Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tylko nie myśl że uwierzyłem i zmieniłem zdanie :tongue4:

Nie śmiemy nawet podważać Twej wiary w jedynie słuszną prawdę... Ale tak to już jest, im dalej od owych dni tym fakty zaistniałych tam wydarzeń nabierają zupełnie nowego obrazu... Rozumiem że za 10 lat kolejnemu pokoleniu wmówiecie iż pomnik na os. Przy Arce to pomnik waszych braci po szalu tam walczących w ciężkich czasach komunizmu...

Niestety, nic się nie zmieniacie na lepsze... A wasza degrengolada takimi tekstami jest równie żałosna jak ta w pzpn-ie... Żeby wycierać se brudną doopę własnej historii ludźmi walczącymi o wolność ojczyzny :facepalm:

Słowo żenada zabrzmiało by tu raczej jak komplement...

I nie Julo, nie jestem przesiąknięty nienawiścią do Wisły do tego stopnia aby być stronniczym w owej sytuacji. Znam wielu kibiców Białej Gwiazdy mających poukładane pod kopułką ( chociaż można by przypuszczacz że te dwie sytuacje wzajemnie sie wykluczają ) i mam do nich spory szacunek bo wiem że w życiu by sie pod takimi głupotami nie podpisali...

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na Cracovii 5000 ludzi a na Lechu 9000. :mysli:

Gdzie się podziali kibice sukcesu ?

Rozumiem że u Was frekwencja zawsze na wysokim poziomie :gwizdanie:

taaa chyba na 2 meczach w sezonie
Opublikowano

Napoli - Juve co za mecz :kox:

Opublikowano

Ars-ManC 0-1 KUN

Opublikowano
  • Autor

Podobno Cieczka w przypadku awansu będzie chciała grać w Nowej Hucie... W Tarnowie się nie dogadali...

Opublikowano

Zanudzasz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Napisz coś o Barcelonie, na pewno zrobi się ciekawiej... :gwizdanie:

Opublikowano

Nie no lepiej o Hutniku :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:facepalm:
Opublikowano

Każdy swoje... :wink4:

Opublikowano

Napoli - Juve 3:3 dobry szpil był :naughty: dziękuję dobranoc :kox:

Opublikowano

3:1 i 3:3 :kox:. Brawo Juve :hi: :oklaski: :good:

Opublikowano

bardzo wazny remis i wkoncu nie przegralismy z Napoli oraz z Palermo-klatwa tych druzyn sie skonczyla,ale widac za Napoli sie spina na mocnych bo wygrali z Milanem u siebie :decayed: z Man Shity :polew: ale przegrali z Parma :polew:

szukam w necie zeby sciagnac caly ten mecz bo niestety bylem w pracy i nie ogladalem :confused4:

Opublikowano

Jak obstawiacie dzisiejszą potyczkę L vs PSV? :cool1:

Opublikowano

Jak obstawiacie dzisiejszą potyczkę L vs PSV? :cool1:

zwycięstwo (L) :cool1:
Opublikowano

Jak obstawiacie dzisiejszą potyczkę L vs PSV? :cool1:

Będzie remis :mysli: ciekawe jaką taktykę obierze Legia, może szansę dostaną Ci którzy do tej pory grali mniej i zawodnicy podstawowego składu będą odpoczywać :mysli: PSV tez może grać rezerwami, liczę na dobry meczyk :good:

Opublikowano

gol w ostatniej minucie na 2-1 z połowy boiska :kox:

Jak juz to na 2-3 :cool1:

A bramka :good:

Opublikowano

szkoda że Legia przegrała tak wysoko

wygrali jak zwykle kibole :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Gdzie leci Wysła?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.