Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tymczasem Portugalia tylko zremisowała z Bośnią w barażach 0-0 :gwizdanie:

Pareiko puścił 4 i Irlandia rozbiła Estonie 4-0 :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma Orła - Nie ma zwycięstwa... We wtorek mecz z Węgrami

Opublikowano

Moim zdaniem na podsumowanie meczu wystracza jedno zdanie:

Drużyna zagrała tak, jak ludzie siedzący na stadionie kibicowali :gwizdanie:

Opublikowano

Nie ogladalem... Jak tam kadrze PZPN poszlo? Blaszczykowski, Glowa i Wawrzyn potwierdzili swoja nieprzydatnosc?

Opublikowano

Nie ogladalem... Jak tam kadrze PZPN poszlo? Blaszczykowski, Glowa i Wawrzyn potwierdzili swoja nieprzydatnosc?

Głowacki mógł mieć drugą asyste, ale Matri czysto nie trafił w światło bramki..., ale będzie kur kompromitacja na Euro 2012... :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie wiem co w kadrze robią Głowacki i Brożek :blink:

Opublikowano

Smuda też nie wie. Paweł od dawna ma problemy żeby wkomponować się do zespołu, ogólnie jest wielu innych bardzo dobrych zawodników na różne pozycje, ale Franki się uparł i nic na to nie poradzimy.

Opublikowano

jak mozna strzelać karnego po ziemi :wallbash: Strzela sie mocno 1,5m nad ziemia i bramka 99 na 100 musi wpasc :gwizdanie:

Opublikowano

jak mozna strzelać karnego po ziemi :wallbash: Strzela sie mocno 1,5m nad ziemia i bramka 99 na 100 musi wpasc :gwizdanie:

po ziemi, przy słupku - nie do obrony :)[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 23:59_________________________________________________Błaszczykowski nie strzelał - on kopnął piłkę... :wink4:

Opublikowano

Reprezentacja PZPNu coś się nie spisała- zresztą standad :thumbdown: Mają szczęście że sędzia się pomylił ze spalonym bo by było 0:3

Dobrze że u nas jest EURO to przynajmniej wyjście z grópy mamy zapewnione :przebiegly:

Opublikowano

Reprezentacja PZPNu coś się nie spisała- zresztą standad :thumbdown: Mają szczęście że sędzia się pomylił ze spalonym bo by było 0:3

Dobrze że u nas jest EURO to przynajmniej wyjście z grópy mamy zapewnione :przebiegly:

Nie chce nikogo bronić ale przy drugiej bramce dla Włochów też był spalony, minimalny ale był.

Opublikowano

Spalony był, a nasi obrońcy i tak dopuścili Pazziniego aby oddał strzał

Opublikowano

Nie mamy środkowych obrońców i to jest największy problem naszej reprezentacji, Głowackiemu powinien Smuda już podziękować już lepiej gdyby grał Jodłowiec albo Komorowski a najlepiej Żewłakow.

Opublikowano

pytanie czy w ogóle mamy jakiś porządnych zawodników ?

podobno ale kwestia sporna potrafią grac ale w innych klubach wiadomo za jaką kasę ( tam nie mogą pozwolic sobie na ból głowy czy coś w tym stylu bo zaraz grzeją ławę i koniec )

Opublikowano

Wojtkowiak mógłby na środku zagrać, ale Smuda tego wariantu na bank nie wypróbuje :confused4:. Majewski za Murawskiego... Te ustawienie 4-5-1 niech w d*pę sobie wsadzi, dawaj Franek 4-4-2!

Opublikowano

Głowacki wczoraj mógł zawalić przy dwóch bramkach. Przy drugiej bramce dla Włochów nie przypilnował Pazziniego. Tylko bieg obok niego z rekami w górze... :wallbash::kwasny:. Mogła być trzecia bramka dla Włochów, bo Głowacki minął się z piłką, która dotarła do Matriego, ale strzelił on obok bramki...

Jest Nike i Smuda -> nie ma gry

Był Beenhakker i Puma -> było piękne mecze m.in. z Portugalią czy Czechami

Dopóki PZPN, Lato i Smuda są u władzy będziemy się kompromitować na arenie między narodowej. Tu nie tylko chodzi o Reprezentacje.

Pewnie fartownie z Węgrami wygramy albo przegramy i ciekaw jestem co powie Smuda na swoją obronę.

Opublikowano

Węgry są zbyt mocne. Jeśli zremisujemy lub jakimś cudem wygramy to będę bardzo zdziwiony.

Opublikowano

:oklaski: dla kibiców:

zjVK_FNA2Vg

Opublikowano

:oklaski: dla kibiców:

zjVK_FNA2Vg

Good Job! :good:

Opublikowano

widzę, znawców piłki i krytyków nigdy nie brakuje :gwizdanie:

Staary dziwisz sie? :gwizdanie:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 18:30_________________________________________________

Jest Nike i Smuda -> nie ma gry

Był Beenhakker i Puma -> było piękne mecze m.in. z Portugalią czy Czechami

Dopóki PZPN, Lato i Smuda są u władzy będziemy się kompromitować na arenie między narodowej. Tu nie tylko chodzi o Reprezentacje.

Pewnie fartownie z Węgrami wygramy albo przegramy i ciekaw jestem co powie Smuda na swoją obronę.

To co na czerwono to brednia - co ma to wspólnego z wynikami???? :decayed: :decayed: :decayed:

A z resztą tego posta się zgodzę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.