przy okazji też :naughty:

Opublikowano

:hi:

dopiero teraz do was dotarłem czysty melanż jak nie wczoraj z kuzynem to dziś z teściem masakra chyba bede musiał isc na AA :P ale jest dobrze

PS. Dzięki jeszcze raz Tomaszu za płyn ,a droge powrotną miałem nadrobioną jak niewiem co ale jest 0K :kox:

Dzięki jeszcze raz !

Opublikowano

:decayed:

Przec**je :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 21:42_________________________________________________

Tomek poślij to do TEDEgo, na pewno to pokaże, bo tak zjebanej audicy dawno nie widziałem, nie wliczając Twojej :przebiegly:

Już wysłałem ;) Twoją przy okazji też :naughty:

No to OK, to bydzie pierwszo z SR, bo SWD już były :decayed:

Opublikowano

H4mm3R wrzuć fotki jak ta wczorajsza robota za dnia wygląda :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=57616.msg2735068#msg2735068 ;)

Ochyda :sick3:

Ochydny to Ty masz ten pseudo carbon na klamkach :sick3:

nie rób scen przyjmij krytykę z pokorą :decayed:

Grzesiek fajnie że wpadłeś do SWD swją nową furą :naughty::decayed:

sam25111280x768.jpg

sam25131280x768.jpg

H4mm3R :baseball: Ty se naigrosz :gwizdanie:

a tak wogole...to co trzeba brac, aby miec tako wizja :mysli::blink:

nie wiem ale też chcę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed:

ło żesz k.rwa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spadam narka :hi:

Opublikowano
:hi:,trzymaj się Wiesław
Opublikowano

w trakcie na reklama na tvn-ie "gladiator" :decayed:

Opublikowano

oglądam ,muza :blink::kox:

Opublikowano

fajny film :decayed:

"...ale musisz zostacprzy zyciu, bo strace własne..."

^^^cytat z filmu^^^

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

napiszę to jeszcze raz muza w tym filmie -to ro***erducha :good:

Opublikowano

a dokladniej o jaka czesc filmu Ci chodzi :?:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:41_________________________________________________chodzi o ta muze ... :wink4:

Opublikowano

teraz -podkład[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:42_________________________________________________ :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:42_________________________________________________na końcu jest ten sam kawałek

Opublikowano

no nie powien, ze nie :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:43_________________________________________________ida juz spac dobranoc :hi:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:44_________________________________________________no spac jak spac... :decayed: film do konca i spac :wink4:

Opublikowano

ja też :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.