Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Aha, oki. Teraz się trochę zmieniło. Jak jesteś dalej chętny to możesz zająć się tabelkami, stanley by typera ogarniał.

Później na PW napiszę Wam co i jak :)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aha, oki. Teraz się trochę zmieniło. Jak jesteś dalej chętny to możesz zająć się tabelkami, stanley by typera ogarniał.

Później na PW napiszę Wam co i jak :)

:afro:

Opublikowano

Jakie typy macie na dzisiaj ?

Ja stawiam na 2:1 dla Apoelu i awans Wisły

Opublikowano

0:0 - Wisła z autobusem pod bramką

Opublikowano

3:1 APOEL

Opublikowano

3:1 APOEL

Z racji przynależności klubowej czy obiektywny typ ?

Opublikowano
  • Autor

Serce mu podpowiada :naughty:

Ja stawiam 1-1

Opublikowano

0:0 to będzie :nuda: mecz

Wisła wygra :bokser: nie wiem ile, ale wygra :baseball:

Opublikowano

Wisła wygra :kox: 2-1 :good:

Opublikowano

a dla mnie może być nawet h** nie mecz - ważne żeby weszli do Ligi Mistrzów :) :) :naughty: :naughty:

Opublikowano

ej koledzy, piłka łączy a nie dzieli :>

Piłkarski harmonogram transmisji na weekend w Canal+ przedstawia się następująco:

T-Mobile Ekstraklasa:

- Górnik Zabrze - Lech Poznań (26.08, godz. 18.00 Canal+ Sport HD)

- KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia (26.08, godz. 18.00, Canal+ Gol)

- Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce (27.08, godz. 13.30, Canal+ Sport HD)

- Polonia Warszawa - PGE GKS Bełchatów (27.08, godz. 15.45, Canal+ Sport HD)

- Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (27.08, godz. 17.45, Canal+ HD)

- Śląsk Wrocław - Widzew Łodź (28.08, godz. 14.30, Canal+ Sport HD)

- Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok (28.08, godz. 17.00, Canal+ Sport HD)

- ŁKS Łódź - Legia Warszawa (29.08, godz. 18.30, Canal+ Sport HD)

Liga angielska:

- Chelsea Londyn - Norwich City FC (27.08, godz. 15.55, Canal+ Gol)

- Liverpool FC - Bolton Wanderers (27.08, godz. 18.25, Canal+ Gol)

- Manchester United - Arsenal Londyn (28.08, godz. 16.55, Canal+ Gol)

- Tottenham Hotspur - Manchester City (28.08, godz.14.25, Canal+ HD)

Liga włoska:

- Cagliari Calcio - AC Milan (27.08, godz. 20.40, Canal+ Weekend) :naughty:

- Udinese Calcio - Juventus Turyn (28.08, godz. 20.40, Canal+ Sport HD) -> Mam nadzieje, że Juve pokaże się z dobrej strony...

W Bunga Bunga Cup były całkiem dwie różne połowy. Pierwsza dla AC Milanu, druga bardziej Juve. Mam nadziej, że jak Juve nie uda się zdobyć scudetto to chociaż AC Milan to zrobi :good:, bo Inter nie może :thumbdown::sick3:.

Liga francuska:

- LOSC Lille - Olympique Marsylia (28.08, godz. 20.55, Canal+ Weekend)

co do tabelek to już pisałem, ale pozostało bez odzewu... :pali:

3:1 APOEL

Tego Pana nie warto słuchać, bo ten Pan jest za Cracovią :hi:.

Apoel 1:1 Wisła. Będzie dobrze :evil:

Mam nadzieje, że Wisła zamknie hejetrą buzie i awansuje do LM :przebiegly:.

Opublikowano

byle nie Inter :good:

Milan musi pierwszy mieć 2 gwiazdki :acute:

Opublikowano

Z racji przynależności klubowej czy obiektywny typ ?

Obiektywny.

Nie wiem w ogóle czym się kierujecie, sugerując, że Wisła wygra.

Na Reymonta APOEL momentami gniótł GTS że miło było patrzeć, więc biorąc pod uwagę, że będą grali u siebie, przy konkretnym gorącu i duchocie jestem dobrej myśli :)

Mam nadzieje, że Wisła zamknie hejetrą buzie i awansuje do LM

Tym tekstem tylko udowadniasz, że kompletnie nie masz pojęcia, na czym polega nienawiść do wroga zza miedzy.

Tego Pana nie warto słuchać, bo ten Pan jest za Cracovią

Czyli co, bo nie jestem z Wami to nie mogę typów oddać, tak?

Nie mam słów do ciebie.

Opublikowano

2:0 Apoel, fajnie by było jakby awansowała Wisła, ale będzie cieżko :gwizdanie:

Opublikowano

Coś czuje że będzie niespodzianka ale obym się mylił :)

Opublikowano

min_gmoch_1_1.jpgTen pan kibicuje dzisiaj APOEL-owi!

Opublikowano

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/zar-zapiera-dech-w-piersiach-wisla-gotowa-na-boj-o,2,4827771,wiadomosc.html

"Co ciekawe, za mistrzów Polski będzie trzymać kciuki część mieszkańców Nikozji. - Mam nadzieję, że wygracie. Jestem fanem Omonii i życzę APOEL-owi wszystkiego najgorszego – zapewnia recepcjonista hotelu na przedmieściach miasta w którym zamieszkali mistrzowie Polski."

Może to, co poniektórym trochę usunie klapki z oczu i przynajmniej część zrozumie, czemu nigdy, w żadnym meczu nie będę kibicował Wiśle.

Opublikowano

Ja powiem tylko tyle, że kibicuję każdej polskiej drużynie grającej w pucharach i nie ma znaczenia czy to Cracovia, Legia czy Wrocław :good: [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 19:57_________________________________________________i' love this game :drunk:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 19:58_________________________________________________jadę po piwko trzymać kciuki :>[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 19:59_________________________________________________jest Melikson w pierwszym !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.