Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ibra ujdzie, Veira tymbardziej

Co do Ibry to był niewypał i to za***isty ale chłopaka szanuje bo ma umiejetności :wink4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wielu piłkarzy po degradacji Juve do Serie B uciekło z tonącego statku, ale wielu zostało i to cieszy :hi: :oklaski:.

Są duże szanse, że Juve pozyska Aguero, ale czas pokaże co z tego będzie.

Opublikowano
  • Autor

Chyba, że myślimy o innym Figo :decayed:

Ja mówie o gościu co sie zwał Luis Figo (Portugalczyk, Prawy pomocnik), który to obiecywał nam, że nigdy nie zmieni klubu a po tygodniu ogłoszono go graczem Realu :evil:

Ty swoje, ja swoje... Mnie to wisi komu co kto obiecał w zachodnim klubie. Nie moje podwórko.

Mnie nie zdradził żaden Figo, Kodro, Pedro czy jeszcze inny Sanczez...

Poza tym wiadomo że w tych wielkich klubach liczy sie tylko jedno - KASA.

Ja Ci napisałem kto jest dla mnie zdrajcą, ale pewnie nie wiesz o kim pisałem :wink4:

Opublikowano

Ja Ci napisałem kto jest dla mnie zdrajcą, ale pewnie nie wiesz o kim pisałem :wink4:

:no:

Poza tym wiadomo że w tych wielkich klubach liczy sie tylko jedno - KASA.

true :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 20:48_________________________________________________

Są duże szanse, że Juve pozyska Aguero, ale czas pokaże co z tego będzie.

Chłopak się w Madrycie marnuje - Guardiola i Rzoze go nie chcieli więc wielkie Juve zdaje się być najlepszym dla niego wyjściem :naughty:

Opublikowano

katarscy właściciele PSG chcą ściągnąć Etoo i Kake :blink:

Opublikowano

Smutny dzień dla dużej ilości kibiców w Ameryce Płd...

River po raz pierwszy w historii spada do Nacional B...

Wielka szkoda...

Vamos Los Millonarios!!!

Opublikowano
  • Autor

Co Ty gadasz, River Plate ligę niżej :?::!: :shocked:

Opublikowano

Co Ty gadasz, River Plate ligę niżej :?::!: :shocked:

o w morde :shocked:
Opublikowano
  • Autor

Coś chyba nie tak bo w Argentynie jest dopiero połowa sezonu :mysli:

Opublikowano

Coś chyba nie tak bo w Argentynie jest dopiero połowa sezonu :mysli:

a jednak :confused4:
Co najmniej 72 osoby ranne, w tym 33 policjantów, zniszczony stadion, spalone auta - to efekt awantur wywołanych w Buenos Aires przez kibiców piłkarskiej drużyny River Plate, która w niedzielę po raz pierwszy w 110-letniej historii klubu spadła z ekstraklasy.

Opublikowano
  • Autor

Dobra, trochę poczytałem... Strasznie zagmatwana ta liga Argentyńska :gwizdanie:

BTW Szkoda że C+ nie pokazuje tej lub Brazylijskiej ligi...

Opublikowano

Szkoda że C+ nie pokazuje tej lub Brazylijskiej ligi...

a kto by oglądął mecze w środku nocy....zaledwie garsta ludzi :guma:
Opublikowano
  • Autor

Widać że nie za długo masz C+ :gwizdanie:

Raz - można dawać powtórki najlepszych spotkań

Dwa - jest jeszcze program Liga+ gdzie nie ma znaczenia godzina rozgrywania spotkań...

Opublikowano

Dobra, trochę poczytałem... Strasznie zagmatwana ta liga Argentyńska :gwizdanie:

BTW Szkoda że C+ nie pokazuje tej lub Brazylijskiej ligi...

sport klub chyba pokazuje

River Plate wielki klub, ale dla mnie liga BRA czy ARG..... po prostu mnie nie obchodzą :wink4:

Opublikowano

Widać że nie za długo masz C+ :gwizdanie:

Raz - można dawać powtórki najlepszych spotkań

Dwa - jest jeszcze program Liga+ gdzie nie ma znaczenia godzina rozgrywania spotkań...

AD1 - co to za przyjemnośc oglądać powtórke :przebiegly:

AD2 - nie opłaca im się wykupywać pakiet meczy z ligi argentyńskiej lub brazylijskiej bo obejrzy je zaledwie kilka osób :rolleyes:

AD3 - nie cwaniakuj że masz dłużej C+ :evil:

Opublikowano
  • Autor

Ja pisze, a Ty nie czytasz uważnie... Jak Inspektor :decayed:

Mogliby wykupić pakiet skrótów i rozbudować niezwykle lubiany program liga+ :gwizdanie:

Wolałbym to niż jakby mieli Bundesligę dodać...

Opublikowano

Mogliby wykupić pakiet skrótów i rozbudować niezwykle lubiany program liga+ :gwizdanie:

coś na zasadzie Eurogola z Eurosportu :mysli: tyle że ligi z całego świata (azja,oceania,ameryka pd/pn)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.