Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesiek dobrze, że to tylko takie poierdółki które idzie samemu zrobić no ale z tą stłuczką to mógł poinformować:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Kolega Kuna80 sprzedaje :wink:

Samochód został sprowadzony 7 lat temu z Niemiec, od 1 właściciela (osobiście był kupowany, nie przez handlarza). Drugi właściciel od nowości,

Samochód nie jest spawany z przystanku albo 5 takich samochodów (bezwypadkowy). Wszystkie szyby oryginalne łącznie z przednią! Żadnych oznak korozji (rdzy). To nie lada wyczyn jak na 18-letni samochód. Ale jak ktoś dba tak ma

Jest to 2.0 benzyna z 1994 roku, o przebiegu 223 tys. Przebieg oryginalny ! Są nawet plomby na liczniku

Audiczka bardzo zadbana, wszystko powymieniane, ostatnio przednie klocki, wszystkie płyny filtry, olej, rok temu nowy tłumik końcowy, jeszcze na gwarancji, wymienione przeguby. Nic nie stuka nic nie puka. Nic tylko lać i jeździć :> Bezawaryjna . Sprzedaje tylko i wyłącznie dla tego że kupiłem audi a4, i zamierzam po sprzedaży kupić jakiś mały samochód dla mamy żeby mojej a4-rki nie ruszała

Wyposażenie:

- Wspomaganie kierownicy

- ABS

- Airbag kierowcy

- El Lusterka

- El szyberdach

- Centralny

- Radio + 6 głośników

- halogeny

- alufelgi

- hak

- welurowa tapicerka

- opony zimowe na stalówkach

- zabezpieczenia

Środek w stanie bardzo dobrym, nigdy nie palone nawet nigdy nie jedzone w samochodzie. Jak na prawdziwego pedanta przystało

Samochód w bdb stanie napisał bym że w idealnym, ale samochód który ma 18 lat musi mieć jakieś oznaki użytkowania. Kto kupi na pewno nie będzie żałował. A jak ktoś szuka okazji za 4 tys to niech sobie kupi okazje a nie zawraca mi dupe . Wolałbym sprzedać jakiejś zaufanej osobie bo wiem że samochód jest dobry i kto kupi nie będzie żałował.

No to teraz pkt. po pkt. co by niektórzy zastanowili się nad umieszczaniem ogłoszeń kolegów.

Odpowiedzi na zalety samochodu ogłoszeniodawcy.:thumbdown:

Spawany z przystanku nie jest, ale maska malowana i klejone mocowania lamp + pas dolny prostowany ,czyli przód dostał słabo ale dostał (stłuczka) więc nie jest bezwypadkowy.:thumbdown: widziałem i wiedziałem, błąd w ogłoszeniu:whistling:

Plomby na liczniku to sam lepsze robię:thumbdown:

Rdzy co prawda nie ma na zewnątrz ale można ją znaleźć, auto stare i na to byłem przygotowany.:gicior:

Audiczka zadbana, i tak jest, środek i na zewnątrz OK ! ale z tym pukaniem to już nie jest tak wesoło, jak na razie wymienione łączniki stabilizatora bo przeguby wylazły z łączników i to w rękach:facepalm: a teraz zacznie się wymiana reszty co jest do wymiany w przednim zawieszeniu:facepalm:.

Tylny prawy zacisk nie działał bo był zatarty na prowadnicach:wallbash: brak dbałości o sprzęt:naughty:

Zakupu nie żałuje bo sam potrafię przy autku wszystko zrobić i auto pojeździ jeszcze a synek jest zadowolony:wink:

Piszę to dla tego bo myślałem że na forum opisujemy sprzęt zgodnie z prawdą a tu są poważne różnice w opisie a stanem rzeczywistym:whistling:

:hi:

Nie ma to jak Hammer i jego "ORI" pudełka :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kuna80 sprzedaje

Samochód został sprowadzony 7 lat temu z Niemiec, od 1 właściciela (osobiście był kupowany, nie przez handlarza). Drugi właściciel od nowości,

