Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niemiecka liga już gra...

Borussia Moenchengladbach - Bayern Monachium Eurosport 2/Eurosport2HD :evil:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chalsea traci punkty :>

Opublikowano

A jutro City straci całe 3 :kox:

Opublikowano

nie wydaje mnie sie

Opublikowano

Bolton - Liverpool 1:0 - 3 minuta... :gwizdanie:

Opublikowano

Juve w pierwszej połowie miało kłopoty, ale w drugiej już zagrali tak jak należy i trzy punkty zainkasowane:) Mistrzostwo na półmetku Serie A pierwszy raz od sześciu lat! :)

Opublikowano

Juve w pierwszej połowie miało kłopoty, ale w drugiej już zagrali tak jak należy i trzy punkty zainkasowane:) Mistrzostwo na półmetku Serie A pierwszy raz od sześciu lat! :)

Są bardzo duże szanse na 30 scudetto :naughty::decayed::kox:.

Trzeba się jeszcze wzmonić 2-3 klasowymi zawodnikami, a nie ogórkami :hi:.

Największą zmorą obecnego Juve jest bardzo słaba skuteczność... Matri -> tragedia :kwasny:.

Wyszedł Matriemu sezon w Cagliari i już wielka gwiazda... :polew:. Gwiazda jednego sezonu. Złapał wiatr w żagle, wniósł się na wyżyny swojej formy i strzelił trochę bramek, dla Juve też. Matri to przeciętny napastnik nadający się do gry w klubach dolnej części Seria A albo Ekstraklasy. Juve potrzeba napastnika światowej klasy, który od czasu do czasu strzeli bramkę z niczego, sam sobie stworzyć sytuację strzelecką, ale przede wszystkim być skutecznym i wykorzystywać większość podań od kolegów z drużyny. Taki Boriello nie będzie zbawicielem Juve... Trzeba wyłożyć na stół grubą kase i tyle, a Juve tylko na tym skorzysta. Gdyby była większa skuteczność napastników pewnie mielibyśmy więcej pkt.

Opublikowano
  • Autor

U Nas w lidze ostatnio wycofał się jeden klub, a mówi się o kolejnych trzech... Teraz czytam że z ekstraklasy ŁKS rezygnuje... Pewnie na innych szczeblach rozgrywkowych również są rezygnacje... Niezła lipka :thumbdown:

Opublikowano

Juve w pierwszej połowie miało kłopoty, ale w drugiej już zagrali tak jak należy i trzy punkty zainkasowane:) Mistrzostwo na półmetku Serie A pierwszy raz od sześciu lat! :)

Są bardzo duże szanse na 30 scudetto :naughty::decayed::kox:.

Trzeba się jeszcze wzmonić 2-3 klasowymi zawodnikami, a nie ogórkami :hi:.

Największą zmorą obecnego Juve jest bardzo słaba skuteczność... Matri -> tragedia :kwasny:.

Wyszedł Matriemu sezon w Cagliari i już wielka gwiazda... :polew:. Gwiazda jednego sezonu. Złapał wiatr w żagle, wniósł się na wyżyny swojej formy i strzelił trochę bramek, dla Juve też. Matri to przeciętny napastnik nadający się do gry w klubach dolnej części Seria A albo Ekstraklasy. Juve potrzeba napastnika światowej klasy, który od czasu do czasu strzeli bramkę z niczego, sam sobie stworzyć sytuację strzelecką, ale przede wszystkim być skutecznym i wykorzystywać większość podań od kolegów z drużyny. Taki Boriello nie będzie zbawicielem Juve... Trzeba wyłożyć na stół grubą kase i tyle, a Juve tylko na tym skorzysta. Gdyby była większa skuteczność napastników pewnie mielibyśmy więcej pkt.

Podzielam opinię co do Boriello, moim zdaniem to była strata kasy, no chyba, że jakimś cudem się odbuduje w Juve :wink4:

Matri jest dobry, ale jeszcze w pełni nie pokazał swoich możliwości i doświadczenia też troszkę mu brakuje pod bramką.

