Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przetrwali do przerwy.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale młyn.

1:0 dla Legii :kox: :kox:

Radović!

Opublikowano

Ale młyn.

1:0 dla Legii :kox: :kox:

Radović!

:good:
Opublikowano

Kurcze tak mi tnie że nic nie widze.

Gooooooooooooooool !!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Ale młyn.

1:0 dla Legii :kox: :kox:

Radović!

:good:

:oklaski:

Opublikowano

Swoją drogą, Respect dla kibiców Legii.

Dość dużo ich tam przyjechało + czasami naprawdę nieźle ich słychać.[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 21:26_________________________________________________No i koniec.

Niezłe jaja :kox:

Legia wygrała 1:0 :kox:

Opublikowano

Wynik rewelka !

Opublikowano
  • Autor

Ależ sesacja :kox:

Wynik za***isty :good:

Opublikowano

Ależ sesacja :kox:

Wynik za***isty :good:

Dokładnie wielkie zaskoczenie :kox: czyżby nasza piłka klubowa rosła w siłę? :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam potężny niesmak po meczu Śląska :disgust:

A co Legia grała... Z transmisji niewiele wiadomo...

Opublikowano

Ja mam potężny niesmak po meczu Śląska :disgust:

A co Legia grała... Z transmisji niewiele wiadomo...

No tak Śląsk zagrał dobrze tylko brakowało gola, myślę że w rewanżu powinni wygrać bez większych problemów, Legii nie oglądałem ale wynik cieszy :good:

Opublikowano

Mieli 2 sytuacje i strzelili gola. Ważne że dowieźli wynik.

Turcy mieli dobry kwadrans, a poźniej nie mieli pomysłu a czas uciekał.

Liczy sie zwyciestwo i to na ciężkim terenie.

Wisła i Legia zwyciestwa na wyjazdach, kto by pomyslał. Szkoda Śląska. A jeszcze bardziej Jagi.

Opublikowano
  • Autor

Aguero w MC :gwizdanie:

Opublikowano

Aguero w MC :gwizdanie:

Wiem...

On się od dawna wypowiadał, że chce odejść z Atleti.

No cóż, lepszy City niż Real :gwizdanie:

I 45 milionów Euro piechotą nie chodzi :cool1:

Opublikowano

Brawo dla Legii :oklaski: :good:.

x_51c063e6.jpg

Sergio Aguero przeszedł do Manchesteru City za 40 mln euro.

Ma dostawać 11 mln za sezon (205 tyś euro tygodniowo). Za kasą poszedł i tyle... Ciekaw jestem jak zagra w tym sezonie Man City i co pokaże S. Aguero :mysli:.

...a Tevez przechodzi do Interu... :gwizdanie:

Opublikowano

Brawo dla Legii :oklaski: :good:.

x_51c063e6.jpg

Sergio Aguero przeszedł do Manchesteru City za 40 mln euro.

Ma dostawać 11 mln za sezon (205 tyś euro tygodniowo). Za kasą poszedł i tyle... Ciekaw jestem jak zagra w tym sezonie Man City i co pokaże S. Aguero :mysli:.

...a Tevez przechodzi do Interu... :gwizdanie:

Też jestem ciekaw czy poradzi sobie w angielskiej lidze, za te pięniądze to powinien strzelać mnóstwo bramek :gwizdanie:

Ale kasa :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

L E G I A !!! L E G I A W A R S Z A W A !!! :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Naprawdę bardzo miła niespodzianka!!! Mało kto się spodziewał. Teraz w Warszawie pokażemy Turkom jak wygląda doping. Już się mogą nas bać.

Opublikowano
  • Autor

1z5k9w8.jpg

215 Legii

krótka relacja Legionisty:

-odleglosc 3000km (Gaziantep lezy niedaleko granicy z Syria)

-nasza lıczba to 215 osob na sektorze

wiekszosc (180 osob) przyleciala samolotem specjalnym. jest tez bus, ktory wyruszyl juz w niedzıele, ekipa pociagowa oraz fanatycy, ktorzy polaczyli przyjemne z pozytecznym, czyli przylecieli do Turcji na wczasy

Szkoda że w Polsce racy są zakazane :confused4:

Opublikowano

na Legii turcy zobaczą show pt. "Żyleta" :kox:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 16:14_________________________________________________Gaziantepspor - Legia Warszawa 0-1 Radovic

Opublikowano

na Legii turcy zobaczą show pt. "Żyleta" :kox:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 16:14_________________________________________________Gaziantepspor - Legia Warszawa 0-1 Radovic

napewno zobaczą i nie zapomną go do końca życia :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.