Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boże ...

:facepalm:

Fajna dzisiaj pogoda :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ponoć Cracovia sie wzmacnia.

Hurtowe wzmocnienie Cracovii! We wtorkowe popołudnie "Pasy" ogłosiły transfery trzech nowych graczy. Podczas prezentacji dla mediów oficjalnie przedstawiono Dawida Kriegera, Krzysztofa Nykiela i Roka Strausa.

I kolejne wzmocnienie Wisły.

Pod Wawelem na testach medycznych w Wiśle Kraków pojawił się Gervasio Núñez. 23-letni skrzydłowy lub boczny obrońca z Argentyny ostatnio występował w rodzimym Quilmes AC.

Opublikowano

Wisła się wzmacnia i bardzo dobrze :good:. Wielu jej zarzuca, że jest mało Polaków w drużynie. Jak chcą kupić to albo są za drodzy tzw. ich umiejętności nie są adekwatne do ceny albo są za słabi. Wierze, że tym razem się uda i będzie awans do LM :decayed:.

Opublikowano
  • Autor

Wisła się wzmacnia i bardzo dobrze :good:

Kupuje piłkarzy, a czy to będą wzmocnienia to się dopiero okaże :wink4:

Z tego co wiem na dniach macie mieć wielkie testowanie młodych talentów z całej Polski, chyba dwa dni ma to trwać.

Chłopaki w wieku 16-19 lat :)Stanley, jedziesz :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jakby sie człowiek urodził w Afryce to by sie można załapać.

Bo tam wiek sie sprawdza tak że trzeba po poprostu zapytać wodza wioski.

Dać mu szkiełko i już jesteś 17-latek.

Trzeba by sie nasmarować pastą do butów i zmontowac jakieś CV jak swego czasu miał ten piłkarz co sie Zagłębie Lubin nabrało.

Opublikowano
- Mogę poinformować, że doszedłem do porozumienia z Januszem Kubotem. Nowy trener poprowadzi pierwsze zajęcia w najbliższy piątek - powiedział Radosław Osuch, większościowy akcjonariusz spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA.
:blink:

dorobek trenerski:

1989-91 – Zagłębie Lubin, grupy młodzieżowe

1994-95 – Zagłębie Lubin, II trener

1999-99 – Pomerania Police, I trener

1999-02 – Orlen Płock, asystent trenera, I trener, następnie kierownik drużyny, II trener

2002-06 – Zagłębie Lubin, II trener, kierownik drużyny, następnie dyrektor sportowy

2006-07 – Kania Gostyń, I trener

2007-08 – Miedź Legnica, I trener

2008-09 – Czarni Żagań , I trener

2009-10 – Chrobry Głogów, I trener

Od 2011 - Kolejarz Stróże, I trener

porażka :facepalm:

Opublikowano

Wisła się wzmacnia i bardzo dobrze :good:

Kupuje piłkarzy, a czy to będą wzmocnienia to się dopiero okaże :wink4:

Z tego co wiem na dniach macie mieć wielkie testowanie młodych talentów z całej Polski, chyba dwa dni ma to trwać.

Chłopaki w wieku 16-19 lat :)Stanley, jedziesz :?: :naughty: :naughty: :naughty:

hehe :polew:

mógłbym jedynie wpaść do NH na jakieś piwo, niestety od jakiegoś czasu z piłką nożną łączy mnie ul Cicha 6, kanapa i TV :gwizdanie:

Opublikowano

hehe a później sie dziwić że w prawie 40 mln kraju 11-stki nie można wyselekcjonować :gwizdanie:

Opublikowano

Rasiak prowadzi negocjacje z Lechią i Polonią W. :decayed:

nasza kolejna gwiazda wraca z podkulonym ogonem :polew:

Opublikowano

Przecież Lechia miała grać podobnie jak Barcelona to po co im Rasiak ? :kox:

Opublikowano

Rasialdo idealnie się nadaje :kox:

Opublikowano

za onet

Bardziej zdeterminowana w przeprowadzeniu transferu jest Lechia Gdańsk, która potrzebuje głośnych nazwisk w zespole, by zapełnić Baltic Arene, na której gdańszczanie będą grać od przyszłego sezonu

:polew: :polew:

Opublikowano

no głośne nazwisko,szczególnie pod względem umiejętnośći piłkarskich :polew:

Opublikowano

Jakby porównać Rasialdo i Frankowskiego i ich wyczyny na wyspach, po czym Franek wraca i jest królem strzelców w polskiej lidze to aż strach pomyśleć co zrobi Rasiak

Opublikowano
  • Autor

mógłbym jedynie wpaść do NH na jakieś piwo

Ale wiesz że do NH to tylko w jedną stronę :naughty: :naughty: :naughty:

Jakby porównać Rasialdo i Frankowskiego i ich wyczyny na wyspach, po czym Franek wraca i jest królem strzelców w polskiej lidze to aż strach pomyśleć co zrobi Rasiak

Rasiak z Groclinu to bardzo dobry grajek.. Poza tym angielska piłka bardzo pasowała do jego stylu gry, na pewno by się tak nie sprawdził jak Frankowski w Hiszpani. Jeżeli gość jest bez formy to może być to tak samo głośny powrót jak Saganowskiego ( właśnie wrócił do Polski do ŁKS ) i skończyć jak kariera Żurawskiego...

Opublikowano

mógłbym jedynie wpaść do NH na jakieś piwo

Ale wiesz że do NH to tylko w jedną stronę :naughty: :naughty: :naughty:

Jakby porównać Rasialdo i Frankowskiego i ich wyczyny na wyspach, po czym Franek wraca i jest królem strzelców w polskiej lidze to aż strach pomyśleć co zrobi Rasiak

Rasiak z Groclinu to bardzo dobry grajek.. Poza tym angielska piłka bardzo pasowała do jego stylu gry, na pewno by się tak nie sprawdził jak Frankowski w Hiszpani. Jeżeli gość jest bez formy to może być to tak samo głośny powrót jak Saganowskiego ( właśnie wrócił do Polski do ŁKS ) i skończyć jak kariera Żurawskiego...

a co, chcesz mnie przygarnąć ? :decayed:

bywałem kiedyśw NH, mam tam rodzinę :gwizdanie: i słucham czasem Yez Yez Yo :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Wieszczycki odchodzi z C+... Szkoda...

Ciekawe kto nowy się pojawi :gwizdanie:

Opublikowano

Wieszczycki odchodzi z C+... Szkoda...

Ciekawe kto nowy się pojawi :gwizdanie:

no szkoda, byle nie Gmoch :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gmoch i W. Kowalczyk :kox:

A tak na poważnie to chętnie na antenie posłuchałbym opini Koseckiego :rolleyes:

partizan.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.