Samochód nie jest spawany z przystanku albo 5 takich samochodów (bezwypadkowy). Wszystkie szyby oryginalne łącznie z przednią! Żadnych oznak korozji (rdzy). To nie lada wyczyn jak na 18-letni samochód. Ale jak ktoś dba tak ma

Jest to 2.0 benzyna z 1994 roku, o przebiegu 223 tys. Przebieg oryginalny ! Są nawet plomby na liczniku

Audiczka bardzo zadbana, wszystko powymieniane, ostatnio przednie klocki, wszystkie płyny filtry, olej, rok temu nowy tłumik końcowy, jeszcze na gwarancji, wymienione przeguby. Nic nie stuka nic nie puka. Nic tylko lać i jeździć :> Bezawaryjna . Sprzedaje tylko i wyłącznie dla tego że kupiłem audi a4, i zamierzam po sprzedaży kupić jakiś mały samochód dla mamy żeby mojej a4-rki nie ruszała

Wyposażenie:

- Wspomaganie kierownicy

- ABS

- Airbag kierowcy

- El Lusterka

- El szyberdach

- Centralny

- Radio + 6 głośników

- halogeny

- alufelgi

- hak

- welurowa tapicerka

- opony zimowe na stalówkach

- zabezpieczenia

Środek w stanie bardzo dobrym, nigdy nie palone nawet nigdy nie jedzone w samochodzie. Jak na prawdziwego pedanta przystało

Samochód w bdb stanie napisał bym że w idealnym, ale samochód który ma 18 lat musi mieć jakieś oznaki użytkowania. Kto kupi na pewno nie będzie żałował. A jak ktoś szuka okazji za 4 tys to niech sobie kupi okazje a nie zawraca mi dupe . Wolałbym sprzedać jakiejś zaufanej osobie bo wiem że samochód jest dobry i kto kupi nie będzie żałował.

No to teraz pkt. po pkt. co by niektórzy zastanowili się nad umieszczaniem ogłoszeń kolegów.

Odpowiedzi na zalety samochodu ogłoszeniodawcy.

Spawany z przystanku nie jest, ale maska malowana i klejone mocowania lamp + pas dolny prostowany ,czyli przód dostał słabo ale dostał (stłuczka) więc nie jest bezwypadkowy. widziałem i wiedziałem, błąd w ogłoszeniu

Plomby na liczniku to sam lepsze robię

Rdzy co prawda nie ma na zewnątrz ale można ją znaleźć, auto stare i na to byłem przygotowany.

Audiczka zadbana, i tak jest, środek i na zewnątrz OK ! ale z tym pukaniem to już nie jest tak wesoło, jak na razie wymienione łączniki stabilizatora bo przeguby wylazły z łączników i to w rękach a teraz zacznie się wymiana reszty co jest do wymiany w przednim zawieszeniu.

Tylny prawy zacisk nie działał bo był zatarty na prowadnicach brak dbałości o sprzęt

Zakupu nie żałuje bo sam potrafię przy autku wszystko zrobić i auto pojeździ jeszcze a synek jest zadowolony

Piszę to dla tego bo myślałem że na forum opisujemy sprzęt zgodnie z prawdą a tu są poważne różnice w opisie a stanem rzeczywistym

Noż kur... Jak czytam takie coś to mnie krew zalewa. Audi przywiezione osobiście, nic nie było walone u mnie, może kiedyś w de coś miało. Ale też się dziwię bo kolega z naszego forum niedawno sprawdzał czujnikiem cały samochód i mówił że nie jest malowana (nie chce już pisać kto, mało ważne), auto nie jest spawane z trzech i przystanku.

Licznika jestem pewien 100000% że jest oryginalny, Vin, książka wszystko jest - ja nigdy nic nie kręciłem. Rdza, na karoseri jej nie masz, a jak będziesz szukał i dopatrywał się to zawsze czegoś się dopatrzysz, to jest samochód z 94 roku a nie taki który wyjechał wczoraj z salonu. Przyhjechałem teraz z nad morza i wieczorem Ci prześlę fakturę za wymianę przegubów które były robione pare miesięcy temu, bo widzę że mi nie wierzysz...

