Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak mam okazję to zazwyczaj oglądam Polonię - wbrew wielu ja tam trzymam kciuki za Wojciechowskiego i sukces jego drużyny :rolleyes:

Zazwyczaj bardziej interesowało mnie jak gra Smolarek, Sobiech, Jodłowiec, Sadlok czy Mierzejewski. Raz pamiętam że Brzyski przykuł mą uwagę kilkoma kiepskimi zagraniami i głupimi stratami, ale nie pamiętam co to był za mecz, i gdzies jakoś mi to tak w głowie to utkwiło.

Oczywiście jak będzie okazja to poobserwuje jak gra, a najlepiej w meczu na Kałuży :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi się wydaje, że zabrakło Piszczka i wtedy obrona by jakoś wyglądała :good:.

"Juventus Turyn ma nowy stadion za 122 mln euro, Juventus Arena powstała na miejscu Stadio delle Alpi i dla porównania kosztowała nieco mniej niż stadion ... Wisły Kraków".

Może już niedługo uda mi się zobaczyć na żywo nowy stadion Juve. Bo na zdjęciach wygląda pięknie :evil::slina:.

Juventus_arena_stadion.jpg

Opublikowano

Oczywiście jak będzie okazja to poobserwuje jak gra, a najlepiej w meczu na Kałuży :decayed:

Jak będziesz się chciał wybrać na jakiś mecz - tak jak pisałem - dawaj znać :good:

Chyba, że nie życzysz sobie mojego, specyficznego towarzystwa :decayed::kox:

A stadion Juve jest faktycznie piękny...

UWAGA NAPINKA!!! :decayed:

Wiecie jaka jest różnica między Juventusem a Wisłą?

Na Juventus się mówi Stara Dama, a na Wisłę Stara ..... :decayed: :decayed:

Taki żarcik :wink4:

Opublikowano

15 września Brazylia - Argentyna na Orange

Opublikowano
  • Autor

Jak będziesz się chciał wybrać na jakiś mecz - tak jak pisałem - dawaj znać :good:

Chyba, że nie życzysz sobie mojego, specyficznego towarzystwa :decayed::kox:

Przemyślę :kox:

Mi zawsze kumpel kupuje bilet i zawsze z ekipą z Ośki jadę - sektor oczywiście za bramką z widokiem na Cubra :naughty: :naughty: :naughty:

edycja Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 01:36

Wszędzie są kibice sukcesu :thumbdown:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/t-mobile-ekstraklasa-lech-walczy-o-frekwencje,1,4841228,wiadomosc.html

edycja Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 08:26

Już mi się odechciało euro i tych nowych stadionów...

Ja tak nie chcę i aż mną trzęsie jak o tym czytam...

Klub kibica reprezentacji Polski i przymus do niego zapisania się,

rozcinanie ( niszczenie barw narodowych ) z obawy o treść na nich umieszczoną :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/profanacja-czy-regulamin-skandal-w-gdansku,1,4841693,artykul.html

http://www.sport.pl/sport-trojmiasto/1,113933,10244494,Co_z_dopingiem_na_PGE_Arenie__Kibice_mysleli__ze_zagra___.html

Na euro ograniczę się do tv i piwka z opcją wybrania się na mecz nie wiem, może Cypr-San Marino :gwizdanie:

Opublikowano

Ja mam bilet na 2-gi mecz polaków w Wawie.

Chcąc nie chcą jade bo szkoda biletu.

Ale też mam niesmak.

Za tą kase bym miał karnet na Wisłę.

Opublikowano

Macie może jakieś bilety do odsprzedania na ojro ?? :D

Opublikowano
  • Autor

Ich się zapytaj, w Gdańsku widać dobrze się bawili :wink4:

skzqg1fpbb2b_t.jpg

Opublikowano

No ja mam od sprzedania ale nie wiem jak to załatwimy.

Póki co jeszcze go nie dostałem, może jak będą mi wysyłać każą podać dane i wtedy mogę podać Twoje.

Zobaczymy, mam bilet do odebrania ale jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądać.

Opublikowano

:facepalm:

FC Barcelona 140 milionów euro

Real Madryt 140

.

.

.

.

:blink:

Atletico Madryt 42

Valencia 42

Villarreal 25

FC Sevilla 24

Athletic Bilbao 18

Getafe 18

Real Sarahossa 14

Deportivo La Coruna 14

Espanyol Barcelona 13

Real Mallorca 13

Osasuna Pampeluna 13

Racing Santander 12

Almeria 12

Sporting Gijon 12

Malaga 12

Real Sociedad San Sebastian 12

Hercules Alicante 12

Levante 12

:>

Opublikowano

Przydział z transmisji? Wcześnie zauważyłes

Opublikowano
  • Autor

Sprawiedliwy podział :good:

Przydział z transmisji? Wcześnie zauważyłes

Wydaje mi się że wiedział o tym od dawna, wstawił tylko konkretne cyfry do porównania jakbyś przypadkiem nie załapał o co kaman :wink4:

Opublikowano

I "mniej niż zero" prestiżu :)

Opublikowano

:facepalm:

FC Barcelona 140 milionów euro

Real Madryt 140

.

.

.

.

:blink:

Atletico Madryt 42

Valencia 42

Villarreal 25

FC Sevilla 24

Athletic Bilbao 18

Getafe 18

Real Sarahossa 14

Deportivo La Coruna 14

Espanyol Barcelona 13

Real Mallorca 13

Osasuna Pampeluna 13

Racing Santander 12

Almeria 12

Sporting Gijon 12

Malaga 12

Real Sociedad San Sebastian 12

Hercules Alicante 12

Levante 12

:>

Ciekaw jestem jak to się ma w Serie A (tutaj trudno wskazać lidera) i Premier League (tutaj pewnie Man Utd na czele).

Opublikowano

I "mniej niż zero" prestiżu :)

ci co dają się skusić też....bo ewidentnie lecą na kasiore .... grać na wioskach rosyjskich :thumbdown:
Opublikowano

jeżeli chodzi o liczby to pozostałe kluby same są sobie winne, Valencia miała sukcesy w 2000 mogła inwestować dalej w klub a nie sprzedawać piłkarzy,

Mendiety itp... teraz nikt nie chce ich oglądać :wink4: to samo Sevilla, Deportivo... Real i Barca nakręcają ligę w. c+ dla przykładu tylko Real i Barca w każdy weekend, jak dla mnie prawa są dobrze podzielone :>

Opublikowano

Valencia miała sukcesy w 2000 mogła inwestować dalej w klub a nie sprzedawać piłkarzy,

Chłopie, Valencia to miała i ma takie długi, że się w pale nie mieści.

To zresztą się tyczy większości klubów Primera Division (i nie tylko), ale w przypadku Nietoperzy, oni mieli problemy, żeby normalnie funkcjonować...

Opublikowano

tak to jest jak się żyje ponad stan :gwizdanie:

Opublikowano

Barca też ma długi chłopie, ledwo zipie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.