Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

witam po długiej nieobecności(4 miechy) ach ta robota olałem ją,dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe,głupio mi że dopiero teraz ale poprawię się,widzę dużo zmian na forum i nie mogę się odnaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wiesiek gdzie są emotikonki?

hahahahahaha zguba sie znojdla :decayed:

choooooopie emotki jak znojs mosz opisane 150stron wczesnij wszyscy my to przerabiali :decayed:

ale juz nie pamietom :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: wchodzisz w operacje-> ogólne ustawienia->pozostałe opcje i zaznaczasz : Zaawansowany edytor WYSIWYG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: wchodzisz w operacje-> ogólne ustawienia->pozostałe opcje i zaznaczasz : Zaawansowany edytor WYSIWYG

no właśnie :doh:

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:32 ----------

Elegancka , sprawdzić VIN i brać :wink:

Zauważcie , że masa aut ma na zdjęciu licznika "przebieg chwilowy" ( TRIP ) zawsze bliski zeru , ciekawe czemu nie :whistling::naughty:

nie rozumiem tylko nazywania aut s-line'ami, jeśli nimi nie są.

kur ten zajś jest jakiś krojcowany :decayed:

mo 2wydechy a w 1.9tdi 2wydechy miały tylko quattro hehe czyli albo to jest quattro (ale skrzynia chyba byłaby 6biegowa dla quattro co bo nie jestem pewien :eusathink: no i nie ma oznaczen na listwie i grilu) albo se wydech dołożył.. ale po co dokladać wydech jak i tak jest schowany pod zderzakiem :doh: nie wiem :rolleyes:

podsufitka jest kiera jest listwy i fotele ma s-line czyli coś tam z s-lina ma - pełen środek ;) tylko gałki brakuje... ciekawe czemu zamienił gałkę (bo nie było pakietu bez gałki haha)

ale ta skóra na kanapie tył wygląda dziwnie :mysli: jakby świeżo je od handlarza kupił (ale wątpię bo reszta pakietu jest to ew podmienił kanapę na inną hmm ale po co)

także nie wiem... zboczenie ale co bym nie oglądał to coś mi jakoś podpada :dontknow:

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: wchodzisz w operacje-> ogólne ustawienia->pozostałe opcje i zaznaczasz : Zaawansowany edytor WYSIWYG

no właśnie :doh:

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:32 ----------

Elegancka , sprawdzić VIN i brać :wink:

Zauważcie , że masa aut ma na zdjęciu licznika "przebieg chwilowy" ( TRIP ) zawsze bliski zeru , ciekawe czemu nie :whistling::naughty:

nie rozumiem tylko nazywania aut s-line'ami, jeśli nimi nie są.

kur ten zajś jest jakiś krojcowany :decayed:

mo 2wydechy a w 1.9tdi 2wydechy miały tylko quattro hehe czyli albo to jest quattro (ale skrzynia chyba byłaby 6biegowa dla quattro co :eusathink: no i nie ma oznaczen na listwie i grilu) albo se wydech dołożył.. ale po co dokladać wydech jak i tak jest schowany pod zderzakiem :doh: nie wiem :rolleyes:

fotele ma s-line listwy podobne czyli coś tam z s-lina ma

ale ta skóra na fotelach- kanapa tył i podłokietnik wygląda jakby fotele świeżo co kupił od handlarza i montował :wink: (listwy tez mogl dolozyc)

także nie wiem... zboczenie ale co bym nie oglądał to coś mi jakoś podpada :dontknow:

:cry:

a widziałeś przycisk od opuszczania szyb ?

seves oryginalnie w grillu emblematu s-line nie było, w b6 z tego co mi wiadomo. Wydechy też mi podpadły, ciekawa sprawa. Może za dużo się czepiamy, ale nasze uszczypliwości nie są nieuzasadnione :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

tak to chopy chyba nie znajdziecie auta... ale dobrze że tu tyle ludu co sie na tym zno bo w razie czego jest kaj sie popytać co i kaj przerabiane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deska z boczkiem z lewej cos nie pasi.. ale u mnie teraz po poprawkawkach majstra jest gorzej niz było:facepalm:

:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym był handlarzem i by mi tacy na plac przyłazili, to bym ich do salonu wygonił jak nie pasuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badboy masz racje sline na grilu w b6 nie było... mi chodziło o napis quattro :wink:

przyciski widziałem wytarte i zamalowany chyba co... bo takich całych czornych jeszcze nie widziałem.. jak już to by sie wytarły na biało :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tymi podwójnymi wydechami osobiście bym nie narzekał, od razu bym się za zderzakiem od esy rozglądał:decayed:

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

napisu quattro nie ma ani na listwach ani na grillu, więc nie wiem skąd 2 wydechy, no chyba że typ nie wie co ma:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

tak to chopy chyba nie znajdziecie auta... ale dobrze że tu tyle ludu co sie na tym zno bo w razie czego jest kaj sie popytać co i kaj przerabiane :wink:

dokłądnie :wink:

dlatego prosiłem Kunę żeby brał to jak najbardziej z przymrużeniem oka i wybrał takiego który wg niego będzie miał.... najmniej wad :decayed:

hahaha

lepiej szukać dziury w całym niż olać sprawę

wg mnie lepiej

i lepiej jechać po furę mając świadomość czegoś czego można się przyczepić i szukać dokładniej :wink:

gdybym był handlarzem i by mi tacy na plac przyłazili, to bym ich do salonu wygonił jak nie pasuje :grin:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by było przypuszczać że przód malowany i inny grill zapodany, ale jak nawet na listwach napisu nie ma to ten podwójny wydech jest dla mnie zagadką.

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:07 ----------

robieram tą moją padlinę jutro i wrzucam sportowe fotele, musze pociągnąć kable od grzanych d*p i elektryke jeszcze.

---------- Post added at 23:09 ---------- Previous post was at 23:08 ----------

a miałem se dać spokój z rezaniem :facepalm: wiosna przychodzi i zaś milion pomysłów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..............

napisu quattro nie ma ani na listwach ani na grillu, więc nie wiem skąd 2 wydechy, no chyba że typ nie wie co ma:decayed:

i na esp zwala ,że się auto dobrze zimą prowadzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem że grill wymienił bo i zderzak z prawego przodu źle spasowany.. dość mocno odstaje.. a środek kur teraz nie wiem.. jak był full pakiet s-line wewnątrz to powinien chyba mieć jeszcze listwy progowe s-line a ma zwykłe... może serio jakis rezacz wsadził podsufitkę stołki kierę i listwy...

i się okaże że to quattro

Kuna... bierz go jak to jest quattro z tym silnikiem koks :kox:

jeśli oczywiście faktycznie bezwypadek i tylko miał lekko ten przód przywalony :tongue:

kurw_a ale dedukcje :decayed:

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

..............

napisu quattro nie ma ani na listwach ani na grillu, więc nie wiem skąd 2 wydechy, no chyba że typ nie wie co ma:decayed:

i na esp zwala ,że się auto dobrze zimą prowadzi :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Badboy a Ty na lato grzane d*py szykujesz

aaaaaa jak Ci kiero siedznie to ciul od razu na 5 i czekosz i czekosz.. czekosz

hmmm sprytnie pora minut i już po sagu siedzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...