Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe czemu akurat piszecie o Kluivercie...po pokazywali Go wczoraj przez meczem na trybunach i Wam się przypomniał :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe czemu akurat piszecie o Kluivercie...po pokazywali Go wczoraj przez meczem na trybunach i Wam się przypomniał :naughty:

nie oglądałem wczoraj meczu :decayed:

Opublikowano

ciekawe czemu akurat piszecie o Kluivercie...po pokazywali Go wczoraj przez meczem na trybunach i Wam się przypomniał :naughty:

nie oglądałem wczoraj meczu :decayed:

Też nie oglądałem.

BTW. Takich zawodników jak Patrick Kluivert się nie zapomina :hi:

Opublikowano

jak grał RIVALDO,FIGO w barcelonie były czasy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ogladalem wczoraj jeden z lepszych meczy w tym roku to sie dziele wrazeniami :polew: :polew: :polew:

No chyba se jaja robisz... Jednostronne widowisko nazywasz najlepszym meczem :?: :blink:

Gdzie ten Twój obiektywizm :naughty:

Opublikowano

;( ;( ;(

mecz był mega średni :thumbdown:

Nie bede odpisywal na co niektóre komentarze bo po co.....

Opublikowano

Ogladalem wczoraj jeden z lepszych meczy w tym roku to sie dziele wrazeniami :polew: :polew: :polew:

No chyba se jaja robisz... Jednostronne widowisko nazywasz najlepszym meczem :?: :blink:

Gdzie ten Twój obiektywizm :naughty:

Najlepszy mecz w historii LM był 6 lat temu dokładnie 25 maja 2005 roku :naughty::decayed::evil:

Opublikowano

tylu kibiców, kiboli, a nikt o naszej "ekstraklasie" nie napisał :gwizdanie:

Moim zdaniem poziom jest niższy - liga bardziej wyrównana.

Jak taki cienki Śląsk ma 2 miejsce... :thumbdown:

Ktoś ma jakieś przybliżone dane dotyczące frekwecji dzisiaj, a 5-8 lat temu ?

Opublikowano

tylu kibiców, kiboli, a nikt o naszej "ekstraklasie" nie napisał :gwizdanie:

Moim zdaniem poziom jest niższy - liga bardziej wyrównana.

Jak taki cienki Śląsk ma 2 miejsce... :thumbdown:

Ktoś ma jakieś przybliżone dane dotyczące frekwecji dzisiaj, a 5-8 lat temu ?

Co tu pisać... Nudy, nudy, nudy. Mam nadzieje, że Wisła porządnie się wzmocni przed walką o Ligę Mistrzów :hi:.

Opublikowano

tylu kibiców, kiboli, a nikt o naszej "ekstraklasie" nie napisał :gwizdanie:

Moim zdaniem poziom jest niższy - liga bardziej wyrównana.

Jak taki cienki Śląsk ma 2 miejsce... :thumbdown:

Ktoś ma jakieś przybliżone dane dotyczące frekwecji dzisiaj, a 5-8 lat temu ?

ja się nie rozpisuje bo nerwa mam :angry:

Zawisza tylko zremisował z Turem Turek i na dwie kolejki przed końcem sezonu ma zaledwie 3 pkt przewagi :wallbash:

PS przy browarku nowy podpis zmajstrowałem :naughty:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 22:39_________________________________________________

Maciej Skorża poprowadzi zespół Legii Warszawa w sezonie 2011/2012. Brakiem porozumienia zakończyły się negocjacje z selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Słowacji Vladimirem Weissem - poinformował wiceprezes klubu Leszek Miklas.
jak dla mnie to dobrze dla klubu że tak się stało....nie jestem zwolennikiem żeby jeden człowiek prowadził klub i reprezentacje (do tego innego kraju)
Opublikowano

LM był 6 lat

a 99' :)

Opublikowano

Nudy, nudy, nudy. Mam nadzieje, że Wisła porządnie się wzmocni przed walką o Ligę Mistrzów :hi:.

Taaaa - pewnie będą kontynuować Polską tradycję i sprzedają jakiegoś zawodnika :decayed:

Dla mnie najlepszy finał to był w 2005 roku i słynny Dudek Dance :dance:

Opublikowano

Dla przypomnienia :decayed::naughty::kox::slina::

ODHZmrzpJs8

AfasA8kgeGg

bGhUolydt3Q

Opublikowano

jak ten czas leci ....jeszcze PS2 wtedy reklamowali :rolleyes:

Opublikowano

Właśnie wracam z mistrzowskiej fety.

Kolega złapał 2 koszulki Wisły - od Clebera i kapitana z Krakbetu. :naughty:

A ja mam zdjęcie z Błaszczykowskim :good:

Mecz słabiutki, widać że Wiślacy za dużo szampana wyżłopali.

Ale za to nawet niezła frekwencja - 24 tys. na stadionie.

Opublikowano

A ja mam zdjęcie z Błaszczykowskim :good:

poka :kox:
Opublikowano

Ogladalem wczoraj jeden z lepszych meczy w tym roku to sie dziele wrazeniami :polew: :polew: :polew:

No chyba se jaja robisz... Jednostronne widowisko nazywasz najlepszym meczem :?: :blink:

Gdzie ten Twój obiektywizm :naughty:

zapomnialem dodac ze w wykonaniu Barcelony :polew: :polew:

Opublikowano

MKS MKS MKS MKS :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: a nie jakas Barca

Opublikowano

A ja mam zdjęcie z Błaszczykowskim :good:

poka :kox:

jak nie ma, jak jest.

Troche sie wystraszyl jak mu zajechalem droge na srodku skrzyzowania a pozniej wypadlismy do niego we 4 :kox:

Ale przeszlo mu szybko

97b1caa702309f21gen.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.