Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tobie coś zawsze nie pasuje :whistling:

Bo to forum działa jak stara ku*wa i nie gadaj że jest dobrze, bo pieprzysz jak dziecko co dostanie lizaka.:whistling:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

a co do forum to naprawde do du_pyyyyy :)

Opublikowano

no i Wiesiu zauważyłem że Cię tu coraz mniej :kwasny:

Jak wyżej, po prostu obsługa jest uciążliwa, i to w IE i FF w każdej przeglądarce są jakieś bugi na forum, po prostu shit:facepalm:

Opublikowano
Tobie coś zawsze nie pasuje :whistling:

Bo to forum działa jak stara ku*wa i nie gadaj że jest dobrze, bo pieprzysz jak dziecko co dostanie lizaka.:whistling:

Fakt faktem że się pozmieniało ale mi wszystko działa sprawnie, korzystam z Maxthona.

Opublikowano
Tobie coś zawsze nie pasuje :whistling:

Bo to forum działa jak stara ku*wa i nie gadaj że jest dobrze, bo pieprzysz jak dziecko co dostanie lizaka.:whistling:

Fakt faktem że się pozmieniało ale mi wszystko działa sprawnie, korzystam z Maxthona.

No dobra ale żeby dobrze wszystko działało to będę instalował następna przeglądarkę ?

Mi niby wszystko działa , korzystam z FF ,ale jak napisze posta to po odswieżeniu strony automatycznie wkleja mi się moja ostania odpowiedź w okno odpowiedzi, ale to pikuś.

Obsługa samego forum jest uciążliwa, Hugo uruchomił niepotrzebne wodotryski choćby multicytat, nie wieże że płatnego silnika nie da się ustawić żeby choć w większej części przypominał stary, który był intuicyjny.

Popatrz na PEB działa na tym samym silniku, i nie jest to tylko moje nieistotne zdanie.

Opublikowano
Tobie coś zawsze nie pasuje :whistling:

Bo to forum działa jak stara ku*wa i nie gadaj że jest dobrze, bo pieprzysz jak dziecko co dostanie lizaka.:whistling:

Fakt faktem że się pozmieniało ale mi wszystko działa sprawnie, korzystam z Maxthona.

No dobra ale żeby dobrze wszystko działało to będę instalował następna przeglądarkę ?

Mi niby wszystko działa , korzystam z FF ,ale jak napisze posta to po odswieżeniu strony automatycznie wkleja mi się moja ostania odpowiedź w okno odpowiedzi, ale to pikuś.

Obsługa samego forum jest uciążliwa, Hugo uruchomił niepotrzebne wodotryski choćby multicytat, nie wieże że płatnego silnika nie da się ustawić żeby choć w większej części przypominał stary, który był intuicyjny.

Popatrz na PEB działa na tym samym silniku, i nie jest to tylko moje nieistotne zdanie.

No nie, a z FF większość korzysta..

Co do tych odpowiedzi to faktycznie klops :kwasny:

Ten multicytat jest też na PEB i za cholere nigdy nie wiedziałem jak to używać :doh: dopiero tu mi ktoś powiedział...

Opublikowano

Powiem Ci że na PEB pomimo że po angolu jest menu jakoś lepiej się bryka mamy tu za dużo opcji niepotrzebnych.

Admin powinien interfejs forum ustawić żeby był w jak największym stopniu podobny do starego bo był b.dobry

Opublikowano

Jest tego za dużo... ja de facto korzystam tylko... otwieram na nowej karcie powiadomienia i tam mam wszystkie odp. na subskrybowane wątki i nowe wiadomości PW, a reszta jest mi w sumie zbędna.

Opublikowano
Powiem Ci że na PEB pomimo że po angolu jest menu jakoś lepiej się bryka mamy tu za dużo opcji niepotrzebnych.

Admin powinien interfejs forum ustawić żeby był w jak największym stopniu podobny do starego bo był b.dobry

dokładnie to samo pierwszego dnia po zmianach pisałem i też uważam że pewnie możnabyło forum na nowym silniku ustawić żeby działało w większym stopniu jak kiedyś a w skrócie żeby po prostu było tak intuicyjne jak stare :doh:

Opublikowano

No to widzicie syki mamy podobne zdanie :drinks:

Zbieram się do roboty :hi:

Opublikowano

Pany i na 30 :drunk:

:grin:

:facepalm:

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

I znowu mamy śnieg :kox: ... a ja na łysych letnich :facepalm:

Opublikowano

Ja mam prawie sliki :grin::decayed: A miałem jechać jutro samochód obejrzeć... :facepalm:

Opublikowano

:hi: dobry no jak nie BT to tez bym mial jeszcze zimowki a tak trzeba ostroznie przejezdzic tych kilka dni :tongue:

---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:21 ----------

kuna co jedziesz ogladac? Wyjdzie Ci pozyczyc autko od ojca :tongue: a jak cos ja mam podobna myjke do sprzedania kupilem na allegro ale u mnie nie dziala tzn sika z przerwami.. Tak ze sika przerywa sika przerywa i w tym momencie mi swiatlo w garazu przygasa hahaha.. Nie chcialby se jej ktos zobaczyc co to za przyczyna :)

Opublikowano

:hi:

:hi:

---------- Post added at 10:07 ---------- Previous post was at 10:06 ----------

Robert bierz http://www.ibood.com/pl/pl/

to jest ta myjka, co mówiłeś mi na spocie??

i spoko Robert...chyba większość dziś bedzie śmigała na letnich:decayed::facepalm:

---------- Post added at 10:35 ---------- Previous post was at 10:34 ----------

chociaż...ja mam ten wybór, że mogę polówkę odpalić na zimowych:decayed:

Opublikowano

to jest ta myjka, co mówiłeś mi na spocie??

Chyba tak, za takiego Karchera byś musiał dać z 900zł i masz tylko 2lata gwar. a tu aż 5lat :wink: oferta tylko dziś ważna.

Opublikowano

a to jest jakaś pewna strona ?? Aby se to kupić ?? Wiesz nie znam się za bardzo:embarrassed:

Opublikowano
a to jest jakaś pewna strona ?? Aby se to kupić ?? Wiesz nie znam się za bardzo:embarrassed:

Ja tam już kupiłem kilka rzeczy, m3rvin, siemian też już tam kupowali. Ja polecam :thumbup1:

Pogadaj z bulczasem może kupicie dwie to przesyłka taniej wyjdzie :wink:

Opublikowano

no nie powiem okazja, ale muszę mieć narazie z tym poczekać:wink: bo w domu jest jakaś "powiedzmy" myjka (a myślałem, że juz jej nie ma),ale chwilowo nie sprawna...jak się nie da jej uruchomić,to się złożę z kimś i se kupimy.

Opublikowano
no nie powiem okazja, ale muszę mieć narazie z tym poczekać:wink: bo w domu jest jakaś "powiedzmy" myjka (a myślałem, że juz jej nie ma),ale chwilowo nie sprawna...jak się nie da jej uruchomić,to się złożę z kimś i se kupimy.

Spoko :wink: tylko mówię że ta myjka jest tylko dzisiaj i nie wiadomo kiedy znów będzie :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.