Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no gościu grał w Ligue 1 i Bundeslidze więc jest ograny...zresztą do Legii trafił prosto z Ligue 1 :good:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie, grając tam praktycznie cały sezon (34 mecze) !

Beret - Szacun :decayed: !

Opublikowano

niech się wzmacniają co w końcu ligowy poziom podskoczy do góry :good:

może skończy się też masowe wyprzedawanie naszych talentów na zachód :kox:

Opublikowano

niech się wzmacniają co w końcu ligowy poziom podskoczy do góry :good:

może skończy się też masowe wyprzedawanie naszych talentów na zachód :kox:

Co ważne wzrośnie nie tylko poziom sportowy, ale i marketingowy!

A to w naszym przypadku prawie równie ważne!

Apropos wyprzedawania talentów - na to bym nie liczył.

Dużo lepsze i bogatsze kluby z innych lig w zasadzie z tego żyją.

Musielibyśmy być w czołowej piątce lig Europy aby taki proceder ograniczyć.

Opublikowano

Ljuboja :kox:

Opublikowano
Peszko otrzymał oferty z pięciu klubów: obecnej drużyny Polaka - FC Koeln, Eintrachtu Frankfurt i dwóch z Premier League.
lepiej niech wraca do kraju bo nie widze Go na zachodzie.....zmarnuje się chłopak :gwizdanie:
Opublikowano

Kurcze Ljuboja to nie jest Rumun przypadkiem? Serb?? :embarrassed::no::kox:

Opublikowano
  • Autor

Ljuboja, wcześniej Żewłakow... Legia gruuubo pociska...

Opublikowano

Jeszcze Gmocha na trenera i Liga Mistrzów nasza :good::notworthy:

:decayed:

Opublikowano

Jeszcze Gmocha na trenera

tylko nie On :facepalm:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:08_________________________________________________0862cb1e7a9e1c206c94391d9d9dabe3,37,1.jpg
Opublikowano

Widzę, że w polskiej piłce dzieje się lepiej :good:. To dobrze. Walka o mistrzostwo Ekstraklasy będzie zacięta :decayed:. Tylko, żeby nie wyszło, że o mistrza będzie walczyła Legia z Wisłą. Zresztą czas pokaże.

Opublikowano

Tylko, żeby nie wyszło, że o mistrza będzie walczyła Legia z Wisłą. Zresztą czas pokaże.

zapewne Polonia W. dołączy do grona walczących o mistrzostwo :gwizdanie:
Opublikowano

Ljuboja, wcześniej Żewłakow... Legia gruuubo pociska...

Dobry transfer :good: miejmy nadzieję, że pomoże na poważnie włączyć się w walkę o mistrzostwo Polski :good: wtedy liga będzie ciekawsza.

Z drugiej strony jedna jaskółka... :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wklejaj bo Ryży zobaczy i zaraz im zamknie stadiony :naughty:

albo rozmrozi im lód i nie pograją :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Za bystre jak na niego :rolleyes:

edytka Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 10:21

Madas, nowy sponsor Hutnika ufundował Nam nowe koszulki :naughty:

4dd4dcf365f62.JPG

Opublikowano

4dd4dcf365f62.JPG

niczym Kolejorz :decayed:
Opublikowano

jarko, to u Was gra Pepe :shocked: :shocked: :slina: :slina:??

:decayed:

Opublikowano

jarko, to u Was gra Pepe :shocked: :shocked: :slina: :slina:??

:decayed:

jego młodszy brat - jeszcze bardziej świrnięty i jeszcze bardziej brutalny :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.