Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bo wszystkie gwiazdy grają w Hiszpanii :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bo wszystkie gwiazdy grają w Hiszpanii :naughty: :naughty: :naughty:

nie wszystkie bo Smolarek zagra w ADO Den Haag :polew:
Opublikowano

W Barcelonie :naughty:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 21:53_________________________________________________

Bo wszystkie gwiazdy grają w Hiszpanii :naughty: :naughty: :naughty:

nie wszystkie bo Smolarek zagra w ADO Den Haag :polew:

Nie wiem po co im ten paralita :decayed:

Opublikowano

v českém jazyce: dobrý dojem i kouření pot :kox:

Opublikowano

o proszę - $ity przegrało z Evertonem

no i sezon w EPL trwa dalej .... :gwizdanie:

Opublikowano

o proszę - $ity przegrało z Evertonem

no i sezon w EPL trwa dalej .... :gwizdanie:

:naughty:

Gibson :decayed:

Opublikowano

Podobno Bianconeri interesowali się Fredy Guarinem! Dali ciała i teraz Guarin w Interze będzie grał.

Mieli do wyboru Martina Cacaresa lub Fredy Guarina, a wybrali Cecaresa, bo to co wyprawia Bonucci w obronie... :wallbash::thumbdown:. Guarina mieli sobie zarezerwować dopiero na lato. Bo miejsce UE było już wykorzystane przez Vidala, a teraz przez Caceresa.

Guarin mówił, że Porto lub Juve, a przeszedł do interu... :gwizdanie:. Kibice nie będą zadowoleni. Jeżeli chodzi o mnie to wolałem Caceresa, ale tranfer do Juve tego Padoina to totalne przegięcie i w dodatku kontrakt na 5 lat..., za 5 mln euro :thumbdown:.

Hutnik :decayed::naughty:

http://ofsajd.onet.pl/fotogalerie/wierne-kibicki-dla-klubu-zrobia-wszystko,5012278,0,galeria-maly.html

Opublikowano

Podobno Bianconeri interesowali się Fredy Guarinem! Dali ciała i teraz Guarin w Interze będzie grał.

Hutnik :decayed::naughty:

http://ofsajd.onet.pl/fotogalerie/wierne-kibicki-dla-klubu-zrobia-wszystko,5012278,0,galeria-maly.html

Sky, przecież o tym kalendarzu rozmawialiśmy prawie pół roku temu :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie mogą wyjść z podziwu bo znowu na głównej na onecie o tym pisali :kox:

Opublikowano

fajnie ze City przegralo :notworthy: oby dzisiaj Milan nie wygral :pleasantry:

Opublikowano

wydaje mi się, czy Barcelona coś znowu nie teges :cool1: ??

Opublikowano

wydaje mi się, czy Barcelona coś znowu nie teges :cool1: ??

trzeci remis z rzędu... kryzys.... :decayed::polew:

Opublikowano

Milan przegral :radocha::banan:

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi się, czy Barcelona coś znowu nie teges :cool1: ??

trzeci remis z rzędu... kryzys.... :decayed::polew:

Grają na 30% :decayed:

Opublikowano

Cagliari-Roma 4:2, Inter-Palermo 4:4 ... i Liga włoska jest nieciekawa? :decayed::tongue4:

Opublikowano

wydaje mi się, czy Barcelona coś znowu nie teges :cool1: ??

trzeci remis z rzędu... kryzys.... :decayed::polew:

Grają na 30% :decayed:

:good:
Opublikowano

Milan przegral :radocha::banan:

Teraz Juve musi wygrać z Parmą... :kox:. No i resztę meczy do końca sezonu.

Cagliari-Roma 4:2, Inter-Palermo 4:4 ... i Liga włoska jest nieciekawa? :decayed::tongue4:

Nieprzewidywalna się zrobiła.

Byłem pewny, że AC Milan wygra min 2:0, Roma wygra też min 2:0, a Inter wygra 1:0... :shocked::blink:.

Opublikowano

swietne wyniki dla Juve w tej kolejce :kox: jedynie udinese wygralo,tak jak mowilem na mistrza nie licze w tym roku bo najwazniejsze to grac w LM ale chetnie dalbym sie zaskoczyc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A ja od wczoraj jestem współwłaścicielem piłkarza :kox:

Opublikowano

A ja od wczoraj jestem współwłaścicielem piłkarza :kox:

iloe ci leciał kasy?? :kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.