Przyjechałeś 30km po samochód z 94 roku, jak oczekiwałeś nówki z salonu to wybacz - takich w polsce nie ma, w de też raczej nie. Każdy kupuje samochody i coś w nich robi, ja dałem prawei 40tys za a4 i też wiele rzeczy musiałem poprawić... Byłeś widziałeś, zdecydowałeś się. Każdy zawsze ostrzega czemu się samochodów znajomym nie powinno sprzedawać już wiem czemu. Tyle w temacie, bo za chwilę zrobisz mi renomę oszusta. Ja już do tematu nie wracam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż kur... Jak czytam takie coś to mnie krew zalewa. Audi przywiezione osobiście, nic nie było walone u mnie, może kiedyś w de coś miało. Ale też się dziwię bo kolega z naszego forum niedawno sprawdzał czujnikiem cały samochód i mówił że nie jest malowana (nie chce już pisać kto, mało ważne), auto nie jest spawane z trzech i przystanku.

Licznika jestem pewien 100000% że jest oryginalny, Vin, książka wszystko jest - ja nigdy nic nie kręciłem. Rdza, na karoseri jej nie masz, a jak będziesz szukał i dopatrywał się to zawsze czegoś się dopatrzysz, to jest samochód z 94 roku a nie taki który wyjechał wczoraj z salonu. Przyhjechałem teraz z nad morza i wieczorem Ci prześlę fakturę za wymianę przegubów które były robione pare miesięcy temu, bo widzę że mi nie wierzysz...

Przyjechałeś 30km po samochód z 94 roku, jak oczekiwałeś nówki z salonu to wybacz - takich w polsce nie ma, w de też raczej nie. Każdy kupuje samochody i coś w nich robi, ja dałem prawei 40tys za a4 i też wiele rzeczy musiałem poprawić... Byłeś widziałeś, zdecydowałeś się. Każdy zawsze ostrzega czemu się samochodów znajomym nie powinno sprzedawać już wiem czemu. Tyle w temacie, bo za chwilę zrobisz mi renomę oszusta. Ja już do tematu nie wracam

:hi:

Sorry Dawid ale napisałem że wziąłem auto i wiedziałem mniej więcej co w nim siedzi.:wink:

Nikt nie robi z Ciebie oszusta, mnie chodzi tylko o to że opis sprzedawanego sprzętu trochę odbiegał od stanu rzeczywistego.

Znajomemu nie sprzedałeś tylko osobie z tego forum.:decayed:

Faktur nie potrzebuję i chyba źle przeczytałeś co napisałem.

Temat jest zamknięty auto jeździ i jest OK!

Przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Wiesiek, ja to odebrałem że mi coś zarzucasz. Powiedziałem Ci o nim wszystko co wiedziałem, jak było u mnie, i tak dobrze wiesz jak to po komisach i giełdach wygląda. Fakt faktem nie wiedziałem że tak brzęczy coś, jak oddawałem do komisu to było wszystko okej. Ale mówię Ci wymień łożysko w alternatorze i będzie wszystko dobrze. Każdy na samochód inaczej patrzy, ty wyłapałeś jakieś wady których ja nie widziałem. Niech auto służy, a wiem że będzie. Tyle w temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

siemanko lebry...:decayed: kiedy macie jakiegoś spota znowu u siebie ??

kiedyś namotaliście grila jakiegoś ,gdzie to było ? może ktoś wrzucić skan z googli z miejscówką ?

pisałby się kto na najbliższego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot to chyba teraz 11.08 w sobote będzie w SR, grill...:slina: może też bym się pisał:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Co do terminów spotów to sami musimy się zgadać i to tak żeby Blant był bo on ma grilla w bagażniku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym wpadł. Dobry z rana. Kupie Iphone 3g lub 3gs w dobrej kasie bo mi nokia n96 znowu padła... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...