Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez mam zdjęcie z Błaszczykowskim ale z imprezy wspólnej :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tylu kibiców, kiboli, a nikt o naszej "ekstraklasie" nie napisał :gwizdanie:

Moim zdaniem poziom jest niższy - liga bardziej wyrównana.

Jak taki cienki Śląsk ma 2 miejsce... :thumbdown:

Ktoś ma jakieś przybliżone dane dotyczące frekwecji dzisiaj, a 5-8 lat temu ?

Co tu pisać... Nudy, nudy, nudy. Mam nadzieje, że Wisła porządnie się wzmocni przed walką o Ligę Mistrzów :hi:.

Ja coś napiszę :rolleyes:

Wisła wygrała, bo nie miał kto z nią walczyć... Sezon wyjątkowo słaby :thumbdown:

Mecz słabiutki, widać że Wiślacy za dużo szampana wyżłopali.

To powiedz mi co pili przed meczem z Górnikiem, Lechią czy Legią...

Wisła widać też jest słaba... A sprzedać kogo nie mają bo Ci najlepsi to z wypożyczeń i teraz wykupić ich muszą nie wspominając o wzmocnieniach... Po tych ostatnich spotkaniach jestem coraz bardziej sceptycznie nastawiony odnośnie LM, obym się mylił...

Słaba Legie, słabiutki Lech... Przebudziła się Polonia i to w niej bym upatrywał głównego faworyta do tytułu w przyszłym roku, a przynajmniej drużynę która o ten tytuł powalczy - zobaczymy :rolleyes:

Żegnamy Polonię - w końcu - i Arkę, wzamian dostajemy kolejnych dwóch słabeuszy... Ale, kto wie, może Podbeskidzie to taki drugi Bełchatów będzie :gwizdanie: Klub co sezon - ba, co rundę - się osłabia a i tak dobrze gra :blink:

BTW właśnie oglądam multiligę, naprawdę bardzo dziwnie wyglądała radość piłkarzy mistrza Polski w szatni... Jakieś sialalala, to nie wiedza w jakim klubie grają :blink: A teraz na murawie śpiewają jak Barca klika dni temu - champione...

Opublikowano

Sie k.... czepiasz :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie czepiam tylko to takie smutne trochę jest...

O sile Naszej słabej ligi stanowią obcokrajowcy którzy nawet nie potrafią zaśpiewać że są mistrzami tylko jakimiś championami :confused4:

BTW Cruz i Nisterloy w Wiśle :naughty:

edyta Dopisany: 30 Maj 2011, 11:10

Dzisiaj Ryży podobno ma zamknąć Camp Nou...

1306654083_extras_albumes_0.jpg

1306654290_extras_albumes_0.jpg

1306653913_extras_albumes_0.jpg

1306653810_extras_albumes_0.jpg

1306653992_extras_albumes_0.jpg

edyta Dopisany: 30 Maj 2011, 11:30

Olimpija Ljubljana

2hrke1d.jpg

Opublikowano

A ja mam zdjęcie z Błaszczykowskim :good:

poka :kox:

jak nie ma, jak jest.

Troche sie wystraszyl jak mu zajechalem droge na srodku skrzyzowania a pozniej wypadlismy do niego we 4 :kox:

Ale przeszlo mu szybko

97b1caa702309f21gen.jpg

gitara :kox:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 15:00_________________________________________________relacja z trybun z wczorajszego meczu....zgodnie z planem doping od 80min..... :kox:

[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 15:11_________________________________________________pilkarze też widzą co się dzieje :gwizdanie:

djurdjevic_koszulka_bialorus_470.jpeg

Opublikowano

Nie czepiam tylko to takie smutne trochę jest...

O sile Naszej słabej ligi stanowią obcokrajowcy którzy nawet nie potrafią zaśpiewać że są mistrzami tylko jakimiś championami :confused4:

BTW Cruz i Nisterloy w Wiśle :naughty:

edyta Dopisany: 30 Maj 2011, 11:10

Dzisiaj Ryży podobno ma zamknąć Camp Nou...