De Ceglie zagrał wczoraj dobre spotkanie, może będzie częściej dostawał szansę na lewej obronie od Conte :)

Dziś Inter-Lazio :)

Opublikowano

Matri jest dobrym napastnikem ale ostatnio brakuje mu szczescia,jakby wczoraj strzelil chociaz raz kazdy bylby happy,czekam az Conte sprobuje zagrac 3 napastnikami,zamiast Pepe ktory strasznie zgasl ostanio wystawic Quag

Opublikowano

Juve w pierwszej połowie miało kłopoty, ale w drugiej już zagrali tak jak należy i trzy punkty zainkasowane:) Mistrzostwo na półmetku Serie A pierwszy raz od sześciu lat! :)

Są bardzo duże szanse na 30 scudetto :naughty::decayed::kox:.

Trzeba się jeszcze wzmonić 2-3 klasowymi zawodnikami, a nie ogórkami :hi:.

Największą zmorą obecnego Juve jest bardzo słaba skuteczność... Matri -> tragedia :kwasny:.

Wyszedł Matriemu sezon w Cagliari i już wielka gwiazda... :polew:. Gwiazda jednego sezonu. Złapał wiatr w żagle, wniósł się na wyżyny swojej formy i strzelił trochę bramek, dla Juve też. Matri to przeciętny napastnik nadający się do gry w klubach dolnej części Seria A albo Ekstraklasy. Juve potrzeba napastnika światowej klasy, który od czasu do czasu strzeli bramkę z niczego, sam sobie stworzyć sytuację strzelecką, ale przede wszystkim być skutecznym i wykorzystywać większość podań od kolegów z drużyny. Taki Boriello nie będzie zbawicielem Juve... Trzeba wyłożyć na stół grubą kase i tyle, a Juve tylko na tym skorzysta. Gdyby była większa skuteczność napastników pewnie mielibyśmy więcej pkt.

Dziś Inter-Lazio :)

dzisiaj to rządzi liga angielska :cool1::decayed:

Opublikowano

Juve w pierwszej połowie miało kłopoty, ale w drugiej już zagrali tak jak należy i trzy punkty zainkasowane:) Mistrzostwo na półmetku Serie A pierwszy raz od sześciu lat! :)

Są bardzo duże szanse na 30 scudetto :naughty::decayed::kox:.

Trzeba się jeszcze wzmonić 2-3 klasowymi zawodnikami, a nie ogórkami :hi:.

Największą zmorą obecnego Juve jest bardzo słaba skuteczność... Matri -> tragedia :kwasny:.

Wyszedł Matriemu sezon w Cagliari i już wielka gwiazda... :polew:. Gwiazda jednego sezonu. Złapał wiatr w żagle, wniósł się na wyżyny swojej formy i strzelił trochę bramek, dla Juve też. Matri to przeciętny napastnik nadający się do gry w klubach dolnej części Seria A albo Ekstraklasy. Juve potrzeba napastnika światowej klasy, który od czasu do czasu strzeli bramkę z niczego, sam sobie stworzyć sytuację strzelecką, ale przede wszystkim być skutecznym i wykorzystywać większość podań od kolegów z drużyny. Taki Boriello nie będzie zbawicielem Juve... Trzeba wyłożyć na stół grubą kase i tyle, a Juve tylko na tym skorzysta. Gdyby była większa skuteczność napastników pewnie mielibyśmy więcej pkt.

Dziś Inter-Lazio :)

dzisiaj to rządzi liga angielska :cool1::decayed:

dokładnie... dziś Arsenal dostaje po dupsku :kox::bicz: :bicz3:

Opublikowano

licze na porazki arsenalu i city

Opublikowano

licze na porazki arsenalu i city

:naughty:

Opublikowano

Wiadomo mistrz w Angli jest tylko jeden :naughty: UTD

Opublikowano

Come On U Spurs!!!

Opublikowano

bramka na 2:2 :kox:

Opublikowano

Piękne uderzenie Bale'a!

Come On U Yids!!!!

Opublikowano

ku.wa mac city w ost minucie :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.