Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2:0 MU... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry mecz, druga bramka troszkę dziwna :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No kutwa taka Korona z dobrze grającą Lechią w Krakowie wygrywa w Gdańsku...

No ja już nie kumam tej Naszej Ligi... :confused4:

Opublikowano

No kutwa taka Korona z dobrze grającą Lechią w Krakowie wygrywa w Gdańsku...

No ja już nie kumam tej Naszej Ligi... :confused4:

Trudno cokolwiek przewidzieć w Naszej "szmaciance"... :naughty:
Opublikowano
  • Autor

To już nie chodzi o przewidzenie, ale Lechia naprawdę fajnie grała i nie zasłużyła na taki pogrom wówczas...

Korona z Legią nie zagrał nic wielkiego a tu taki klops...

To jest normalnie jakaś parodia piłki... :gwizdanie:

Opublikowano

To już nie chodzi o przewidzenie, ale Lechia naprawdę fajnie grała i nie zasłużyła na taki pogrom wówczas...

[...]

Dokładnie! Lechia w pierwszych minutach mogła już wygrywać z 3:0... :gwizdanie:
Opublikowano

i to jest piękne w tym sporcie :naughty:

Opublikowano

każdy inny wynik jak wygrana MU bedzie niespodzianką :gwizdanie:

A ja myślę, że Tottenham dziś zamiesza ;)

oby nie :naughty: czas już najwyższy, żeby ManUtd zaczął wygrywać :gwizdanie:

do składu wrócił Rio Ferdinand, wkrótce wróci Roney i na najważniejszy okres w Premiership, czyli grudzień MU będzie w formie :kox:

szkoda, że Liverpool taki słaby, bo liga była by jeszcze ciekawsza :naughty:

i tak jest ciekawa ;]

zamiast Liverpoolu Arsenal kąsnie w tym sezonie :naughty::tongue4:

Opublikowano

A mnie tam nie rusza żadna liga europejska....najważniejsze ze Zawisza Bydgoszcz wygrał i jest vice-liderem ligi :kox: (4pkt straty do lidera)

Opublikowano

Real poradził sobie z Herculesem :naughty: choć Trajzega dał znać o sobie hehe :decayed:

Opublikowano

Alex Del Piero wiecznie młody. :decayed::naughty:. AC Milan 1:2 Juventus Turyn. Bramka Del Piero w 65min, legenda i najlepszy strzelec Juventusu :hi:.

Opublikowano

Alex Del Piero wiecznie młody. :decayed::naughty:. AC Milan 1:2 Juventus Turyn. Bramka Del Piero w 65min, legenda i najlepszy strzelec Juventusu :hi:.

meczy mógłby byc fajny gdyby nie piłkarze- aktorzy.... tempo niezłe, ale więcej aktorstwa niż piłkarstwa..... ogólnie przez to średnio lubię Serie A :gwizdanie:

Opublikowano

JUVENTUS !!!!! :notworthy: :> mamy gorszy sklad od milanu i mniej pilkarzy klasowych ale walecznoscia ich pokonalismy :good:

Berlusconi zalatwil zawieszenie Krasica a i tak nie pomoglo :decayed:

cieszy tez zwyciestwo Barcy :good: szkoda ze real wygral :thumbdown:

Opublikowano

Real wczoraj ładnie :good:

Ale Barcelona wczoraj Sevillę rozjechala :kox:

Opublikowano

Alex Del Piero wiecznie młody. :decayed::naughty:. AC Milan 1:2 Juventus Turyn. Bramka Del Piero w 65min, legenda i najlepszy strzelec Juventusu :hi:.

meczy mógłby byc fajny gdyby nie piłkarze- aktorzy.... tempo niezłe, ale więcej aktorstwa niż piłkarstwa..... ogólnie przez to średnio lubię Serie A :gwizdanie:

bo tam połowa zawodników to nadawałaby się do Hollywood-u do filmów komediowych dajmy na to :polew::naughty: :gwizdanie:

wystarczyło spojrzeć w statystyki by wiedzieć, że Barcie wyraźnie leży Sevilla i to u siebie :naughty: choc tak wiem statystyki ponoc nie grają :tongue4:

podsumowując najważniejsze 3 pkt ManUtd :kox:

Opublikowano

ale pomyliłem się w typowaniu meczu Realu miało być na odwrót :wallbash: :wallbash: kurcze nie wiem czemu myślałem że Real to gospodarz :wallbash:

Opublikowano

ale pomyliłem się w typowaniu meczu Realu miało być na odwrót :wallbash: :wallbash: kurcze nie wiem czemu myślałem że Real to gospodarz :wallbash:

nie tłumacz się :naughty::wink4:

Barca jest mocna w hooooj

Gran Derby będzie KOX :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 11:54_________________________________________________oglądałem też meczyk Realu i Hercules to zasługuje na puchary :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 11:54_________________________________________________

wystarczyło spojrzeć w statystyki by wiedzieć, że Barcie wyraźnie leży Sevilla i to u siebie naughty

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

widziałeś gola Davida Villi na 2-0?? :kox:

Opublikowano

to że Barcelona wygra to było pewne i tak też postawiłem ale z Realem to było tak --- patyrze na wynik i się cieszę ... ale po jakimś czasie zaglądam do LIgi Typerów i patrze a obstawiłem na odwrót :polew: :polew:

Opublikowano

Dla przypomnienia: mecze z Realem Madryt w sezonie 2008/2009

VnT5qq69s4E

tJHe_OQHEUM

Owacje na stojąco na Santiago Bernabeu :decayed::notworthy:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.