1306654083_extras_albumes_0.jpg

1306654290_extras_albumes_0.jpg

1306653913_extras_albumes_0.jpg

1306653810_extras_albumes_0.jpg

1306653992_extras_albumes_0.jpg

edyta Dopisany: 30 Maj 2011, 11:30

Olimpija Ljubljana

2hrke1d.jpg

Tylko ta zamieszka nie była z winy Ciles tylko z winy tych co w Hiszpani strajkują :cool1:

Opublikowano

tez mam zdjęcie z Błaszczykowskim ale z imprezy wspólnej :naughty:

Poka :naughty:

Opublikowano

tez mam zdjęcie z Błaszczykowskim ale z imprezy wspólnej :naughty:

Poka :naughty:

no poka poka :naughty:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:42_________________________________________________
Pomocnik Polonii Warszawa, Adrian Mierzejewski został wybrany najlepszym piłkarzem zakończonego w niedzielę sezonu Ekstraklasy. Wyboru dokonali trenerzy i kapitanowie zespołów rywalizujących w polskiej lidze.
Małecki już chyba bardziej na to zasłużył :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Mierzejewski, dobry wybór :good:

Opublikowano

Mierzejewski, dobry wybór :good:

Dobry grajek :good:, a Małeckiego coś nie lubią, jego brak w reprezentacji daje do myślenia :gwizdanie: moim zdaniem powinien grać w kadrze jednak Smuda go nie lubi a raczej się go boi :naughty: on ma coś do powiedzenia = kolejna afera murowana :polew:

Opublikowano
  • Autor

U Nas i tak byłby MEGA gwiazdą :gwizdanie:

Na trybuny dla nazwisk ludzie też przychodzą, a od takich grajków budować ligę się zaczyna...

Patrz jak robili Turcy, Cypryjczycy, Grecy, teraz Arabowie :)

Opublikowano

U Nas i tak byłby MEGA gwiazdą :gwizdanie:

Na trybuny dla nazwisk ludzie też przychodzą, a od takich grajków budować ligę się zaczyna...

Patrz jak robili Turcy, Cypryjczycy, Grecy, teraz Arabowie :)

no dobra bo ma nazwisko....ale za dużo do gry już nie wniesie :tongue4:
Opublikowano

Są starsi od niego i strzelają bramki... Del Piero, Scholes itp.

Będzie wzmocnieniem dla Wisły i jego doświadczenie na pewno zaprocentuje :hi:

Jak było w latach 70tych kiedy Pele przechodził do amerykańskiego klubu New York Cosmos. Dużo ludzi przychodziło na mecze, żeby oglądać go w akcji to samo będzie z Ruudem Van Nistelrooyem.

Opublikowano

U Nas i tak byłby MEGA gwiazdą :gwizdanie:

Na trybuny dla nazwisk ludzie też przychodzą, a od takich grajków budować ligę się zaczyna...

Patrz jak robili Turcy, Cypryjczycy, Grecy, teraz Arabowie :)

no dobra bo ma nazwisko....ale za dużo do gry już nie wniesie :tongue4:

Eeee no nie mów, że nic by nie pograł w Naszej szmaciance. :cool1::naughty: Bankowo byłby wzmocnieniem. Takie moje zdanie. :wink4:
Opublikowano

U Nas i tak byłby MEGA gwiazdą :gwizdanie:

Na trybuny dla nazwisk ludzie też przychodzą, a od takich grajków budować ligę się zaczyna...

Patrz jak robili Turcy, Cypryjczycy, Grecy, teraz Arabowie :)

no dobra bo ma nazwisko....ale za dużo do gry już nie wniesie :tongue4:

Myślę, że w ekstraklasie dałby radę ale niestety za drogi na nasze realia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Skoro taki Frankowski wnosi to tym bardziej emerytowany Nisterloy wniesie :gwizdanie:

Oczywiście na LM to cieńki transfer, na pewno świetny ruch marketingowy na Naszą ligę :wink4:

Opublikowano

nie znacie się :sesese:

zamiast pakować kase w emeryta lepiej zainwestować w wychowanków

co z tego że Wisła zagra w LM....ale bez polaków w składzie :thumbdown:

Opublikowano

Wydaję się, że Wisła poważnie podchodzi do walki o Ligę Mistrzów. Czas pokażę co z tego będzie... Wzmocnienia są konieczne :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.