Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda tylko, że copa america leci o takiej porze :/ jakby jakieś skróty były w ciągu dnia to byłoby fajnie, a tak to pozostaje mi tylko oglądanie wyników na livesports, bo o tej godzinie to ja już zazwyczaj śpię żeby na 8 do pracy dotrzeć :wallbash:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No szkoda... Całe szczęście sobotnie i niedzielne mecze są o w miarę normalnych porach :wink4:

Opublikowano

szkoda tylko, że copa america leci o takiej porze :/ jakby jakieś skróty były w ciągu dnia to byłoby fajnie, a tak to pozostaje mi tylko oglądanie wyników na livesports, bo o tej godzinie to ja już zazwyczaj śpię żeby na 8 do pracy dotrzeć :wallbash:

Fakt ale szkoda to będzie jak zrobią tam Mistrzostwa Świata :gwizdanie:

Opublikowano

Maciek[/color] nie masz daleko, serdecznie zapraszam Cie kiedyś na mecz

:good: :good: moze sie kiedys wybiore.

Pisalem to pol zartem pol serio z tym kibicowaniem.

Wiem Jarek ze znasz sie dobrze na pilce i kibic z Ciebie tez prawdziwy :hi: :hi:

Opublikowano

Jarko i jak?

Jaga mocna... :gwizdanie: ?

Oni będą w dolnej części ligi.

Nawet, biorąc pod uwagę, że nie przepracowali jeszcze okresu przygotowawczego.

Opublikowano
  • Autor

Wiem Jarek ze znasz sie dobrze na pilce i kibic z Ciebie tez prawdziwy :hi: :hi:

Nie podlizuj się teraz bo nie zabiorę Cię na mecz :naughty: :naughty: :naughty:

Jarko i jak?

Jaga mocna... :gwizdanie: ?

Oni będą w dolnej części ligi.

Nawet, biorąc pod uwagę, że nie przepracowali jeszcze okresu przygotowawczego.

Kurde, zapomniałem i nie oglądałem :wallbash:

Opublikowano

Nic, ale to absolutnie nic nie straciłeś.

Tego to już nawet parodią nie da się nazwać.

Opublikowano
  • Autor

Haha wynik mówi sam za siebie :kox::polew:

Kompromitacji w europie ciąg dalszy :gwizdanie:

I chyba faktycznie nie najlepiej tam się dzieje...

Podoba mi się za to praca i budowa zespołu w Śląsku, czekam niecierpliwie na ich start w pucharch.

Opublikowano

Nie podlizuj się teraz bo nie zabiorę Cię na mecz :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: j**any - G O Ń SIE , sam trafie jak bede chcial

Opublikowano

No szkoda słów! :thumbdown:

Opublikowano

BRAVO JAGIELONIA

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:disgust::kwasny::wallbash::kwasny::disgust:

Opublikowano

..... d*pie.

dziękuje :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 20:00_________________________________________________EDIT

Jedyna nadzieja w Wiśle :sick3: i Śląsku :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

No jeszcze Legia gra w pucharach, która również bardzo się ciekawie wzmocniła :rolleyes:

Opublikowano

Jaka Legia :mysli::blink:

Nie znam takiego zespołu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
99185101716141201117147.jpg

Opublikowano

Jaka Legia :mysli::blink:

Nie znam takiego zespołu :decayed:

Ja już wiem o kogo chodzi !!

O tych, co z Cracovią 7.8.2011 przegrają na Kałuży :decayed:

Opublikowano

99185101716141201117147.jpg

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Jaka Legia :mysli::blink:

Nie znam takiego zespołu :decayed:

Ja już wiem o kogo chodzi !!

O tych, co z Cracovią 7.8.2011 przegrają na Kałuży :decayed:

:good:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda że mnie w kraju nie będzie bo bym się wybrał na ten meczyk...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.