Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

********

wyedytowałem posta bo nie mam ochoty na kolejne przepychanki słowne....

Zle mnie odebraleś, ja tez reki nie przylozylem wtedy do tego, dlatego proponuje sie tu wyjscia "gotowe" a mimo to jest nadal opór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Pany dalej mi chodzi o zimę ,tylko i wyłącznie-to była propozycja luźna do pirzemyślenia ,obgadania nie do waśni :!:

Nie do waśni :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem :rolleyes:

Następnego spota robimy tam gdzie Arek ostatnio pisał ( koło BP ) , a w zimne dni możemy przecież spróbować spotować pod basenem "RUDA" , w zimowe miesiące na pewno będzie tam sporo miejsca ( poza tym wiem , że fani innych marek też tam mają spoty ) dodatkowo będzie można podejść do Carrefour'a ogrzać się , usiąść i zjeść/napić się czegoś ciepłego ... następną opcją mógłby być parking naprzeciw targu , w sobotę/niedzielę w godzinach wieczornych jest tam sporo miejsca ( i to już bezpłatnie ) a stąd b.blisko do PLAZ'Y i FOCUS'A ... :cool1:

Nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel ja tam byłem dziś dopiero wieczorem :embarrassed: ,nie miałem furki bo kumpel siedział po godzinach w racy i dopiero wieczorem (20) pojechałęm po części ,które mi GRYFI załatwił.

Jak jutro będę miał autko o normalnej godzinie to podjadę i poszukam poduchy do Twojego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys byl przy okazji, tam nie ma cisnienia :) Choc jak tak chodze kolo niej , to glaszcze po dachu :kox: Masakra, jak bez reki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeszcze nie a masz jakas manetke :embarrassed::naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:10_________________________________________________na tyle co mam czasu to nie widze zadnej manetki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fisa do b5 polifta :)

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:23_________________________________________________avanta czyli do mojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie...a mi az tak spieszno nie ma ale wiesz lepiej by bylo jakby juz bylo :naughty: a tarcze jak bedzie manetka to przeloze, bo codzien to mam przed oczami to wiesz musi to jaos wygladac :tongue4:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:29_________________________________________________no coz musze juz sie zbierac do roboty :confused4:

3mcie sie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...