Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to na czym skończyliśmy :gwizdanie: ,aaaaaaaaaa :embarrassed::hi::wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

O tej porze to mnie tu jeszcze nie było :decayed:.

Opublikowano

hello Rybniczanie i.. podróżniki :decayed:

:hi:

Jakos zdaje mi sie ze nic nie osiagniesz bo w koncu to chyba na Twoje zyczenie szukali wady czy nie ?

dobrze napisałeś... zdaje Ci się... młody jesteś... :decayed: :decayed: :decayed:

Jak nie umieli nic znaleźc to trzeba było powiedzieć "Sorki Arturku ale my w naszej niewiedzy i prostocie pogłębionej niskimi zdolnościami manulanymi i zerownymi umiejejętnościami umysłowymi, znajdując się w dołu intelektualnym by nie powiedzięć depresji, rozkładamy te oto nasze ręcyma i nic nie możemy zrobić" a nie mówić za każdym razem że to napewno to.....

...i to....

....i to....

...i już napewno to.

(...)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze gada, polejcie mu :decayed:

a tak na poważnie sam mówiłem Arturowi żeby spróbował to załatwić od strony ubezpieczenia, bo jak są ofecjalnymi majtrami i mają zakłady to są pewnie ubezpieczeni..

i może najpierw po koleżeńsku podejść do sprawy z nimi..

Tylko że im więcej fachmanów tym gorsze szanse żeby któremuś coś udowodnić :confused4:

Opublikowano

imag1287.jpg

Chyba ma zaległości :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 08:30_________________________________________________:disgust: nuda

Nic to nie jedzie :polew:

Opublikowano

hmmm... Arturku a powiedz mi to zdjecie zrobiles przed tym jak jebnales moim autkiem w slupek cofajac, czy po?

Opublikowano

Po :embarrassed:

Zawsze chciałem to zrobić

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

imag1287.jpg

Chyba ma zaległości :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 08:30_________________________________________________:disgust: nuda

Nic to nie jedzie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale koszulka a4 klubu musi byc :decayed:

:good:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 09:05_________________________________________________

hmmm... Arturku a powiedz mi to zdjecie zrobiles przed tym jak jebnales moim autkiem w slupek cofajac, czy po?

:decayed:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

bry :hi:

znacie jakiś warsztat gzie zrobią mi zbieżność? (dobrze)

miłego

Opublikowano

:bry::hi:

niezły spam Cie czeka :decayed:

:hi:

Opublikowano

:hi:

imag1287.jpg

Chyba ma zaległości :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 08:30_________________________________________________:disgust: nuda

Nic to nie jedzie :polew:

:D

Opublikowano

:hi:

imag1287.jpg

Chyba ma zaległości :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 08:30_________________________________________________:disgust: nuda

Nic to nie jedzie :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

niezły spam Cie czeka :decayed:

:hi:

:facepalm:

nadrobiony :wink4:

Opublikowano

Po :embarrassed:

Zawsze chciałem to zrobić

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

będzie buba :kox: :kox:

:hi: :hi:

dobry :)

Opublikowano

Zbieram się do roboty :kwasny: ale po szychcie będzie :drunk::evil:

Opublikowano

Po :embarrassed:

Zawsze chciałem to zrobić

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

będzie buba :kox: :kox:

Będzie nowy zderzak pod pdc :naughty: .

Jakiś taki zawsze był goły i mi nie pasował :decayed: .

Opublikowano

Ty nawet nie potrafisz zderzaka rozwalić :decayed::naughty:

Opublikowano

:hi:

imag1287.jpg

Chyba ma zaległości :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 08:30_________________________________________________:disgust: nuda

Nic to nie jedzie :polew:

:polew: :polew: :polew:

Nie ma się z czego śmiać niby 200 ps'ów ,niby 400 niutów ,a jeździ jak B5 z akn'em tipem ,Q i padniętą vp .

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.