Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakby Wawrzyniak nie strzelił karnego... To ja pie.... To nie sa kibice tylko kibole, którzy stanowią zagrożenie dla normalnych kibiców :wallbash::kwasny::disgust:, a w weekend derby Krakowa... Wisła vs Cracovia. Też mogą być zadymy... :rolleyes:.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wisła gra to sie zjeżdża KRA :naughty: :naughty: :naughty:

Wesoło na pewno będzie :kox:

Opublikowano

Barca będzie miała ciężko z MU ale jakoś te 5 - 0 wygramy :kox:

nie pij tyle :gwizdanie:

Opublikowano

Przejadą sie anglicy po tych panienkach z Barcy jak walec drogowy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przejadą sie anglicy po tych panienkach z Barcy jak walec drogowy :naughty: :naughty: :naughty:

No, czasami coś mądrego potrafisz napisać :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Przejadą sie anglicy po tych panienkach z Barcy jak walec drogowy :naughty: :naughty: :naughty:

No, czasami coś mądrego potrafisz napisać :naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

:kox:

Opublikowano

Przejadą sie anglicy po tych panienkach z Barcy jak walec drogowy :naughty: :naughty: :naughty:

No, czasami coś mądrego potrafisz napisać :naughty: :naughty: :naughty:

przepisałem to z jakiegoś portalu piłkarskiego - nie myslisz chyba ze sam wymyśliłem ??? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

poniosła mnie fantazja... ah te poniedziałki :wallbash:

Opublikowano

poniosła mnie fantazja... ah te poniedziałki :wallbash:

spoko , zdarza sie najlepszym :good:

Opublikowano

Przejadą sie anglicy po tych panienkach z Barcy jak walec drogowy :naughty: :naughty: :naughty:

No, czasami coś mądrego potrafisz napisać :naughty: :naughty: :naughty:

tylko czasami :kox:

dobre :good:

Opublikowano

Przejadą sie anglicy po tych panienkach z Barcy jak walec drogowy :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: zeby nie przejechali sie jak 2 lata temu :polew: :polew: :polew: .

Obstawiam bardzoo wyrownany mecz :decayed: ale to za ... 3 tyg :(

Opublikowano

Barca będzie miała w h*j ciężko jak już wcześniej napisałem :kox:

[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 14:58_________________________________________________Ktoś podliczy LT? :wink4:

-Makavelin podpis KOX :kox:

Opublikowano

Ktoś podliczy LT? :wink4:

-Makavelin podpis KOX :kox:

dziś/jutro podlicze bo w końcu mam wolne po nockach :kox:

a podpis to solidaryzacja z kibicami w całej polsce....protest przeciw donkowi i jego nieudacznemu rządowi....zresztą kto kumaty w temacie to wie o co kaman :gwizdanie:

PS gif z podpisu własnego autorstwa :naughty: ładny :naughty:

Opublikowano

PS gif z podpisu własnego autorstwa :naughty: ładny :naughty:

na poziomie średnio rozgarnietego szympansa :decayed:

Opublikowano

PS gif z podpisu własnego autorstwa :naughty: ładny :naughty:

na poziomie średnio rozgarnietego szympansa :decayed:

czyli w sam raz :polew:
Opublikowano

PS gif z podpisu własnego autorstwa :naughty: ładny :naughty:

na poziomie średnio rozgarnietego szympansa :decayed:

czyli w sam raz :polew:

gicior :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

PS gif z podpisu własnego autorstwa :naughty: ładny :naughty:

na poziomie średnio rozgarnietego szympansa :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:bag:

Opublikowano

wpadła pięknie za kołnierz :kox:

Opublikowano

nieżle :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.