Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Haha już dawno mam, jeden :naughty:

Zapraszam na mecz, u dziewczyn z kalendarza można bilet zakupić :kox:

brzmi zachęcająco :kox: ale pewnie trzeba z godzinę w kolejce stać :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Zawsze możesz sobie też kalendarz kupić :naughty:

Opublikowano

Jarko może byś uruchomił sprzedaż kalendarzy Hutnika Kraków na forum? Pewnie dużo osób było by zainteresowanych pomocą Twojemu ukochanemu klubowi w wyjściu z kryzysu poprzez zakup "ciekawych" kalendarzy :gwizdanie: :kox::decayed:.

Opublikowano

na teraz Grecja i Rosja w finałach Euro

Opublikowano
  • Autor

Proszę bardzo :)http://allegro.pl/show_item.php?item=1861523650

Jutro Polsat 18.50 wydarzenia :cool1:

BTW Jak Wam się podoba dzisiejsza gra kadry :naughty:

Opublikowano

Jak Wam się podoba dzisiejsza gra kadry :naughty:

za***ista :good: Zresztą tak jak zawsze :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Ciekawe czy dostaną jeszcze na remis :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Przesądzaćie, grają już lepiej, powoli widać rękę Franka z dawnego Lecha, dużo podobieństw :) nie jest źle

Opublikowano

No i GOL :bag:

Opublikowano

Proszę bardzo :)http://allegro.pl/show_item.php?item=1861523650

Jutro Polsat 18.50 wydarzenia :cool1:

BTW Jak Wam się podoba dzisiejsza gra kadry :naughty:

:hi:

R. Lewandowski due zero :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Również uważam że to nie nieźle wygląda... Faktem jednak jest że rywal słaby...

Zobaczymy co z Włochami czy Portugalią zagrają :rolleyes:

Opublikowano

Jarko, masz już kalendarz Hutnika na 2012r ? :naughty::decayed:

ile egzemplarzy ? :przebiegly::wink4:

Za chwilę w wydarzeniach na polsacie będzie mowa o tym kalendarzu :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Jarko w Wydarzeniach był reportaż o Hutniku :)

Opublikowano
  • Autor

Jarko w Wydarzeniach był reportaż o Hutniku :)

Kupiłeś kalendarz ? :naughty:

edycja Dopisany: 13 Październik 2011, 13:13

http://www.facebook.com/photo.php?v=226808650713285

A szatnię udało Nam się odzyskać :cool1:

Opublikowano

k**wa jak mi się marzy żeby Portugalia na Euro się nie dostała :kox:

Opublikowano

Catania 2:1 Inter :decayed::naughty:

Wisła Kraków 3:1 Jagiellonia Białystok

W końcu Wisła zagrało do końca i wygrała 3:1... bramki dopiero po 80 min.

Opublikowano

Wisła zagrała bardzo słabo. Mimo 3 goli.

Sędziowie w tej kolejce wogóle sie nie popisali.

W szoku jestem że na naszą (Wisły) korzyść.

Mecz był tak słaby że pozwoliłem sobie na niego zerkać a nie oglądać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A czemu kutwa o tej porze w sobotę nie ma żadnego meczyku ligi Polskiej ?!

Opublikowano

A czemu kutwa o tej porze w sobotę nie ma żadnego meczyku ligi Polskiej ?!

są ciekawsze mecze Primera Division :wink4:
Opublikowano

Bo o tej godzinie C+ musi mieć czas na ligi zagraniczne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.