Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Przednie lampy- co sądzicie? (Nowe Foty)


w00

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak dobra jak valeo..

Moze i nie ale zapewne lepsza niz Sonar .. jakas alternatywa dla ringów sonarowych jest :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FK, to najlepszy wybór, jak chcesz mieć ładne lampki i jak chcesz się wyróżnić z tłumu seryjnych (ori, po liftach i innych) audi A4

:thumbup::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Miesiac temu zmienialem reflektory na angel eyes. Ladnych kilka godzin spedzilem czytajac rozne posty na tym forum z radami co warto kupowac. Jak sie "troche" czasu poswieci na czytanie, to mozna sie wszystkiego dowiedziec. :)

Kupilem Depo (czyli ta sama firma co FK), jestem z nich zadowolony. Kupilem w sklepie Krakowie (znalezionym na Allegro). Wczesniej oczywiscie przegladalem dziesiatki roznych aukcji i w 80% reflektory sprzedawane na Allegro to wlasnie Sonary. Jak nie ma podanej firmy, to pewnie jest to wlasnie Sonar, uwazajcie. :)

A! I jeszcze jedno:

kilka osob na tym forum polecalo sklep HBM ( sklep.tuning24.pl ). U mnie maja wielkiego minusa: mieli na Allegro wystawione reflektory, nie bylo podanej firmy; zadzwonilem do nich, podalem nr aukcji i zapytalem jakiej to firmy, uslyszalem, ze Depo (czyli FK). Juz prawie kliknalem "kupuje", kiedy cos mnie podkusilo zeby wyslac im maila z tym samym pytaniem (zeby miec "na pismie") ze dostane reflektory wlasnie tej firmy. A tu w odpowiedzi na maila niepsodzianka: firma HBM (sklep.tuning24.pl ) odpisuje mi, ze to Sonary!

A jak chcialem ustalic ktorej to jest firmy (bo nie wiedzialem ktorej w koncu...), dostalem taka oto mila odpowiedz:

"czy przez telefon pokazal Pan zdjecie lamp ktore pana inteesuja, czy podal pan nr aukcji? nie wiec prosze sie nie czepiac

prosze zapomniec nr telefonu do nas, prosze zapomniec maila do nas prosze kupic gdzie indziej

ZEGNAM !"

Odradzam sklep HBM. :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo to dobra firma. Sonary to szajsungi. Wiem z doświadczenia swojego i nie tylko. To wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to są Sonary. Poznajesz po wyprofilowanym w łuki lustrze na dole. Depo mają lustro proste tak jak w ori. Można tez poznać po kierunku.

http://moto.allegro.pl/item227091504_lampy_nowe_audi_a4_99_00_chrom_angel_eyes_.html te są Depo.

A tak szczerze to nie kombinuj z Angelami. Po co robic ze szlachetnej marki, buraczane BMW???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wlasnie podoba z ringami, i wlasnie mysle nad tymi DEPO http://moto.allegro.pl/item227091504_lampy_nowe_audi_a4_99_00_chrom_angel_eyes_.html, tylko bede cial blotniki, ale zespolone podobaja mi sie bardziej :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super masz te lampki .....tylko proponowałbym jakieś żarówki clear lub osram diadem w kierunkowskazy włożyć .Nie będzie kiczowatej pomarańczowej poświaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super masz te lampki .....tylko proponowałbym jakieś żarówki clear lub osram diadem w kierunkowskazy włożyć .Nie będzie kiczowatej pomarańczowej poświaty

wiadomo, inaczej mija się to z celem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dlaczego te ringi Wam świecą na żółto?? :rolleyes: Nie da się tam wsadzić ledów białych, np. :rolleyes::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

A tak szczerze to nie kombinuj z Angelami. Po co robic ze szlachetnej marki, buraczane BMW???

Wez ze sie zastanow endriuu ,co ty wogole wypisujesz??? Audi nigdy nie rownalo i nigdy nie dorowna takiej marce jaka jest BMW Burakiem to chyba jestes ty :polew:

cholera, no nie zrozumiałem co napisałeś... w jakimś dziwnym to jest języku...

na ochłodę zamykam temat, peace panowie ;)

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...