Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na podstawie tego, że Kryptyna strzela tuzin goli więcej ale nie widzi tego że połowę z karnych :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rzeczywiście napinka jest. :decayed: Ale po co? :cool1: Ostatnie lata są dla Barcy i chyba nikt nie chce z tym dyskutować? :wink4: A czy to już koniec dominacji w Hiszpani i nie tylko? Czas pokaże. :cool1:

Opublikowano

Na podstawie tego, że Kryptyna strzela tuzin goli więcej ale nie widzi tego że połowę z karnych :decayed:

Karne tez trzeba umiec strzelac:)) przez taki rzut karny mozna nie zdobyc mistrzostwa swiata :kox: :kox: paru wielkich pilkarzy cos o tym wie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ronaldo duzo strzela z karnych i dostawia noge no ale mimo wszystko jest maszynka do strzelania zreszta zobaczcie ile real i barca maja goli juz nastrzelane :gwizdanie: ta liga jest zdecydowanie za slaba dla tych druzyn

Opublikowano

Messi też regularnie strzela karne, swoją drogą już kilka zmarnował w tym sezonie :gwizdanie:

Opublikowano

Co wy wszyscy z tym realem i barceloną? To już wolę Arsenal z naszym bramkarzem oglądać, a najlepiej naszą klepaną ligę hehe nie dosyć że nikt mistrzostwa nie chce z górnej tabeli może oprócz Polonii bo tylko ona wygrała w ten weekend a tak to remisy, Wisły, Śląska i Legii...

Opublikowano

Co wy wszyscy z tym realem i barceloną? To już wolę Arsenal z naszym bramkarzem oglądać, a najlepiej naszą klepaną ligę hehe nie dosyć że nikt mistrzostwa nie chce z górnej tabeli może oprócz Polonii bo tylko ona wygrała w ten weekend a tak to remisy, Wisły, Śląska i Legii...

Legia to by pewnie chciała remis :decayed::wink4:

Opublikowano

Legia to by pewnie chciała remis :decayed::wink4:

Sorki, zapomniałem że dostali łomot od Górnika... :polew:

Opublikowano
  • Autor

To już wolę Arsenal z naszym bramkarzem oglądać

Niom, w Londynie to dopiero mają wesoło :naughty:

9c16ad7e-e3c5-4af3-a700-b8be1b0144f4.gif

Opublikowano

To już wolę Arsenal z naszym bramkarzem oglądać

Niom, w Londynie to dopiero mają wesoło :naughty:

9c16ad7e-e3c5-4af3-a700-b8be1b0144f4.gif

i weź tu przejedź z pd Londynu na pn, w szaliku Watfordu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

ja w wakacje jadę do Londynu i na 1 dzień jadę do Manchesteru (wycieczka po Old Trafford :kox: :kox: :kox: ) i koszulki Man Utd raczej tam nie ubiorę bo zrobią mi "uśmiech Chelsea" jak w Hooligansach :decayed:

Opublikowano

a ja myslałem ze tak jak w Krakowie Wisła Cracovia i Hutnik to nigdzie tak ostro nie ma :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a ja myslałem ze tak jak w Krakowie Wisła Cracovia i Hutnik to nigdzie tak ostro nie ma :mysli:

W Trójmieście mają wesoło jeszcze, Kadłuby tam podobno ostro podskakują :naughty:

Ale na świecie... Jest wiele takich miast z kilkoma klubami... Spójrz na Moskwę, tam też musi być ciekawie :naughty:

Opublikowano

zapraszam na Śląsk :naughty:

Jak nie było jeszcze pedalskiego układu: żabole - gieksa, to było bardzo ciekawie :gwizdanie:

Opublikowano

racja tylko weźcie pod uwagę że taki Londyn ma tylu "stałych" mieszkańców co 8 razy Warszawa i 10 razy Kraków.

A mają z tego co widać "tylko" 15 klubów :decayed:

Jeśli byłoby takie zagęszczenie jak np w Krk to Londyn miałby 33 kluby czyli 2 razy więcej niż obecnie :naughty:

(nie liczyłem Kabla, Garbarni, Clepardii, Jutrzenki, Nadwiślan, Wawelu, Prokocimia)

Opublikowano
  • Autor

(nie liczyłem Kabla, Garbarni, Clepardii, Jutrzenki, Nadwiślan, Wawelu, Prokocimia)

Nie wspomniałeś nawet o Borku i Piaskach Wielkich, które w tej samej lidze co Hutnik grają :naughty:

Ale jak już bierzemy pod uwagę kluby, które mają tam jakiś swoich kibiców to w Krakowie można by nieśmiało Garbarnię liczyć...

Chociaż jak graliśmy puchar z Tramwajem to ekipa z Praskiej dawała rade :kox:

P.S. Kabel już nie istnieje :wink4:

Opublikowano

Nie wspomniałeś nawet o Borku i Piaskach Wielkich, które w tej samej lidze co Hutnik grają :naughty:

Ale jak już bierzemy pod uwagę kluby, które mają tam jakiś swoich kibiców to w Krakowie można by nieśmiało Garbarnię liczyć...

Chociaż jak graliśmy puchar z Tramwajem to ekipa z Praskiej dawała rade :kox:

P.S. Kabel już nie istnieje :wink4:

Każdy klub ma swoich kibiców. Choćby rodzinki piłkarzy - np: na Clepardii jest średnio 50-100 osób na meczu :decayed:

A Kabel napisałem z rozpędu, bo wiedziałem że boisko i tereny przejęliśmy, ale nie wiedziałem że klub nie istnieje. :mysli:

Opublikowano

Zanudzacie :decayed:

Opublikowano

W Londynie sytuacja jest o tyle specyficzna, że na taki Fulham (oprócz oczywiście kibiców z "dziada pradziada") chodzą ludzie, którzy po prostu są spragnieni piłki. +/- nasze pikniki.

To się również tyczy paru innych, mniejszych klubów.

Co jednak nie zmienia faktu, że ogrom społeczeństwa w UK nie tylko się piłką interesuje, ale też chodzi na mecze.

Jarko, błagam - zlituj się z tymi Kadłubami ;)

Z całym szacunkiem ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.