Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Robert a do Ciebie mam takei pytanko jak Ci sie niunia sprawuje bo moze se kupie B6 ewentualnie zoneczka mnie namawia na Peugota 407 sw ja osobiscie wole zostac wierny Audi

No jak na razie odpukać spisuje się bardzo dobrze ( tyle , że się go troszkę też naszukałem nie pierwsze lepsze kupiłem , ten rocznik można było mieć wtedy +/- za 33 k ja dałem 7 k więcej ) :wink:

B7 jakbyś szukał to tylko 1.9 TDI ew. 1.8 T innych nie kupuj ( wiem , ze zaraz Hammer i inni mnie zeżrą :evil: że 2.0 TDI też dobry jest )

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No jak na razie odpukać spisuje się bardzo dobrze ( tyle , że się go troszkę też naszukałem nie pierwsze lepsze kupiłem , ten rocznik można było mieć wtedy +/- za 33 k ja dałem 7 k więcej ) :wink:

B7 jakbyś szukał to tylko 1.9 TDI ew. 1.8 T innych nie kupuj ( wiem , ze zaraz Hammer i inni mnie zeżrą :evil: że 2.0 TDI też dobry jest )

Czekaj czekaj jeszcze tego nie przeczytał hahaha

B7 to jest porażka jeżeli chodzi o silniki

Opublikowano

Oprócz tych wymienionych przeze mnie i 3.0 TDI , 2.0 TFSI , 3.2 FSI ... 4.2 :tongue:

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

no to zapraszam do mnie:wink:

zdzwonimy się jeszcze

OK :wink:

Opublikowano
no fele przepiekne i jeszcze z takim et :slina:

fura w ogóle koks przepiękna że masakra

ale druga sprawa to moc.. niestety nie trzymają serii i to w nowych autach taka przepaść pomiędzy serią a hamownią :fool: może to przez skrzynie automat zawsze ma straty :huh:

seves to nie wina skrzyni, a samego silnika, wszystkie wolnossaki od samego początku nie trzymają serii a w miarę postępu czasu, zbiera się nagar na zaworach i jest jeszcze gorzej, wiem że gdzieś na stronie warsztatu sportmile, było to wszystko opisane, troszkę to przykre, płacąc taką kasę a otrzymujesz produkt który niestety odbiega od tego co widnieje na papierku.

również mam nadzieję, że coś się tutaj jeszcze z tym forum wydarzy, bo jak narazie duży :thumbdown:

Opublikowano

również mam nadzieję, że coś się tutaj jeszcze z tym forum wydarzy, bo jak narazie duży :thumbdown:

Co Ci się nie podoba , jak dla mnie jest OK , jeszcze kilka poprawek i będzie git majonez :wink:

Opublikowano
Co Ci się nie podoba , jak dla mnie jest OK , jeszcze kilka poprawek i będzie git majonez :wink:

no tak :punk:

miałem tylko chwilę słabości ale już mi przeszło :tongue4:

Opublikowano

Mosz tyn numer synku , bo jo szukoł i ni ma tego nikaj

---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:25 ----------

Krzysztof są kolejne FV do odbioru :wink:

Jutro albo w sobotę dam Ci znać co z tym kablem , kumpel chyba weźmie sztukę :wink:

Opublikowano
no mazda raczej nie wewnatrz nie bardzo do mnie przemawia no te nasze niemieckie silniki sa najlepsze z tym sie zgodze ale finansowo zle stoje i nie bardzo teraz mi pasuje audi ale kiedys napewno wroce A z reszta wszystko sie okaze jutro jak przyjdzie rzeczoznawca z pzu i sie zobaczy co powie

jak to ta 6 o której myśle tzn tak +/- po 2002 to w środku super.. nowoczesna ;) wygląda jak nowe japońce po prostu :)

Paplok no ja Ci nie podpowiem więcej odnośnie szkody- im więcej "zepsujesz" tym mniej kasy da tamta firma która będzie auto ze zdjęć licytować a więcej na konto dostaniesz... tylko potem sam będziesz musiał to albo naprawić albo taniej o tyle też sprzedać

a w ogóle to nie sugeruj się całkowitą wyliczoną przez ASO bo oni mają ceny z kosmosu a ubezpieczyciel może policzyć inaczej.. hmm no właśnie czy może?

zbieram się Pany :hi:

---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

Mosz tyn numer synku , bo jo szukoł i ni ma tego nikaj

---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:25 ----------

Krzysztof są kolejne FV do odbioru :wink:

Jutro albo w sobotę dam Ci znać co z tym kablem , kumpel chyba weźmie sztukę :wink:

kurde Robercik sorry jutro Ci podom :tongue4: napisza do tego kolesia żeby przeczytoł i mi go podoł ;)

Opublikowano

OK bo nie mogę tego dziadostwa znaleźć :wink:

Opublikowano
:hi: rankiem
Opublikowano

:hi:

OK bo nie mogę tego dziadostwa znaleźć :wink:

kurde dzięki wielkie :wink:

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor
:peace: z rana
Opublikowano

:hi:z rana.

Opublikowano
Czekaj czekaj jeszcze tego nie przeczytał hahaha

B7 to jest porażka jeżeli chodzi o silniki

Dlatego Ty już rok zmieniasz auto na B6 w sedanie :nabijasie::nabijasie::nabijasie:

---------- Post added at 09:04 ---------- Previous post was at 09:04 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Dlatego Ty już rok zmieniasz auto na B6 w sedanie :nabijasie::nabijasie::nabijasie:

---------- Post added at 09:04 ---------- Previous post was at 09:04 ----------

:hi:

Lepsze swoje gó**o w polu niż fiołki w Neapolu :nabijasie:

:hi::hi::hi:

Opublikowano

Robert sprawa nieaktualna.. rozebrał i połączył kabelki bez wtyczki :wink:

Opublikowano
  • Autor

Robert czemu nie odbierasz tel?:cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.