Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

posłuchajcie Starucha :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,title,W-Krakowie-kibice-beda-dopingowac-Wisle,wid,13407776,wiadomosc.html

żenada :thumbdown:

Jak już cała Polska to Oni też by mogli sobie odpuścić, a później na rynku normalnie tytuł fetować :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Na jednej łące pasieni :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek już dawno (kilka sezonów temu) powinien odejść z ManU ...nie wiem na co liczy ....latka lecą a kariera stoi w miejscu :thumbdown:

no chyba że mu to pasuje ... nie grać a zarabiać :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

O to Polska właśnie... Rodakowi nie idzie to najlepszy powód do szydery z niego :gwizdanie:

Opublikowano

Chłopak się łudził, że zagra w pierwszym składzie... Gdyby myślał przyszłościowo to by wiedział, że Fergusson go w uja robi. Co to jest grzać ławę w Man Utd... Z 2-3 sezony temu mógł spokojnie zagrać w np. Valencii czy Bayernie... Sam sobie zgotował taki los... Niestety

Opublikowano

Jarko nie targam łacha z Tomka tylko z tego zdjęcia

:evil:

Opublikowano
  • Autor

Chłopak się łudził, że zagra w pierwszym składzie... Gdyby myślał przyszłościowo to by wiedział, że Fergusson go w uja robi. Co to jest grzać ławę w Man Utd... Z 2-3 sezony temu mógł spokojnie zagrać w np. Valencii czy Bayernie... Sam sobie zgotował taki los... Niestety

A Szczęsny co :?:

Podjął rękawicę i się udało... Pewnie Kuszczak podobnie myślał...

Niestety nie wyszło...

Opublikowano

Szczęsny ma dopiero 20 lat... Ma warunki na to, żeby stać się jednym z najlepszych bramkarzy na świecie.

Przechodząc do Man Utd Kuszczak miał 24 lata, a teraz ma 29 lat i w ciągu tych 5 lat spędzonych w Man Utd rozegrał tylko 37 meczy....

Już w 2008 roku powinien odejść, a tak to sobie zmarnował 4 lata kariery, teraz gdzie pójdzie? Życzę mu jak najlepiej, ale wątpię żeby trafił do jakiegoś dobrego klubu.

Opublikowano
  • Autor

Szczęsny też mógł iść na wypożyczenie jak mu oferowali...

A co jakby mu nie wyszło :gwizdanie:

Opublikowano

te debile z PZPN-u i Tusk już całkiem powariowali :shocked:

Zarząd PZPN postanowił, że wszystkie pozostałe do rozegrania mecze I i II ligi w sezonie 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. Zarząd PZPN zwraca się do Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej o wprowadzenie nakazu rozgrywania w sezonie 2010/2011 meczów o mistrzostwo III ligi i niższych klas rozgrywkowych bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.
niszczą do końca polską piłke a na Euro będą z głową w chmurach chodzić :wallbash:

oby kibice wygrali tą bitwe z debilami :disgust:

Opublikowano

Wysłać 2 rakiety w stronę sejmu kiedy będą obrady i będzie spokój :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

zas sie pyrlandi udalo

Wygranych się nie sądzi :wink4::kox:

Opublikowano

Ludovic Obraniak :kox::naughty::decayed: (Najbardziej nie doceniany piłkarz w Lille :disgust:):

Wczoraj w meczu z PSG:

lTep3b6EXjE

Z WKS:

4e8i8OcPrQU

Opublikowano

Piękna ta bramka Obraniaka :kox:

Opublikowano

będzie ktoś oglądać derby Krakowa :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.