Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
klepną Danie i wszystko się w trzecim meczu rozstrzygnie

Chyba Krysiek sie klepnie w łeb :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma lipy, chociaż trzeba przyznać że Dania sie po Oranje nieźle przejechała i dziś może być różnie

Opublikowano

Dania ostatnio klepie Portugalii , no i poza tym Krysiek nic nie zdziała ... :wink:

Opublikowano

Jak Dania klepnie Portugalii to Holandia z grupy nie wyjdzie.. :naughty:

Opublikowano
Jak Dania klepnie Portugalii to Holandia z grupy nie wyjdzie.. :naughty:

robert się już z tym pogodził :decayed:

Opublikowano

btw, seves albo badboy któryś z was chodzi na wieczorówke do tygla?

nie nie ja już się w końcu nie uczę :decayed:

kamieniołom-ku chwale ojczyzny i wp***dol codzienny ,a nie będziemy na sk.....ów robić do 67 roku życia ...

dokładnie dużo lepsze wyjście :wink:

Urzekła mnie wasza historia :decayed::grin:

:decayed:

te zły chłopaku ........ bo mi ciary po plecach poszły jak to czytałem:yeah::brawo::punk:

dowalił konkretnie, a nie wygląda nie :naughty:

:decayed:

Opublikowano

btw, seves albo badboy któryś z was chodzi na wieczorówke do tygla?

nie nie ja już się w końcu nie uczę :decayed:

kamieniołom-ku chwale ojczyzny i wp***dol codzienny ,a nie będziemy na sk.....ów robić do 67 roku życia ...

dokładnie dużo lepsze wyjście :wink:

Urzekła mnie wasza historia :decayed::grin:

:decayed:

te zły chłopaku ........ bo mi ciary po plecach poszły jak to czytałem:yeah::brawo::punk:

dowalił konkretnie, a nie wygląda nie :naughty:

:decayed:

sam nie wyglądasz :decayed:

:polew:

Opublikowano

idź wyczyść w środku padlinę by na jutro wyglądała jak przystało na Audi ,a nie jak duży hasiok:decayed:

tu ciągle tylko pisze jak to dba i że mu zależy, a jak przyjeżdza to tylko się tłumaczy że dalej nie miał czasu tego syfu ogarnąć :grin:

:decayed:

Badboy skończ pier**lić, podstawa to najebać ruskim i koniec, jak nie na boisku to po zanim, i tak mieli szczęście ze był remis bo jak by nasi przegrali to by się działo ,przecież równowaga musi być.:whistling:

Czechom też trza wp***dol spuścić :whistling:

a miśkom daj spokój chyba że masz jakiś uraz :polew:, ty czasem jakieś socjologii nie studiujesz :grin:

i takich kilku Wieśków zażartuje a młody narybek bierze pały i idzie bronić ojczyzny :decayed:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

spam z dziś nadrobiony :heat:

dobrze że sie ktoś potrzaskał przynajmniej się coś działo :decayed:

Krysiek nic nic nic dziś nie gra aż źle się na to patrzy ale ta 3 brama im się należała :kox:

Opublikowano

osobiście za tym typem nie przepadam, zmarnował 2 200% sytuacje. Wg mnie w decydujących meczach daje d*py, bo coś tam grac umie nie powiem :whistling:

Opublikowano

Oj ale Krystynka by płakała, jakby się remisem skończyło.. Do Portugalii by nie miał po co wracać :wink:

to teraz Holandia wygra i wszystkie zespoły po 3 pkt :naughty:

Opublikowano

ja też nie przepadam, ale co prawda to prawda grać potrafi ale też i zawodzi.. dziś takie okazje zmarnował że chciałbym usłyszeć te komentarze w portugalskiej prasie

Opublikowano
ja też nie przepadam, ale co prawda to prawda grać potrafi ale też i zawodzi.. dziś takie okazje zmarnował że chciałbym usłyszeć te komentarze w portugalskiej prasie

i te nieuzasadnione w swej wysokości miliony co zarabia...

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

chociaż jak dawają trzeba brać, ale moim zdaniem para nog nie jest tyle wart.

Opublikowano

Zarobki Cristiano Ronaldo na minutę - 86 złotych

Zarobki Crisitano Ronaldo na godzinę - 5186 złotych

Zarobki Cristiano Ronaldo na dzień - 125 466 złotych

a ja marze, żeby mieć 3 kafle na miesiąc :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

japierlolę:facepalm: żeby opatulić to jakąś plałą, folią czy ki chO_oj to wie to się zwie, to trza mieć tupet:doh::polew:

Opublikowano

no to Oranje jazda :naughty: bo jak Dojcze wygrają to będzie nuuudno

Opublikowano

:hi:

i dla DE 1-0 :/

Opublikowano
:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.