Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Małecki - jak dla mnie - słabiutko, technika, przegląd :thumbdown: nie dla Wisły :no:

Strzelił gola, ale uważam że zagrał słabo... Miewał znacznie lepsze mecze...

Jak zwykle ambitnie, ale miał bradzo dużo strat, bezsensownych podań, wykopów...

wg mnie wyróżnili się Jovanovic, Nunez i Melikson.Choć można by powiedzieć, że cały zaspół zagrał dobrze

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nunez grał ambitnie, Melikson jak zwykle na wysokim poziomie. Czarną robotę Sobol wykonał...

Ogólnie zgadzam się, cały zespół grał w miarę równo, no może poza najsłabszym Diazem i... Małeckim :)

I chyba jeszcze Wilk, nic konkretnego swoją zmianą nie wniósł :mysli:

Opublikowano

i do reprezentacji Małeckiego, serce mówi tak ale rozum raczej nie :decayed: jest jakiś Wiślak w repr.? :kwasny: co za czasy :decayed:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 15:47_________________________________________________szkoda że tylko trzech polaków w Wisełce jest grających :disgust:

p.s. dziś jest Trofeo Tim na Orange sport info oraz włoskim Canale 5, Początek turnieju o 20:45, ale kogo z Was to interesi :co::dance:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 15:51_________________________________________________ w bet at home:

Apoel Nicosia - Wisla Krakow 23/08/11 20:45 1,80 3,40 3,85 :mysli:

Legia Warszawa - Spartak Moscow 18/08/11 18:00 3,10 3,10 2,10

Slask Wroclaw - Rapid Bucuresti 18/08/11 20:00 2,50 3,10 2,50

Opublikowano

Apoel Nicosia - Wisla Krakow 23/08/11 20:45 1,80 3,40 3,85 :mysli

aczegos sie spodziewal ? :gwizdanie: Cypryjczycy duzo lepiej wygladali na boisku ... i grali pilka. 1-0 dla Wisly nie odzwierciedla przebiegu meczu . Poczekajmy na wyjazd , jak Wisla zagra mecz rundy to bedzie w LM , jak nie to zagra w LE.

Opublikowano

wyjścia do szybkiej kontry muszą poprawić, czekam na rewanż, ale będzie mecz ! :pali: nie mogę się doczekać :travolta:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 17:49_________________________________________________3 minuta... Radović :good:

Opublikowano
  • Autor

Ale początek :kox:

Opublikowano

żeby nie było to takie polskie 15 minut :>

Opublikowano

świetny mecz Legii w I połowie, szkoda, że nie strzelili drugiej bramy :)

Opublikowano
  • Autor

Nie taki Spartak straszny :rolleyes:

Opublikowano

W pi.du i wylądował

Opublikowano

i 1:1 :thumbdown: :thumbdown: prawie się zabili Ci obrońcy o swoje nogi

Opublikowano

Ładne podanie i 2:1

Kur.a i 2:2

Co to za mecz ? :wallbash:

Opublikowano

p.s. dziś jest Trofeo Tim na Orange sport info oraz włoskim Canale 5, Początek turnieju o 20:45, ale kogo z Was to interesi :co::dance:

Mnie :decayed:. Juve vs AC Milan i Inter :naughty:.

Wczoraj bardzo słabo Diaz i Genkov. Dziwi mnie to, że Maskaant nie wpuścił w drugiej połowie D. Bitona :disgust:.

W pierwszej połowie grali za bardzo indywidulanie. Melikson, Małecki i Iliev. Zamiast wycofać do tyłu, do kogoś nie krytego, a ten by przypierdzielił z lewej albo prawej...

Jest gol dla Śląska :decayed:. Sebastian Mila z rzutu wolnego :evil:.

Czyli co dalej przechodzi Śląsk i Wisła?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 20:18_________________________________________________Legia, Śląsk dać sobie strzelić bramki... :facepalm:.

W rewanżu będzie ciężko...

Opublikowano

1:2 ;( oj ciężką będzie z Śląskiem

Opublikowano

1:2 ;( oj ciężką będzie z Śląskiem

Z Legią też... :gwizdanie:

Opublikowano

Na Legii był świetny doping przez cały mecz :gwizdanie:

Opublikowano

Skyliner nie "cofaj do tyłu". Generalnie rozumujesz dobrze. Popieram Twoje wnioski

Wisła - Puchar Europy

Legia, Śląsk - europejskie wakacje

Opublikowano

No to chyba Arivederci LE dla Legii i Śląska...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.