Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Ja do czwartku 22:00 zadeklaruje się czy sam czy z Kasią :grin::decayed: Jaki koszt jeżeli chodzi o przyjazd już w czwartek? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje , ze od 15:00 do 12:00 ale mogę się mylić , poszukaj tu > Górski Ośrodek Wypoczynkowy Stasinda noclegi imprezy integracyjne szkolenia konferencje w Bukowinie Tatrzańskiej ( zawsze się możesz z szefową dogadać :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonię spytam się mam dar przekonywania to może coś ubije z ceny :whistling:

Ubić raczej nie ubijesz ( no chyba , ze bez wyżywienia weźmiesz ) , ja tez już dzwoniłem :wink: Zaliczki jak co to nie chcą tylko e-mail z informacją ( kto z kim i jak długo) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbować można, ze grupa sympatyków jest zachwycona Państwa ośrodkiem i już dzień przed urodzinami chciała by przyjechać na miejsce w celu zakwaterowania :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tej ceny już nic nie ubijesz Kuna

ewentualnie żeby było taniej - możesz zarezerwować pokój 1 os. i poprosić o 3 dostawki bo z tego co wiem to z Robertem jedziesz.

Wtedy nie wychodzi 90zł od osoby tylko 70zł - tylko może być troszkę ciasnawo :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakim Robertem :grin: 90zł z pełnym wyżywieniem to i tak dobra cena, ale mam już taką zasadę że zawsze próbuje zbić coś :grin: Tym bardziej że dl;a 2 osób to 760zł + paliwo i alkohol + deperele :decayed:

Tyle imprez się szykuję

- BT

- Zator?

- Nysa

Obowiązkowo + rezanie samochodu + jeszcze jakieś wczasy by się zdały :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie w tej ofercie tylko jedno że nawet basen, sauna i jacuzi są płatne i to od osoby na 1,5h :facepalm: Byłem już w tylu miejscach i pierwszy raz coś takiego widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie karze iść na basen :wink:

Chociaż dla mnie też to jest bez senu to i tak zawsze jak tam jestem przynajmniej na 1.5 h idę wymoczyć jaja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakim Robertem :grin: 90zł z pełnym wyżywieniem to i tak dobra cena, ale mam już taką zasadę że zawsze próbuje zbić coś :grin: Tym bardziej że dl;a 2 osób to 760zł + paliwo i alkohol + deperele :decayed:

Tyle imprez się szykuję

- BT

- Zator?

- Nysa

Obowiązkowo + rezanie samochodu + jeszcze jakieś wczasy by się zdały :whistling:

no to fakt - niby taki tylko zlocik ale trochę kasy pochłania ta impreza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
:hi: siemanko

po liście do BT widzę ,że cosik się napijemy z paroma duszyczkami jak za starych czasów :wink:

Noooo... :slina:

I ja tak samo jak Daniel za te "pępkowe" , trzeba będzie to nadgonić w BT :kox:

Synki szczerze nie wiem, raczej się ogarnę wezmę flaszkę albo 2 i pojadę :decayed: ale to nie pewne:kwasny:

Synek ogarniaj się , bier ... flaszkę albo 2 ... i dajesz :naughty:

Panowie jedziecie sami do BT czy zabieracie swoje - oczywiście o połóweczkach nie mówię bo moje już się mrożą :grin:

U mnie jest taka sytuacja że przede wszystkim moja połóweczka chce jechać trzeci raz z rzędu , widocznie bardzo się jej spodobało jak jestem tak łożarty jak co roku w BT :kox:

Ja , Marzena , Daniel i Aurelia jedziemy już w czwartek a wracamy w poniedziałek :wink:

Ja już trzeci raz z rzędu będę wracał w poniedziałek bo jakoś nie mogę do siebie dojść po piątku i sobocie ( a w tym roku jeszcze dojdzie czwartek - Daniel szykuj się :rolleyes: ) :decayed:

oj Robert czuje że bedziemy sie trzymać ale podłogi :D

PS. Dziś bede dzwonił

---------- Post dopisany at 03:12 ---------- Poprzedni post napisany at 03:12 ----------

teraz akurat z roboty wróciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...