Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak kiedyś jechałem do rodzinki na pogrzeb ( 150-180 km/h na A4 ) , spóźnieni byliśmy , śnieg dawał jak rzadko kiedy , dopiero jak zobaczyłem na przeciwnym pasie konkretny wypadek troszkę zwolniłem

no to wtedy człowiek moment stygnie

I co ciekawe auto spadło z mostu który leciał nad A4 właśnie na tą autostradę , pomyśl jak to wyglądało :shocked::confused4:

ostro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

zaś na posterunku my zostali ,H4mm3R dzisiaj coś nie oddzywał ,on skrzynie u Bart-s'a robić miał wczoraj i dzisiaj chyba[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:31_________________________________________________ciekaw jestem jak mu to będzie chodziło teraz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kiedyś jechałem do rodzinki na pogrzeb ( 150-180 km/h na A4 ) , spóźnieni byliśmy , śnieg dawał jak rzadko kiedy , dopiero jak zobaczyłem na przeciwnym pasie konkretny wypadek troszkę zwolniłem

no to wtedy człowiek moment stygnie

I co ciekawe auto spadło z mostu który leciał nad A4 właśnie na tą autostradę , pomyśl jak to wyglądało :shocked::confused4:

ostro :gwizdanie:

Przejeżdżałem obok [ na przeciwnym pasie to się stało ( Katowice = Wrocław ) ] a później się dowiedziałem jak to było dokładnie z TV ( było to w Katowicach na A4 ) jakieś 4-5 lat temu :wink4:

[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:31_________________________________________________

H4mm3R dzisiaj coś nie oddzywał ,on skrzynie u Bart-s'a robić miał wczoraj i dzisiaj chyba

No , w Poznaniu chyba jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek coś do Ciebie i Basi :rolleyes:

31934101.jpg

Dzisiaj byłem u fatra na urodzinach i my gadali trochę na ten temat

Na niebiesko moje , na czerwono moje i brata :rolleyes:

[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:35_________________________________________________

masakra, nieraz przy głupotach i nawet na małej prędkości idzie nabroić :confused4:

No :kwasny:

A jak to zobaczyłem to od razu noga z gazu :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz handlował ziemią :gwizdanie: :mysli:

Może kiedyś :cool1:

[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:39_________________________________________________Za ~ 5 lat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziemie se zostaw to jest lepsze od obligacji :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:39_________________________________________________zaraz wroce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , wiem :naughty:

Ale myślę , coś kiedy sprzedać i postawić jakiś domek ( z za***istym garażem ) :rolleyes:

Ja też ZW , idę spalić :wink4:

[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:42_________________________________________________I nawet Artur zniknął :gwizdanie: czyżby UFO :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ale za minute zas musze uciekac na tk ,bo przywiozly 3 karetki z wypadku ludzi[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:54_________________________________________________wpadne tu po wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ale za minute zas musze uciekac na tk ,bo przywiozly 3 karetki z wypadku ludzi[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:54_________________________________________________wpadne tu po wszystkim

No bo myślałem , że Cię Ufoki porwali :gwizdanie: :rolleyes:

Fajny projekt z DW ( ostatnie fotki tej A4 - dachu ) :slina:

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=57035[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:59___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

A tu takie se mycie "zadupconej" A4

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=200841 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy link :shocked:

gdybym miał garaż to bym sobie pozwolił na takie zabawy z autem ,można w tym momencie trzymać tyle specyfików,własną myjkę i wiele innych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te odbicia garażu na lakierze :naughty::slina:

[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 00:49_________________________________________________Spadam nynać

Narka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana

no fajnie tak się patrzy na takie mycie samochodów ale ile to kosztuje :gwizdanie: i z drugiej strony to nie na nasze warunki, znaczy na moje bo ja auta używam na co dzień (do sklepu, do pracy, itd). gdybym miał dwa samochody i jednego tylko na weekendowe wycieczki to można się w coś takiego pobawić

gdzieś mam też link do takiego tematu, zaraz go poszukam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 09:26_________________________________________________

zaś na posterunku my zostali ,H4mm3R dzisiaj coś nie oddzywał ,on skrzynie u Bart-s'a robić miał wczoraj i dzisiaj chyba[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:31_________________________________________________ciekaw jestem jak mu to będzie chodziło teraz :kox:

We Wrześni byłem, pompa wymieniona, poza tym pozostały stan skrzyni jak na mój przebieg jest w zajedwabistym stanie(łańcuch jak nowy) :kox: , znowu można za***rdalać :naughty:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 09:30_________________________________________________Arku jutro Ci podam ceny na pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...