Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe czy Lech awansuje jak przegra z JUVE :mysli:

trzeba gryźć trawe na remis i potem zlać Salzburga :cool1:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:04_________________________________________________

Co do świętowania to szczerze co tu świętować :?:

sam wynik(tego tylko meczu) to powód do świętowania...nie każdy może tak ośmieszyć najbogatszy klub świata :kox:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

meczyk ładny 3:1........ :shocked:

No dobra, nie meczyk a szczególnie ostatnia bramka :kox:

przyznaj jarko że druga połowa była za***ista... :kox::naughty:

A oglądałeś mecz Lecha z Wisłą :?:

Jak fajnie akcje robił Peszko z Kikutem, jak fajnie grali podaniami :?:

To był dobry mecz :good:

Druga połowa lepsza, ale dalej bez rewelacji - MC bez formy :wink4:

Opublikowano

trzeba gryźć trawe na remis i potem zlać Salzburga

całkiem zapomniałem, ze maja jeszcze mecz z Red Bulem :kox:
Opublikowano

I co Fazy...?, a mówiłeś,że nie wygrają :decayed:

:radocha: :radocha: :radocha:

Opublikowano
  • Autor

Co do świętowania to szczerze co tu świętować :?:

sam wynik(tego tylko meczu) to powód do świętowania...nie każdy może tak ośmieszyć najbogatszy klub świata :kox:

Wyjdą z grupy to będzie można świętować, teraz wystarczy się cieszyć i skupić na tym jak tu zlać Juve :naughty:

Opublikowano

Obstawił ktoś taki wynik w LT? :kox::naughty: Bravo Kolejorz!!! :brawo:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:09_________________________________________________

Co do świętowania to szczerze co tu świętować :?:

sam wynik(tego tylko meczu) to powód do świętowania...nie każdy może tak ośmieszyć najbogatszy klub świata :kox:

Wyjdą z grupy to będzie można świętować, teraz wystarczy się cieszyć i skupić na tym jak tu zlać Juve :naughty:

No fakt, jeszcze z grupy nie wyszli ale jest bliżej niż dalej. :kox:
Opublikowano

No tego bym sie nie spodziewal :notworthy:

Ten ostatni byl jako taki :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ja dałem 2-1... I byłem blisko :kox:

Opublikowano

akjam dobrze że znowu Adebayora nie wywoływałeś :polew:

Opublikowano

oby zwyciężyli z Juve :)[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:17_________________________________________________

Ja dałem 2-1... I byłem blisko :kox:

ja dałem 2-2 więc liczba bramek się zgadza więc byłem bliżej :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

akjam dobrze że znowu Adebayora nie wywoływałeś :polew:

:gwizdanie: Ale wywołałem za to młodego Lechitę - Mateusz Możdżen... Ale piękną brameczkę strzelił. :kox:

Ja dałem 2-1... I byłem blisko :kox:

Ja też postawiłem 2:1 i było blisko wygranej... Dobrze płatne... :cool1: 3:1 było jeszcze lepiej ale kto by pomyślał! :disgust::wink4:
Opublikowano

a chwilę przed bramą Możdzenia pomyślałem: chłopak wszedł i nic mu nie wychodzi, jeszcze zamknie się w sobie i tyle z niego będzie.

A 5 min później wyszedł mu jeden z lepszych strzałów w życiu :wink4:

brawo Lech za pozostawione serce na boisku, bez tego nic by z tego nie wyszło :oklaski:

Opublikowano



:>
Opublikowano

-makaveli- mistrzem 12 kolejki LT :good: :good: :good:

Opublikowano

-makaveli- mistrzem 12 kolejki LT :good: :good: :good:

chociaż raz :przebiegly:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ależ się tam tasujecie między 3 i 5 miejscem :naughty:

Opublikowano

w faktach TVN mówili że bloki (te w poblizu stadionu) się trzęsły od dopingu kibiców Lecha wczoraj :kox:

Opublikowano

w faktach TVN mówili że bloki (te w poblizu stadionu) się trzęsły od dopingu kibiców Lecha wczoraj :kox:

ciekawe co zrobią z tym fantem :gwizdanie:
Opublikowano

w faktach TVN mówili że bloki (te w poblizu stadionu) się trzęsły od dopingu kibiców Lecha wczoraj :kox:

ciekawe co zrobią z tym fantem :gwizdanie:

Prezydent Poznania sie wypowiadał że robili pomiary (wyniki za 2 tygodnie dopiero :blink: ) i będą sie zastanawiac jak temu zapobiec
Opublikowano

poproszą żebyśmy na mecze chodzili w grubych pluszowych kapciach i ciszej wydzierali się :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:24_________________________________________________Bebeto wrzucił o 20.24 kolejkę ... czy zaliczamy mu mecz Pasów z Wisłą ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.