Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I dobrze, że zj***li.

Nauczą się na przyszłość jak grać w takich sytuacjach.

Ważne, żeby właśnie takie błędy popełniać teraz, aby za rok postarać się je wyeliminować.

OK , ale znając życie nic ich to nie nauczy ... po drugie na EURO od pierwszej minuty będą mieć nasrane w gaciach ... niestety taka prawda

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Podsumowując to jak na grę przy tak marnej widowni wynik niezły... :gwizdanie:

Opublikowano

No i dalej nie ma lewej obrony

Opublikowano

A ja myślę, że będzie remis...2-2 :gwizdanie:

:gwizdanie:

Opublikowano

Cytuj "Dobrze , że to nie był mecz EURO" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W ogóle nie było dopingu, tylko gwizdać potrafili... Pier olony piknik... :disgust::angry:. Dobrze, że Mierzejewski zszedł. Beznadziejnie wykonywał stałe fragmenty gry... Powinien się uczyć od Błaszczykowskiego.

Opublikowano

Ja bym Głowy nie obwiniał, jak nie on to kto inny by zaje...ł :D

Niemcy zawsze grają dokońca, zawsze są od nas lepsi, nie ważne że w rezerwowym składzie :P

Trzeba sie przyzwyczaić. Auta też lepsze robią.

Piknik na trybunach bo bojkot jest.

A ci komentatorzy naiwni: Teraz by sie przydało - Polacy nic sie nie stało. :polew:

Opublikowano

Jak można tak rożny zj***ć 30 sek. przed końcem meczy wygrywając 2:1 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

I 2 ... 3 mogło żółte kartki zebrać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

I dobrze, że zj***li.

Nauczą się na przyszłość jak grać w takich sytuacjach.

Ważne, żeby właśnie takie błędy popełniać teraz, aby za rok postarać się je wyeliminować.

Już raz taką naukę od Niemców dostali. Jak widać "poszła w las"

Mamy stosunkowo młodą, niedoświadczoną drużynę.

Oczywiście, w pewnym stopniu na własne życzenie.

Mówię - mają jeszcze rok czasu na zbieranie frycowego, takiego jak teraz.

Ja oczywiście rozumiem i wiem, że Niemcy drużynę mają jeszcze młodszą, ale nieporównywalnie bardziej ograną.

I co najważniejsze - ograną na zupełnie innym poziomie oraz złożoną z piłkarzy lepszych o kilka klas.

Szczerze, nie wierzę w to, co czytam/widzę.

Zremisowaliśmy z jedną z najmocniejszych drużyn 2:2 a tu płacz, zgrzytanie zębami, jakieś " :wallbash: " i inne emotikony/jpg'i.

Zrozumiałbym, gdybyśmy osiągnęli taki rezultat z Wyspami Owczymi, ale bez jaj, mówimy o jednym z murowanych faworytów do medalu na EURO.

Opublikowano

W sumie wynik nie był zły. Ale chodzi o to, że nasi mając w garści przysłowiowy złoty róg jak zwykle zachowali się jak banda frajerów :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Mecz o czapkę gruszek.

Nasi jak na swój potencjał i możliwości zagrali bardzo przyzwoicie.

Oczywiście, gdyby Niemcy zagrali swoim najlepszym składem i z pełnym zaangażowaniem wynik byłby inny.

Byłby inny dlatego, że dzieli nas różnica klas.

No nie tak do końca o czapkę gruszek... Euro tuż tuż i dla zmienników w kadrze Niemieckiej takie mecze są bardzo dobrą okazją aby się pokazać. A Polacy ? Przecież nie gramy w eliminacjach, dla Nas każdy mecz powinien być bardzo ważny...

Co innego jest tu wielkim pozytywem, że już Nas nie leją jak chcą drugie czy trzecie kadry innych krajów :kox:

Niemcy fakt, dzieli Nas różnica klas ale to nie znaczy że od razu byśmy sromotny łomot dostali :wink4:

Paradoksalnie czasami Nam lepiej wychodzą mecze z tymi silniejszymi rywalami jak ze średniakami :)

Opublikowano

Mógł nie faulować w polu karnym, tylko pójść do końca i blokować strzał. Zawalił Wawrzyniak...

