Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fulham miało zły dzień - i tyle

Wynik idzie w świat. :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i L dotrzymała do końca. :good: Ogólnie dobry, szybki mecz. :evil:

Opublikowano

Legia :oklaski:

Opublikowano

Fulham miało zły dzień - i tyle

Wynik idzie w świat. :gwizdanie:

Raczej w tabele.

Wyniki obu Polskich druzyn satysfakcjonujące

Opublikowano

Dzisiaj WDŚ

Żabole - Niebiescy :kox:

BTW

Przez ogrom pracy w robocie nie zdążyłem z typerem :disgust:

Opublikowano

Dzisiaj WDŚ

Żabole - Niebiescy :kox:

BTW

Przez ogrom pracy w robocie nie zdążyłem z typerem :disgust:

co z tabelkami? :przebiegly::rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

Jakie tabelki ? :mysli::decayed:

Opublikowano

nic, nic, tak tylko pytałem... :naughty:

Del Piero w Ac Milan od nowego sezonu... podobno :blink::polew:

Opublikowano

deRby dla Ruchu :kox: :kox:

ale jeżeli Ruch nie będzie wykorzystywał takich "setek" jak w 2 połowie to ja pie*dole :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 22:20_________________________________________________typera podliczę przy okazji, będzie kumulacja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde, polarki pakuję i zapomniałem że liga gra :wallbash:

Opublikowano

Kurde, polarki pakuję i zapomniałem że liga gra :wallbash:

daj sobie standardowo 5 do 10ciu punktów :tongue4:[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 23:31_________________________________________________

Kurde, polarki pakuję i zapomniałem że liga gra :wallbash:

dla ślązaków i goroli możemy zabrać z BT :wink4:

Opublikowano

nic, nic, tak tylko pytałem... :naughty:

Del Piero w Ac Milan od nowego sezonu... podobno :blink::polew:

Nie ma szans... Sam deklarował, że nigdy nie zagra w klubie z Włoch innym niż Juve.

Mam nadzieje, że w tym sezonie Juve zdobędzie 30 scudetto. Del Piero zostaje w Juve na następny sezon. Pogra w LM i kończy karierę :hi:.

Będzie wielki płacz... ;(

Opublikowano

Ostatnio prezes Juve ogłosił że Del Piero ostatni sezon gra dla Juve i kończy kariere.

Opublikowano

nic, nic, tak tylko pytałem... :naughty:

Del Piero w Ac Milan od nowego sezonu... podobno :blink::polew:

Nie ma szans... Sam deklarował, że nigdy nie zagra w klubie z Włoch innym niż Juve.

Mam nadzieje, że w tym sezonie Juve zdobędzie 30 scudetto. Del Piero zostaje w Juve na następny sezon. Pogra w LM i kończy karierę :hi:.

Będzie wielki płacz... ;(

czas pokaże. Ileż już było deklaracji w historii transferów :mysli: niech kończy w juve :good:
Opublikowano

nic, nic, tak tylko pytałem... :naughty:

Del Piero w Ac Milan od nowego sezonu... podobno :blink::polew:

Nie ma szans... Sam deklarował, że nigdy nie zagra w klubie z Włoch innym niż Juve.

Mam nadzieje, że w tym sezonie Juve zdobędzie 30 scudetto. Del Piero zostaje w Juve na następny sezon. Pogra w LM i kończy karierę :hi:.

Będzie wielki płacz... ;(

czas pokaże. Ileż już było deklaracji w historii transferów :mysli:niech kończy w juve :good:

Tak by było najlepiej :hi:.[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 15:31_________________________________________________ :naughty::decayed:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/klub-w-rekach-kibicow,1,4868605,wiadomosc.html

Opublikowano
  • Autor

Tylko czemu dali zdjęcie tego frajera... :wallbash:

Opublikowano

no Pany jutro wielkie derby :>

Opublikowano

Alessandro Matri uno zero !!! :kox::naughty::decayed:

Juventus 1:0 Genoa[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:53_________________________________________________Juventus 2:2 Genoa... :disgust::kwasny::angry:

Opublikowano

ogląda ktoś Barce? :polew:

Opublikowano

Opowiadaj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.