Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***ista brama :good:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

To chyba dwie z najładniej grających drużyn w Naszej lidze - Wisła, Lechia...

Jeszcze w sumie fajnie gra Zagłębie i Śląsk.

Opublikowano

Fajnie zmontowane

Opublikowano

Juve :beksa:

Opublikowano

Juve :beksa:

prze tych patałachów kupon z sts poszedł sie........ :wallbash: pierwsza połowe jeszcze coś grali potem dziadki nie miały juz siły

Opublikowano

jeszcze raz takie coś w typerze i posypią się kropki :polew:

btw czemu 2 x ....mamy wybrać lepszy zestaw czy jak :sarcastic:

19 kwietnia

Newcastle - Manchester Utd 1-1

Podbeskidzie - Lech Poznań 2-2

20 kwietnia

Chelsea - Birmingham 2-0

Tottenham - Arsenal 1-2

Barcelona - Real Madrid 2-0

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2-0

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-0

Benfica - Porto 1-2

21 kwietnia

Freiburg - Hannover 1-1

Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 3-1

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0-1

23 kwietnia

Manchester Utd - Everton 2-0

Liverpool - Birmingham 1-0

Valencia - Real Madrid 1-2

Barcelona - Osasuna 3-0

Leverkusen - Hoffenheim 2-1

Schalke - Kaiserslautern 2-0

Stuttgart - Hamburger 1-0

Moenchengladbach - Dortmund 0-1

AS Roma - Chievo 2-1

Inter - Lazio 2-1

Palermo - Napoli 1-1

Brescia - AC Milan 1-2

Juventus - Catania 2-0

Marseille - Montpellier 1-0

Shakhtar - Metalist Kharkiv 1-0

24 kwietnia

Atl. Madrid - Levante 1-0

Sevilla - Villarreal 2-0

Feyenoord - PSV 1-2

Bucaspor - Fenerbahce 1-1

23 kwietnia

Manchester Utd - Everton 2-0

Liverpool - Birmingham 2-1

Valencia - Real Madrid 1-1

Barcelona - Osasuna 2-0

Leverkusen - Hoffenheim 2-0

Schalke - Kaiserslautern 2-0

Stuttgart - Hamburger 1-0

Moenchengladbach - Dortmund 1-2

AS Roma - Chievo 3-0

Inter - Lazio 2-1

Palermo - Napoli 1-2

Brescia - AC Milan 0-2

Juventus - Catania 3-1

Marseille - Montpellier 2-0

Shakhtar - Metalist Kharkiv 2-0

24 kwietnia

Atl. Madrid - Levante 2-1

Sevilla - Villarreal 2-2

Feyenoord - PSV 1-2

Bucaspor - Fenerbahce 0-1

Opublikowano

Dzisiaj Wisła - Lech :kox::naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

To bedziemy oglądać :kox:

[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 18:29_________________________________________________Swoją drogą chciałbym, żeby Liga Mistrzów wróciła do TVP bo Bożydara i Borka juz słuchać nie mogę :disgust:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 18:30_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To bedziemy oglądać :kox:

[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 18:29_________________________________________________Swoją drogą chciałbym, żeby Liga Mistrzów wróciła do TVP bo Bożydara i Borka juz słuchać nie mogę :disgust:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 18:30_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:facepalm:

Opublikowano

BARCELONA MISTRZEM HISZPANI :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

BARCELONA MISTRZEM HISZPANI :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

polscy kibice zagranicznych zespołów :facepalm:

.....bo tam grają lepiej :facepalm:

żal :gwizdanie:

Opublikowano

polscy kibice zagranicznych zespołów :facepalm:

.....bo tam grają lepiej :facepalm:

żal :gwizdanie:

racja..nie ma jak kibicować Zawiszy :naughty::decayed:
Opublikowano

polscy kibice zagranicznych zespołów :facepalm:

.....bo tam grają lepiej :facepalm:

żal :gwizdanie:

racja..nie ma jak kibicować Zawiszy :naughty::decayed:

dokładnie....swoim :cool1:
Opublikowano

polscy kibice zagranicznych zespołów :facepalm:

.....bo tam grają lepiej :facepalm:

żal :gwizdanie:

racja..nie ma jak kibicować Zawiszy :naughty::decayed:

dokładnie....swoim :cool1:

faktycznie jest komu, co z tego że swoi, oglądałem PP i to był mecz na poziomie segunda division, to powiedz mi po jaką cholerę kibicować patałachom na których się patrzeć nie da?

Opublikowano

polscy kibice zagranicznych zespołów :facepalm:

.....bo tam grają lepiej :facepalm:

żal :gwizdanie:

racja..nie ma jak kibicować Zawiszy :naughty::decayed:

dokładnie....swoim :cool1:

faktycznie jest komu, co z tego że swoi, oglądałem PP i to był mecz na poziomie segunda division, to powiedz mi po jaką cholerę kibicować patałachom na których się patrzeć nie da?

jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma :naughty:

znacie moje zdanie,ja znam wasze sprzedawczykowate podejście do zagranicznych zespołów...nie ma sensu ciągnąć tej rozmowy ...bo wy nie zmienicie mnie a ja was :gwizdanie:

:sesese:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.