Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda czarnej d*py, żółtych cycek...

Lepsze takie GKS niż jakieś dziwne twory ze wsi.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, wpiszcie sobie w Google Maps (szczególnie jeśli macie Eartha - polecam!) "Racing Club de Avellaneda".

Obczajcie, w jakiej odległości od siebie są obiekty Racingu i Independiente :blink: :blink:

Kraków i Błonia się chowają przy tym.

To jest chyba jakiś rekord świata :kox:

Opublikowano
  • Autor

Podobnie jak Dundee United i Dundee FC :naughty:

Opublikowano

Podobnie jak Dundee United i Dundee FC :naughty:

O f*ck :blink: :blink:

Też jest nieźle :kox: :kox:

Opublikowano

Barca Barca Barca :kox: Puta Madrid, jebać Niemców :decayed:

Opublikowano

Normalny jestes?

Opublikowano
  • Autor

Normalny jestes?

:polew:

Opublikowano

Diler mu grubiej posypał.

Opublikowano

szkoła się zaczęła - człowiek głupieje :decayed:

Opublikowano
:decayed: żart :decayed:
Opublikowano

Panowie jak nastroje przed jutrzejszym meczem z Niemcami? Będzie pierwsza w historii wygrana? :naughty::decayed:

Opublikowano

będzie lanie ....jak zwykle :bag:

Opublikowano

Zamiast gadać głupoty skocz po dres :decayed: musimy w końcu kiedyś wygrać z tymi "niemco-polako-turasami"

Opublikowano

Zamiast gadać głupoty skocz po dres :decayed:

stul dziób chłopcze sprzed TV :polew:
Opublikowano

Zamiast gadać głupoty skocz po dres :decayed: musimy w końcu kiedyś wygrać z tymi "niemco-polako-turasami"

Cytując i lekko zmieniając wypowiedź klasyka:

"Jeszcze przyjdzie czas" by Niemców ogrywać ;)

A czas przyjdzie za jakieś hmm.... 30-40 lat? :mysli: :mysli: :wink4:

Opublikowano

Na jednym z treningów reprezentacji Izraela Melikson został uderzony łokciem w twarz przez jednego z kolegów. Piłkarz musiał mieć założone szwy. Uraz ten wykluczył zawodnika z meczu Izrael – Grecja.

- Maor i tak był brzydki, teraz jest jeszcze brzydszy - zażartował Maaskant.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Śmieszne :decayed:

Opublikowano

coś dla lubiących tabelki :kox:

http://www.castrolfootball.com/rankings/rankings/

Castrol_Rankings_medium_1509098acbc957eef559bdc906e1d24c_1.jpg

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 02:45_________________________________________________Norwescy kibice "wykiwali" płatną telewizję :polew:

http://sport.interia.pl/euro-2012/news/wykiwali-platna-telewizje-i-zobacza-hit-za-darmo,1691213[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 16:10_________________________________________________

Oto skład "Biało-czerwonych" na mecz z Niemcami:

Szczęsny - Wasilewski, Perquis, Głowacki, Wawrzyniak - Dudka, Murawski - Błaszczykowski, Obraniak, Peszko - Lewandowski.

Opublikowano

Panowie jak nastroje przed jutrzejszym meczem z Niemcami? Będzie pierwsza w historii wygrana? :naughty::decayed:

"Nasi wygrają, tzn. przegrają. Yyyyyyyyy , coś mi się pomieszało. Generalnie wszystkie bramki strzela "nasi" " (czy jakoś tak) :polew: :polew: :polew:

Coś takiego usłyszałem dzisiaj w jakimś radiu

Opublikowano
  • Autor

Skład fajny, chyba optymalny jak na Nasze możliwości :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.