Mecz Polski z Niemcami i Wisły z Apoelem pokazał, że nie potrafimy grać do końca... Tragedia... :disgust:. Pod koniec popełniamy głupie błędy i przez to tracimy bramki... Kiedy się oni kur nauczą grać do końca... Zdąża przed Euro 2012? :decayed::naughty:.

W końcu jeździmy samochodami made in Deutschland... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Mecz Polski z Niemcami i Wisły z Apoelem pokazał, że nie potrafimy grać do końca...

Ale porównałeś :kox:

Opublikowano

Mecz Polski z Niemcami i Wisły z Apoelem pokazał, że nie potrafimy grać do końca...

Ale porównałeś :kox:

Jak Niemcy strzelili na 2:2 to mi się przypomniał mecz Wisły z Apoelem... :naughty:

Opublikowano

Mecz o czapkę gruszek.

Nasi jak na swój potencjał i możliwości zagrali bardzo przyzwoicie.

Oczywiście, gdyby Niemcy zagrali swoim najlepszym składem i z pełnym zaangażowaniem wynik byłby inny.

Byłby inny dlatego, że dzieli nas różnica klas.

No nie tak do końca o czapkę gruszek... Euro tuż tuż i dla zmienników w kadrze Niemieckiej takie mecze są bardzo dobrą okazją aby się pokazać. A Polacy ? Przecież nie gramy w eliminacjach, dla Nas każdy mecz powinien być bardzo ważny...

Co innego jest tu wielkim pozytywem, że już Nas nie leją jak chcą drugie czy trzecie kadry innych krajów :kox:

Niemcy fakt, dzieli Nas różnica klas ale to nie znaczy że od razu byśmy sromotny łomot dostali :wink4:

Paradoksalnie czasami Nam lepiej wychodzą mecze z tymi silniejszymi rywalami jak ze średniakami :)

Jarko, o czapkę gruszek.

Każdy mecz do EURO będzie o tę czapkę gruszek właśnie.

Nie ma stawki - nie ma takiej presji, ciśnienia, emocji i tak dalej.

Przynajmniej z naszej strony.

W Niemczech Loew wybór ma taki jak Smuda x10, więc rzeczywiście, dla nich ma to większe znaczenie, bo tam walka o skład jest realna.

U nas sytuacja wygląda troszkę inaczej :wink4:

Ale właśnie biorąc pod uwagę to, co piszesz, tym bardziej należy się cieszyć, że udało się z Niemcami osiągnąć - bądź, co bądź - dobry wynik.

Opublikowano
  • Autor

Mecz Polski z Niemcami i Wisły z Apoelem pokazał, że nie potrafimy grać do końca...

Ale porównałeś :kox:

Jak Niemcy strzelili na 2:2 to mi się przypomniał mecz Wisły z Apoelem... :naughty:

Tak, tylko że w Wiśle ani trener ani drużyna nie są Polakami :kox:

Opublikowano

Mecz o czapkę gruszek...

No nie tak do końca o czapkę gruszek...

Dokładnie :good:

Jak dla mnie był to mecz nie tylko o czapkę gruszek ... niestety jak zwykle mieli pełne gacie ... nawet 30 sekund przed końcem może i z wielkim szczęściem ale jednak wygranego meczu

Opublikowano

hiszpania gra na orange sport

Opublikowano
  • Autor

Jarko, o czapkę gruszek.

Każdy mecz do EURO będzie o tę czapkę gruszek właśnie.

Nie ma stawki - nie ma takiej presji, ciśnienia, emocji i tak dalej.

Przynajmniej z naszej strony.

No i podejrzewam że po euro właśnie tym będziemy się tłumaczyć... Nie mieliśmy meczy o stawkę :gwizdanie:

Ale tą presję i ciśnienie My sami powinniśmy tworzyć, również gorącym dopingiem na trybunach co podnosi adrenalinę.

Tak wiem, jest strajk... Ale niech ten strajk będzie w pierwszej polowie i koniec. Na tym meczu widać było że większość to pikniki bo przy jakiś zrywach dopingu była straszna padaczka, a końcówka to przecież powinna nogi Niemcom pourywać przy takim wyniku...

Jedno jest pewne, powinniśmy grać tylko z mocnymi drużynami i przed euro z drużynami głównie z europy...

Opublikowano

Niemcy, Włochy, Anglia, Hiszpania jadą jak na razie na Euro Rosja i Holandia blisko

Opublikowano
  • Autor

audimilan - bardzo dobra decyzja o zmianach w podpisie :naughty::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.