Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Był plan, że do końca weekendu będzie 2000 stron więc się staramy :wink4: .[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:18_________________________________________________Jednak żeby to osiągnąć trzeba zwiększyć wydajność :naughty: .

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to się nie uda :rolleyes:

Opublikowano

to się nie uda :rolleyes:

czekej az grubiorze wstaną po wczorajszej libacji :evil::tongue4:
Opublikowano

to się nie uda :rolleyes:

czekej az grubiorze wstaną po wczorajszej libacji :evil::tongue4:

No :naughty: co chce się coś napisać to ciągle się wyświetla że już 5 postów dodano :gwizdanie: .

Opublikowano

:hi: SR

Pany ma ktoś z Was czujnik lakieru może ? jadę jutro oglądać auto z kumplem do Gaszowic i czujnik byłby wskazany :naughty: potrzebuję go dosłownie na 30 min :cool1:

Opublikowano

To zależy jakie auto :naughty: .

Opublikowano

To zależy jakie auto :naughty: .

prawie Audi :decayed:

Opublikowano

cabriofan, wiesiek3d :)

Opublikowano

cabriofan, wiesiek3d :)

danke zapodam PW do chłopaków :hi:

Opublikowano

co za lesertwo :gwizdanie: a potem marudy siedzą i narzekają ,że w ciągu dnia nic się nie dzieje :)[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 14:13_________________________________________________jadę do SR nie będzie ktoś się wybierał na jakąś kawkę zaraz np.z BP albo MC D ?

Opublikowano
:no:
Opublikowano

:no:

nie rób scen pakuj się :decayed:

Opublikowano
:no: F1 leci mone se cosik naucza :evil:
Opublikowano

teraz to już za stary jesteś na naukę :tongue4::polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 14:21_________________________________________________dobra zbieram się jak coś to jestem pod handy :wink4:

Opublikowano

:> jedziesz klekota przepolić :D

Opublikowano

Artur co do pytań o opony i pierścienie wal na PW do moda z działu "felgi i opony" :wink4:

Arek od kiedy :?: :gwizdanie:

Gratki :oklaski: :good:

A tak poza tym , znów okazja :drunk::naughty:

Opublikowano

Tomcraft - Loneliness - Official Video (HQ) a to jeden z moich ulubionych-przez lata katowany i jeszcze się nie znudził :cool1: Byłem na koncercie,zresztą nie tylko jego. Moguay , Pakito,Mayday w 2007 też zaliczyłem w Spodku :evil:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 14:31_________________________________________________

:hi: SR

Pany ma ktoś z Was czujnik lakieru może ? jadę jutro oglądać auto z kumplem do Gaszowic i czujnik byłby wskazany :naughty: potrzebuję go dosłownie na 30 min :cool1:

Ja mam
Opublikowano

Tomcraft - Loneliness - Official Video (HQ) a to jeden z moich ulubionych-przez lata katowany i jeszcze się nie znudził :cool1: Byłem na koncercie,zresztą nie tylko jego. Moguay , Pakito,Mayday w 2007 też zaliczyłem w Spodku :evil:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 14:31_________________________________________________

:hi: SR

Pany ma ktoś z Was czujnik lakieru może ? jadę jutro oglądać auto z kumplem do Gaszowic i czujnik byłby wskazany :naughty: potrzebuję go dosłownie na 30 min :cool1:

Ja mam

no Tomcraft - Overdose :evil:
Opublikowano

haa...wrescie polutowalem ta wtyczke od czujnika temp. paliwa :kox: ,bo draznily mnie te dwa kabeli se tak dyndajace :disgust:

normalnie 10 Qniuff i 20 niutQw wiecej :kox::polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 16:31_________________________________________________no ludziska...40 stron i dwa kola nasze :naughty:

Opublikowano

:hi: SR

Pany ma ktoś z Was czujnik lakieru może ? jadę jutro oglądać auto z kumplem do Gaszowic i czujnik byłby wskazany :naughty: potrzebuję go dosłownie na 30 min :cool1:

mioł takowy Romus :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.