Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Czarne Quattro 1.8T


Mathis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam czas więc opiszę i moje cztery kółka :)

Zakupiona od forumowicza T-Żółwia, czarnulka z niezłym wypasem i co najważniejsze :quattro: na pokładzie :naughty:

2000 rocznik z silnikiem 1.8T 150KM daje rade na razie, ale pewnie niedługo się to zmieni.

Z wyposażenia:

- Sportowa kierownica

- Bose

- Zmieniarka

- Biało-czerwone zegary

- Pełny fis

- Sportowe fotele

- Czujniki parkowania tył

- Ksenon z poziomowaniem i spryskiwaczami

- Chrom dookoła szyb

- 17" Avus

- Zawiecha 1BE -20mm

- Quattro :naughty:

W planach:

- Lekka ściema szybek

- Program

- Dbanie, dbanie i jeszcze raz dbanie bo egzemplarz jak na 240tys przebiegu jest rewelacyjnie zachowany i nie chcę żeby to się zmieniło.

Jeżeli ktoś by mógł pomóc:

1. Jak regulować wysokość świecenia xenonu? Jak odpalam to ładnie idą w dół i w górę jednak są trochę za nisko i nie wiem czy można tymi śrubami przy lampie czy komputerem coś się ustawia?

2. Jak ściągnąć tylną półkę? Charczy jeden głośnik basowy i chcę sprawdzić co go boli.

A teraz kilka zdjęć:

imgp9974.th.jpg imgp9971.th.jpg imgp9983f.th.jpg imgp0009.th.jpg imgp9994.th.jpg

Październik 2010 - Już teraz wiem ile daje Quattro - wszyscy się zakopywali a A4 szła bez zająknięcia, zdjęcia po jeździe:

imgp2916.jpg

imgp2923.jpg

imgp3004.jpg

imgp3012r.jpg

imgp3028v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż mi się łezka zakreciła....pojeżdził bym sobie :wink4:

1. Jak regulować wysokość świecenia xenonu? Jak odpalam to ładnie idą w dół i w górę jednak są trochę za nisko i nie wiem czy można tymi śrubami przy lampie czy komputerem coś się ustawia?

.:

Mateusz po prostu pojedz na stację diagnostyczną, ustawili mi za ok 15 zł chyba.

jak zmieniałem żarniki to pewnie cuś się rozregulowało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista , aż szkoda że już sąsiada w niej nie zobacze .

:quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu pojawi sie jakas A4 w okolicy na klubowych ramkach. Bezawaryjnej jazdy zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż mi się łezka zakreciła....pojeżdził bym sobie :wink4:

1. Jak regulować wysokość świecenia xenonu? Jak odpalam to ładnie idą w dół i w górę jednak są trochę za nisko i nie wiem czy można tymi śrubami przy lampie czy komputerem coś się ustawia?

.:

Mateusz po prostu pojedz na stację diagnostyczną, ustawili mi za ok 15 zł chyba.

jak zmieniałem żarniki to pewnie cuś się rozregulowało :wink4:

Jutro jadę na stację :)

Teraz już wiem, za czym Ci się ta łezka kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamciooo nie zapominaj o reszcie bajerów :polew:

Ale masz program :cool1:

Edit:

