Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ruch ładnie młóci Koronę ... 3-0 Zieńczuk hat-trick a tu 36min.

:naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja wiem... Wisła też miała swoje okazje, Polonia może była lepiej zorganizowana ale aż takich okazji nie miała żeby zasłużenie wygrać, poza tym nie wiem jak może sie podobać gra Polonii jak za każdym razem jak coś sie działo to oni przerywali gre ostrym faulem.

W dodatku wypadek Pajlica i czerwona kartka diaza myśle że ustawiła mecz.

Dziwne było też zachowanie sędziego, który doliczył 6 minut do 1 połowy, odgwizdał rzut rożny i nie dał go wykonać, a była minuta 5:50. Dziwne...

Ja nie powiedziałem, że gra Polonii się podobała. Mieli delikatną przewagę w pierwszej połowie i lepiej byłą zorganizowana jak sam mówisz. Drugą połówkę Stanley określił też jako lepszą dla Polonii więc wg mnie zasłużenie wygrała. Co do zachowania sędziego to doliczył minuty po starciu o którym mówisz a skończył przed równo z doliczonym czasem co potwierdzili po meczu piłkarze Wisły. :cool1: I jak sami powiedzieli sami sobie są winni przegranego meczu. :wink4: Żeby była jasność mecz oceniam obiektywnie bo nie jestem ani kibicem WIsły ani Polonii. :cool1:

Ruch ładnie młóci Koronę ... 3-0 Zieńczuk hat-trick a tu 36min.

:kox::good:
Opublikowano

closer and closer ....

real_barca.jpg

Opublikowano

Na jakim kanale będzie można obejrzeć GD oprócz BarcaTV? :decayed:

Opublikowano

Na jakim kanale będzie można obejrzeć GD oprócz BarcaTV? :decayed:

C+ :)
Opublikowano

podniecacie sie jaki to real teraz mocny a zauwazyl ktos z "fanow" ze nie grali jeszcze z naprawde mocna druzyna? no chyba nie nazwie sie tak Lyon czy Ajax? :gwizdanie: Valencia byla bliska remisu,dopiero dzisiaj wyjdzie jak real jest mocny jezeli wygraja zdecydowanie to bedzie oznaczac ze sa mocni,nie ma co sie sugerowac liga hiszpanska gdzie jest real i barca a reszta przy nich gra jak by byla z drugiej ligi

Opublikowano

Na jakim kanale będzie można obejrzeć GD oprócz BarcaTV? :decayed:

C+ :)

No to zostaje mi net :confused4:

Opublikowano

podniecacie sie jaki to real teraz mocny a zauwazyl ktos z "fanow" ze nie grali jeszcze z naprawde mocna druzyna? no chyba nie nazwie sie tak Lyon czy Ajax? :gwizdanie: Valencia byla bliska remisu,dopiero dzisiaj wyjdzie jak real jest mocny jezeli wygraja zdecydowanie to bedzie oznaczac ze sa mocni,nie ma co sie sugerowac liga hiszpanska gdzie jest real i barca a reszta przy nich gra jak by byla z drugiej ligi

osobiście się nie podniecam :)

natomiast twierdzę, że jest mocny. każda formacja jest naprawdę świetnie zestawiona, a do tego ma bardzo dobrych zmienników. sami zawodnicy, grający w zespołach narodowych, to czołowi i podstawowi gracze, może za wyjątkiem Kaki. a sam RM nabrał totalnie innego wyrazu od czasu przyjścia przede wszystkim zawodników środka pola - nie sposób nie zauważyć, jak wiele wnieśli choćby Oezil i Khedira, nie wspominając zmiany stylu gry CR7.

w konkluzji - RM jest mocny. bez dwóch zdań

nie oznacza to jednakże, że obwołuję ich faworytem - powstrzymuje mnie wspomnienie jakby nie było nieodległej przeszłości.

Opublikowano

za niecałe 2 godzinki wszystko się wyjaśni. :kox:

Opublikowano

za niecałe 2 godzinki wszystko się wyjaśni. :kox:

Za 4... :wink4::naughty:
Opublikowano

Ciekaw jestem ile będzie żółtych i czerwonych kartek :naughty::decayed:. Czy piłkarze Barcelony będą symulowali faule... słynne 'My face hurts" na YouTube :polew:.

Opublikowano

Także lepiej nie prowokować na forum... :polew:

Opublikowano

Także lepiej nie prowokować na forum... :polew:

Też o tym pomyślałem :decayed: zresztą już dawno mówiłem, że będzie remis :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Real jest kórwa mocny :gwizdanie:

Opublikowano

a może i być remis

liczę na czysty mecz, przynajmniej w miarę

oby mou nie kazał im wariować, tak jak w poprzednich meczach

kilku wariatów trzeba jednak na wodzy utrzymać ..... :gwizdanie:

Opublikowano

a może i być remis

liczę na czysty mecz, przynajmniej w miarę

oby mou nie kazał im wariować, tak jak w poprzednich meczach

kilku wariatów trzeba jednak na wodzy utrzymać ..... :gwizdanie:

Wierzysz w cuda? :wink4:

Opublikowano

A w necie bedzie gdzies na zywo mecz ? Mecz a nie relacja :mysli:

Opublikowano

w 1:6 bym w życiu nie uwierzył ..... :angry:

zależy, jak to ruszy od początku - sędzia, energia na trawie, wszystko będzie się liczyło [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 21:46_________________________________________________

A w necie bedzie gdzies na zywo mecz ? Mecz a nie relacja :mysli:

www.sportlemon.tv

have a good time :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.