Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdarzyło się kilka interwencji ale bez przesady:naughty:

komu sie zdarzylo kilka ??? PEPE :shocked: :shocked: :shocked: , chyba kilka meczy zdarzylo mu sie zagrac bez jakiegos chorego wybryku :decayed: , byl czas gdzie gral po 4-5 meczy i potem pauzowal i tak w kolko

Facet się "w tańcu nie pierd..i" ale znowu nic takiego nadzwyczajnego, oczywiście moim zdaniem. Skuteczny obrońca :wink4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no wejscie korkiem na udo albo strzal w twarz z buta , ew skopanie po kregoslupie to nic takiego :decayed: . Normalny obronca - rasowy :good::polew: :polew:

Opublikowano

Nie normalny a skuteczny. Takich jest wielu

Opublikowano

nie no wejscie korkiem na udo albo strzal w twarz z buta , ew skopanie po kregoslupie to nic takiego :decayed: . Normalny obronca - rasowy :good::polew: :polew:

chociaż raz się z Toba zgadzam :decayed:

Gdyby Pepe miał równo pod kopułą, mógłby być bdb obrońcą lub def. pomocnikiem

a tak - jest tylko niezłym grajkiem z IQ na debecie :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 17:40_________________________________________________

Nie normalny a skuteczny. Takich jest wielu

Tak jakoś myślę i niewielu przychodzi mi na myśl. Czasem trafia się jakiś świr- murzyn w lidze francuskiej.

Może i Lucio, ale jeszcze do Pepe trochę mu brakuje.

Nawet słynąca z twardej i nieustępliwej gry liga angielska nie podsuwa mi na myśl żadnego psychola ( poza Balotellim, ale to inny typ idioty :decayed: )

Opublikowano

bo piłkarze w angielskiej grają twardo ale czysto... co nie ma się w ogóle do hiszpańskiej tam kopią najczęściej...

teraz śledzę francuską... i tam strasznie tępią brutalną grę... czerwień dają nawet z przesadą... [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 18:20_________________________________________________http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tutaj-po-piec-dych-korupcja-w-pzpn-reporter-rmf-fm,nId,388651

Opublikowano

Nie pamiętam który to był piłkarz z MU ale chyba Roy Keane ale siał chłopak wtedy w Premier League pozoge :kox: zresztą rudy nie lepszy :decayed:

Opublikowano

Nie pamiętam który to był piłkarz z MU ale chyba Roy Keane ale siał chłopak wtedy w Premier League pozoge :kox: zresztą rudy nie lepszy :decayed:

Keane połamał nogę Inge Halandowi, ale jego jeden faul to nic przy Pepe :gwizdanie:

Witsel - to ten ściul, który najpierw połamał Wasilewskiego, a za kilka tygodni jeszcze kogoś...

kilka fauli:

http://www.maxior.pl/szukaj/Tak%20Keane%20kończy%20kariere%20Haalanda%20roy%20keane%20koniec%20kariera%20haaland%20faul%20złamanie%20brutalny

[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 19:11_________________________________________________ :kwasny:

http://www.maxior.pl/film/155765/Brutalny_faul

Opublikowano

Nie zapomnę faulu na Eduardo :kwasny:

Opublikowano

W Barcelonie brutalnie fauluje Dani Alves nie?

C6JvpW8nOt8

Opublikowano

We Wrocku 43 tys. na widowni.

Wisła & Śląsk !!!! :drunk:

Opublikowano

1-0 dla Wisły ze Śląskiem

Opublikowano

Wisła jest bardziej nieobliczalna niż Podbeskidzie :decayed:

Opublikowano

Wisła jest bardziej nieobliczalna niż Podbeskidzie :decayed:

Albo Zawisza :polew: :polew: :polew:

Serio, to Wisła ma chyba jakieś problemy z motywacją. Cyrki sobie robią, nawet LT nie "wchodzi" :polew:

Opublikowano

Udine jednak kropnęło dwie bramy Romie :naughty:... Dziś w Europie będzie ciekawie:

MU a Newcastle i Arsenal-Fulham :)

Lazio-Juve :kox:

Real-Atletico

Borussia D.-Schalke

Porto-Braga

Benfica-Sporting

Opublikowano

Udine jednak kropnęło dwie bramy Romie :naughty:... Dziś w Europie będzie ciekawie:

MU a Newcastle i Arsenal-Fulham :)

Lazio-Juve :kox:

Real-Atletico

Borussia D.-Schalke

Porto-Braga

Benfica-Sporting

i derby Belgradu :kox: tam to pewnie będzie gorąco.

Podobno na ten mecz na stadionie zdemontowano krzesełka :gwizdanie:

Opublikowano

1-0 Dortmund-Schalke gol Lewandowskiego

Opublikowano

1-0 Dortmund-Schalke gol Lewandowskiego

:good: chłopak robi postępy :good:

Opublikowano

ManU remis :polew::good:

Opublikowano

Wisła jest bardziej nieobliczalna niż Podbeskidzie :decayed:

Albo Zawisza :polew: :polew: :polew:

Tru :decayed:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 17:58_________________________________________________

ManU remis :polew::good:

Z czego się cieszysz ????

Poczekaj na fazę pucharową LM i jeśli ManCity przypadkowo się do niej dostanie to taka Barca lub Real przejda po nich jak walec po żabie :kox: :kox: :kox:

Rok temu Cię w tym wątku nie widziałem wogóle ale z racji że teraz Menchester sity ciśnie to nagły kibic się znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no dokładnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.