Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Andrzej jest dobry... dzisiaj do niego dzwonie i mówie że mam nową kierownice, a ten już pyta o cene i czy wezme starą kiere w rozliczenie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

cały on :notworthy::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Synki nie chcę nic gadać i nie zrozumcie mnie źle znaczy bez podtekstów :naughty: ale żegnacie się jak świezi kochankowie już 2godzinę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a do tego zaraz będziecie się widzieć :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to jak juztak arturku liczysz to tutaj masz cene nowych:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/pirelli-sottozero-2-235-40-r18-95-v-xl-mo

Zobacz sobie jaki jest bieżnik w nowych... Zurzycie 3mm czyli ok. 40%... no to już wiesz ile masz mi dodać za zurzycie opon :decayed: :decayed:

Wiesz u mnie to jak na poczcie- ta usługa nazywa się priorytet :polew: :polew: :polew:

taryfą wyjdzie taniej chyba :mysli:

jak doliczysz lakierowanie i oklejanie folią błotników zdartych od obijających się opon to chyba tak :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Synki nie chcę nic gadać i nie zrozumcie mnie źle znaczy bez podtekstów :naughty: ale żegnacie się jak świezi kochankowie już 2godzinę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a do tego zaraz będziecie się widzieć :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:22_________________________________________________

to jak juztak arturku liczysz to tutaj masz cene nowych:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/pirelli-sottozero-2-235-40-r18-95-v-xl-mo

Zobacz sobie jaki jest bieżnik w nowych... Zurzycie 3mm czyli ok. 40%... no to już wiesz ile masz mi dodać za zurzycie opon :decayed: :decayed:

Wiesz u mnie to jak na poczcie- ta usługa nazywa się priorytet :polew: :polew: :polew:

taryfą wyjdzie taniej chyba :mysli:

jak doliczysz lakierowanie i oklejanie folią błotników zdartych od obijających się opon to chyba tak :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co się miało wytrzeć to już się wytarło :tongue4::polew:

Opublikowano

to jak juztak arturku liczysz to tutaj masz cene nowych:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/pirelli-sottozero-2-235-40-r18-95-v-xl-mo

Zobacz sobie jaki jest bieżnik w nowych... Zurzycie 3mm czyli ok. 40%... no to już wiesz ile masz mi dodać za zurzycie opon :decayed: :decayed:

no bez jaj że to jest cena za 1szt.

kosmos :shocked:

Wiesz u mnie to jak na poczcie- ta usługa nazywa się priorytet :polew: :polew: :polew:

no a faktycznie nawet na poczcie za priorytet jest dopłata :decayed:

Opublikowano

to jak juztak arturku liczysz to tutaj masz cene nowych:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/pirelli-sottozero-2-235-40-r18-95-v-xl-mo

Zobacz sobie jaki jest bieżnik w nowych... Zurzycie 3mm czyli ok. 40%... no to już wiesz ile masz mi dodać za zurzycie opon :decayed: :decayed:

Wiesz u mnie to jak na poczcie- ta usługa nazywa się priorytet :polew: :polew: :polew:

taryfą wyjdzie taniej chyba :mysli:

jak doliczysz lakierowanie i oklejanie folią błotników zdartych od obijających się opon to chyba tak :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no bez jaj że to jest cena za 1szt.

kosmos :shocked:

no :gwizdanie:

Opublikowano

Synki nie chcę nic gadać i nie zrozumcie mnie źle znaczy bez podtekstów :naughty: ale żegnacie się jak świezi kochankowie już 2godzinę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a do tego zaraz będziecie się widzieć :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jak sójki za morze :decayed: synki mają rada ku sobie :naughty:
Opublikowano

Synki nie chcę nic gadać i nie zrozumcie mnie źle znaczy bez podtekstów :naughty: ale żegnacie się jak świezi kochankowie już 2godzinę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a do tego zaraz będziecie się widzieć :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jak sójki za morze :decayed:

:decayed::wink4:

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:26_________________________________________________dobra ,narka :hi:

Opublikowano

Synki nie chcę nic gadać i nie zrozumcie mnie źle znaczy bez podtekstów :naughty: ale żegnacie się jak świezi kochankowie już 2godzinę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a do tego zaraz będziecie się widzieć :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jak sójki za morze :decayed: synki mają rada ku sobie :naughty:

:naughty:

:decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:27_________________________________________________

dobra ,narka :hi:

ja też się zbieram

jeszcze raz udanej raisy :hi:

Opublikowano

Arturoo zycze powodzenia oczywiscie i szczesliwej drogi.

Jakos mam wrazenie, że albo ktos cos wyolbrzymia i teraz sie tylko jebie bo coraz wiecej ludzi wsadza lapy albo to worek bez dna.

Opublikowano

Arturoo zycze powodzenia oczywiscie i szczesliwej drogi.

Jakos mam wrazenie, że albo ktos cos wyolbrzymia i teraz sie tylko jebie bo coraz wiecej ludzi wsadza lapy albo to worek bez dna.

rozliczał też będę wszystkich po kolei :wink4: ,spokojnie,kasa się kończy , nerwy się kończą :arrow2: a tego na miejscu grzebiących i tych co grzebali bym się raczej obawiał

Opublikowano

tez spadam. narka :hi:

Opublikowano

de facto kasa to już się skończyła :decayed: :gwizdanie:

,

:hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Jakos zdaje mi sie ze nic nie osiagniesz bo w koncu to chyba na Twoje zyczenie szukali wady czy nie ?

Opublikowano

ale szukali ,wymieniali graty i nie znaleźli ,a ja płaciłem - wiekszość kosztów to ich nieudane próby :gwizdanie:

Opublikowano

Arturoo zycze powodzenia oczywiscie i szczesliwej drogi.

Jakos mam wrazenie, że albo ktos cos wyolbrzymia i teraz sie tylko jebie bo coraz wiecej ludzi wsadza lapy albo to worek bez dna.

rozliczał też będę wszystkich po kolei :wink4: ,spokojnie,kasa się kończy , nerwy się kończą :arrow2: a tego na miejscu grzebiących i tych co grzebali bym się raczej obawiał

jak to czytałem to nie wiem czemu zobaczyłem w myślach Kaczyńskiego :decayed: :decayed: :decayed:

Ciekawe czy po wszystkim powiesz: Panie Prezesie melduje wykonanie zadana :decayed::wink4:

Opublikowano

yebany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

SPAĆ !!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Jakos zdaje mi sie ze nic nie osiagniesz bo w koncu to chyba na Twoje zyczenie szukali wady czy nie ?

dobrze napisałeś... zdaje Ci się... młody jesteś... :decayed: :decayed: :decayed:

Jak nie umieli nic znaleźc to trzeba było powiedzieć "Sorki Arturku ale my w naszej niewiedzy i prostocie pogłębionej niskimi zdolnościami manulanymi i zerownymi umiejejętnościami umysłowymi, znajdując się w dołu intelektualnym by nie powiedzięć depresji, rozkładamy te oto nasze ręcyma i nic nie możemy zrobić" a nie mówić za każdym razem że to napewno to.....

...i to....

....i to....

...i już napewno to.

ku*** miałem iśc już danwno spać...

Przestańcie juz pisać...

Opublikowano

Nie moja kasa nie moj problem wiec nie bede rozwijal dyskusji. Oby ktos to w koncu ogarnal.

:hi: :hi:

Opublikowano
:hi: :hi: se synki napisali jutro na redbulach pojadą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.