Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nienawidzę Chelsea.. ale jutro trzymam za nich kciuki :kox:

jędruś do urwy nędzy

jak można pisać o nienawiści

jak można nienawidzić kogoś kogo się nie zna ????

z romanem na gorzałę chodzisz, czy jest inny powód?

ale - nieistotne

tak jak na moje - można bardzo nie lubić

nie cierpieć

nie pochwalać tego czy tamtego

ale nienawidzić?

no kaman

proszę cię, trochę ostrożniej

a może nie łapię, z drugiej strony - za co ich nienawidzisz, jakie masz powody?

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe ile jeszcze Villa pogra w Barcelonie... :gwizdanie:

Opublikowano

nienawidzę Chelsea.. ale jutro trzymam za nich kciuki :kox:

jędruś do urwy nędzy

jak można pisać o nienawiści

jak można nienawidzić kogoś kogo się nie zna ????

z romanem na gorzałę chodzisz, czy jest inny powód?

ale - nieistotne

tak jak na moje - można bardzo nie lubić

nie cierpieć

nie pochwalać tego czy tamtego

ale nienawidzić?

no kaman

proszę cię, trochę ostrożniej

a może nie łapię, z drugiej strony - za co ich nienawidzisz, jakie masz powody?

dobrze, wybacz Tomku. nie cierpię ich :wink4: a czemu będę im jutro kibicował? to chyba logiczne :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawe ile jeszcze Villa pogra w Barcelonie... :gwizdanie:

Myślę, że pogra ten sezon i napewno następny :wink4:

Opublikowano

ciekawe ile jeszcze Villa pogra w Barcelonie... :gwizdanie:

Myślę, że pogra ten sezon i napewno następny :wink4:

no ale ewidentnie nie w pierwszym skladzie. Licze ze Sanchez sie jeszcze rozkreci...

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Lechia-Jagiellonia 0-1 Rasia(k)ldo strzelił bramę :decayed:

:blink: Oglądałem przez chwilę mecz, ale strasznie ciężki był...

Opublikowano

dobrze, wybacz Tomku. nie cierpię ich :wink4: a czemu będę im jutro kibicował? to chyba logiczne :gwizdanie:

pewnie że logiczne

nawet bardzo

więc trzymamy dzisiaj kciuki za Matę i ekipę z przodu

Drogba Anelka i Kalou - do boju

Opublikowano

Lechia-Jagiellonia 0-1 Rasia(k)ldo strzelił bramę :decayed:

:blink: Oglądałem przez chwilę mecz, ale strasznie ciężki był...

jak cała nasza liga :naughty: A poza tym jak podczas weekendu obejrzy sie lige angielską albo hiszpańską i potem właczy się w TV polskich trampkarzy to własnie takie odnośi sie wrażenie jak u ciebie :wink4:
Opublikowano

Ja trzymam kciuki tylko za Sturridge'a żeby znów zagrał dobre spotkanie i dał do myślenia Capello, a w całym spotkaniu za City jestem, ale nie będę oglądał tego meczu bo... gra Juve :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

:polew:

43148_dda81f6d9ab3592e6ac668b892a0ccb2.jpg

Opublikowano

takie śmieszne, że dzisiaj gra Juve z Romą? :gwizdanie:

Opublikowano

Forza JUve :notworthy: dzisiaj trzeba wygrac i wykorzystac remis Milanu i Napoli :notworthy: ja niestety nie moge ogladac bo bede w pracy :confused4:

Opublikowano

ciekawe ile jeszcze Villa pogra w Barcelonie... :gwizdanie:

Myślę, że pogra ten sezon i napewno następny :wink4:

ok to zmienię pytanie. Ciekawe ile Villa strzeli bramek w tym i przyszłym sezonie... :wink4:
Opublikowano

takie śmieszne, że dzisiaj gra Juve z Romą? :gwizdanie:

nie

ale spytaj moderatora

może wytłumaczy co usunął z mojego posta

Opublikowano
  • Autor

Kamyk, zanim kogoś oskarżysz to sprawdź czy oby na pewno dobrze fotę wkleiłeś...

Bo to że Tobie się świeci nie znaczy że innym również :wink4:

Poprawiłem. Mam nadzieje że teraz Wszyscy widzą.

Opublikowano
  • Autor

43148_dda81f6d9ab3592e6ac668b892a0ccb2.jpg

Opublikowano

Kamyk, zanim kogoś oskarżysz to sprawdź czy oby na pewno dobrze fotę wkleiłeś...

Bo to że Tobie się świeci nie znaczy że innym również :wink4:

Poprawiłem. Mam nadzieje że teraz Wszyscy widzą.

słuszna uwaga

wydaje mi się że dobrze, bo to żadna filozofia sprawdzić adres foty i wrzucić

ale mogłem coś pochrzanić

przepraszam, jeśli napisałem słowo za dużo - mea culpa :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Nie Twoja wina, czasami tak jest że Ty widzisz fotę a inni już nie. A szczególnie jak Ty ją wklejasz... Nie mam pojęcia czemu się tak dzieje, ale się dzieje. Nie ważne :wink4:

BTW W Poznaniu jak zwykle Rudnev szoł i... FAJNY MECZYK :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.