Panowie, ponieważ Czwóreczka dostanie w następnym tygodniu nowe wahacze górne i osłony przegubów, oraz nowe sprężyny na tył - jednej kawałek odstrzelił - jest to nie duże i nie czuć tego zupełnie jednak dla samego faktu chciałem ją wymienić, a jak mechanik powiedział jak już wymieniać do osiami więc muszę wymienić obie sprężyny, co prawda już kupiłem takie jak mam oryginalne -20mm od TOM77 :notworthy: ale zastanawiam się czy by nie kupić może od razu 4szt i dać ją na -30mm? Jak to zniosą amortyzatory? Oraz jak to się przekłada na komfort jazdy? Zastanawiam się czy jest taka potrzeba bo teraz wygląda już fajnie, ale te 10mm jeszcze by ją fajniej położyły, co sądzicie?[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 16:28_________________________________________________Panowie, ponieważ Czwóreczka dostanie w następnym tygodniu nowe wahacze górne i osłony przegubów, oraz nowe sprężyny na tył - jednej kawałek odstrzelił - jest to nie duże i nie czuć tego zupełnie jednak dla samego faktu chciałem ją wymienić, a jak mechanik powiedział jak już wymieniać do osiami więc muszę wymienić obie sprężyny, co prawda już kupiłem takie jak mam oryginalne -20mm od TOM77 :notworthy: ale zastanawiam się czy by nie kupić może od razu 4szt i dać ją na -30mm? Jak to zniosą amortyzatory? Oraz jak to się przekłada na komfort jazdy? Zastanawiam się czy jest taka potrzeba bo teraz wygląda już fajnie, ale te 10mm jeszcze by ją fajniej położyły, co sądzicie?[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 21:28_________________________________________________POMÓŻCIE PILNE!

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wysoko_stoi_po_wymianie_sprezyn_tyl_1be_20mm-t142959.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznotka czarnulka :kox:

Ja bym tylny spojler z klapy wyrzucił bo jakoś mi nie leży, ewentualnie można taki delikatny założyć => 2d24122e7658621bm.jpg

Silnik i :quattro::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznotka czarnulka :kox:

Ja bym tylny spojler z klapy wyrzucił bo jakoś mi nie leży, ewentualnie można taki delikatny założyć => 2d24122e7658621bm.jpg

Silnik i :quattro::wink4:

Spoiler na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach i naprawdę dodaje uroku - T-Żółw może to potwierdzić :) Przynajmniej każdy znajomy od razu rozpoznaje mnie na ulicy :)

Ciągle się zastanawiam co zrobić z anteną od telefonu - albo ją zaadaptuje na CB - choć nie robię dużo km i tak naprawdę CB użył bym góra 2 razy do roku, albo ją usunę całkowicie, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach i naprawdę dodaje uroku - T-Żółw może to potwierdzić :)

Ciągle się zastanawiam co zrobić z anteną od telefonu

ja fanem bojlerów też nie byłem i nie jestem :) ale na czarnym fajnie to wygląda i z czasem przyzwyczaiłem się a nawet spodobało mi się :tongue4:

a i na myjnie automatyczne przez bojler nie jeździłem, to akurat duży plus

antenkę bym zostawił fajnie wygląda :good: nawet jak jest nie używana

a jak sprawa ze sprężynami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny okazały się od standardowego zawieszenia - stąd ten allroad :polew: Na razie wróciły stare, jak dorwę nowe to dopiero wymienię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no karwa to była moja pierwsza myśl, że zwykłe :)

fatalnie auto na takich wygląda :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:quattro: :quattro: :quattro:

:thumbup: :thumbup: :thumbup::dance2:

bardzo mi sie podoba ja bym wrzucił gwint, ciemne szybki, 18 i jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:quattro: :quattro: :quattro:

:thumbup: :thumbup: :thumbup::dance2:

bardzo mi sie podoba ja bym wrzucił gwint, ciemne szybki, 18 i jest :kox:

Ciemne szybki (delikatnie bo chcę wszystkie w miarę równo) będą pewnie wrzesień/październik.

18" tylko jeżeli bym miał gwint, na razie rezygnuje.

Na razie wysłałem odbłyśniki od xenonu do regeneracji - już wiem dlaczego tak słabo dawały - tam już ledwo co odbłyśnika było :wallbash: Jak dostanę z powrotem do zdam relację.

Zamówiłem i dołożę grzane lustra bo w fabryce zapomnieli o nich :polew:

A następnie poleci kat, dolot i może jeszcze jakoś kwasem dociążę Niunie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...