Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wolał bym dopłacić za 1,9 niż potem dołożyć wartość zakupu na remont ;(

Dokładnie , poza tym wolałbym już golasa 1.9 TDI ale w dobrym stanie techn. niż 2.5 z problemami ( a o te nietrudno w tych silnikach )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany nie ma kto w domu płynu do wspomagania , ale tylko i wyłącznie ORI G 004 000 , potrzebował bym dolać dosłownie 50 ml , nie chcę przez to całego litra kupować

ja mam

THX Arek :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ale już z Hammerem się dogadałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby moje stało pod blokiem i w roku robiło 10-15k to dalej by jeździło bezawaryjnie :wink4:

mam sąsiada,który ma taki motorek w A6 i on w zeszłym roku najebał 7k i mówił mi ,że tylko olej wymieniał i nic więcej ,a moje to się dziwi ,że ciągle u mechaników stoi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu sam wiesz ,że koszty były spowodowane przez nieudolność mechanika ,a to jest temat na inną flaszkę :wink4:.

Lawina się posypała przez jednego majstra

Artur przez majstra , ok , ale takich majstrów co znają się na tych silnikach można na jednej ręce policzyć , wiec po co później kombinować , czy gość się zna , zrobi to dobrze czy jeszcze bardziej spieprzy ... 1.9 TDI to nawet "przedszkolaki" znają , poza tym tam nie ma nic do spierdzielenia ( no chyba , że będzie to naprawdę jakiś partacz ) :naughty::wink4:

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 20:56_________________________________________________

jakby moje stało pod blokiem i w roku robiło 10-15k to dalej by jeździło bezawaryjnie :wink4:

To nie jest wyznacznikiem , gorzej ma silnik który jest odpalany rzadko i za chwilę znów jest gaszony ( po krótkiej trasie ) niż silnik który ciągle sobie gada :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś powie że calibra to wiocha :slina: :slina: :slina: :slina: ;(

184202_113120802097296_100001981315286_111497_3256650_n.jpg

Baa nawet MEGA WIOCHA :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś powie że calibra to wiocha :slina: :slina: :slina: :slina: ;(

184202_113120802097296_100001981315286_111497_3256650_n.jpg

Teraz przegiąłeś :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 22:46_________________________________________________

Czy tylko mi się podoba ta felga :decayed::naughty:

no to Calibra czy felga :?: zdecyduj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się calibra na tych felgach. Felgi robią swoją robotę. Ogólnie nie przepadam za bryłą tego "sportowego" samochodu, ale te felgi pięknie wyglądają. Widziałem je na golfie kiedyś i wyglądały ochydnie :no:

Edit: to chyba tylko ja jestem taki dziwny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czad ,niech u nas też wprowadzą wszędzie skrzyżowania równorzędne i możliwość skręcania z każdego pasa w każdą stronę :naughty::kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam maja normalne skrzyżowania tylko jeżdżą jak chcą :shocked:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 23:51_________________________________________________Z lewego pasa prawoskręt i na odwrót no wymuszenie na chamca gorzej niż w SWD. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 23:51_________________________________________________Z lewego pasa prawoskręt i na odwrót no wymuszenie na chamca gorzej niż w SWD. :gwizdanie:

:good: :good: :good: :good: :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...