Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodatkowo byl spalony przy bramce na 1:0.

Sumujac jest ok i czekamy na Santiago:wink:

---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

Jaki karny jak to zawodnik Bayernu dotknal reka:grin:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wy tu sie przekomarzacie a Barca i tak jest najlepsza :dancing::tongue4:

Opublikowano
wy tu sie przekomarzacie a Barca i tak jest najlepsza :dancing::tongue4:
:tongue4::OMG::ban:
Opublikowano
wy tu sie przekomarzacie a Barca i tak jest najlepsza :dancing::tongue4:
:tongue4::OMG::ban:

:decayed:

Opublikowano
Dodatkowo byl spalony przy bramce na 1:0.

Sumujac jest ok i czekamy na Santiago:wink:

---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

Jaki karny jak to zawodnik Bayernu dotknal reka:grin:

Jaki spalony? :facepalm:

Jaki zawodnik Bayernu jak to Ramos strącił ręką piłkę :grin:

Poczekamy do santiago, Bayern lekko nie odda możliwości jedynego tytułu w 2012...

A w końcu i tak Barca wygra :banan:

Opublikowano

Zobacz sobie powtorki.Gdzie byl zawodnik Bayernu przy strzale.Mowie o Gustavo.

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

Wystarczy,ze absorbowal uwage bramkarza w polu karnym.

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Wystarczy,ze absorbowal uwage bramkarza w polu karnym.

Pkt.6 http://www.fifa.com/mm/document/worldfootball/clubfootball/01/37/04/27/interpretation_law11_en.pdf

Opublikowano
To w takim razie gdzie jest wielki Bayern po przegranej z Borusia, po remisie z Mainz??

Nie ocenie sie druzyny po jednym,kilku meczach,a tym bardziej po jednej polowie....:facepalm::facepalm:

A co do wczorajszego Bayernu to czapki z glow:thumbup1:

nigdzie nie napisałem wyrażenia że bayern jest wielki, poddałem pod znak zapytania jedynie wielkość realu, za ich postawę jaką zaprezentowali, to tyle.

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

Zobacz sobie powtorki.Gdzie byl zawodnik Bayernu przy strzale.Mowie o Gustavo.

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

Wystarczy,ze absorbowal uwage bramkarza w polu karnym.

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Wystarczy,ze absorbowal uwage bramkarza w polu karnym.

Pkt.6 http://www.fifa.com/mm/document/worldfootball/clubfootball/01/37/04/27/interpretation_law11_en.pdf

sądzisz że casillas nie ma pojęcia o punkcie 6 który podałeś, skoro nawet nie protestował? faktem jest, że nie jeden sędzie odgwizdałby spalony.

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=IVc2kuIv3rc

z całym szacunkiem, ale to karny bez dwóch zdań.

Ale koniec gdybania wszystko wyjaśni się za tydzień.

Opublikowano

Iwan dobry. "dzisiejszy mecz rozgrywany jest w chelsea" :)

Opublikowano

Zaczynamy :kox:

Opublikowano

pięknie

Opublikowano
pięknie

nie powiedział bym :kwasny:

Opublikowano

Karnych nie gwizdza to i barca przegrywa:grin:

Opublikowano

mało coś kibiców Barcy ogląda mecz c008.gif

Opublikowano
Karnych nie gwizdza to i barca przegrywa:grin:

hehe dokładnie, jeden z tych meczów co nie było żadnych kontrowersji na korzyść barcy i pipa :decayed:

Opublikowano

No nic graty dla Chelsea.Wygrał anty futbol i mega fart tez pomógł słupek i poprzeczka.Czekam na rewanz bo raczej nie wydaje mi sie,że dadza rade obronic ten wynik :decayed:

Opublikowano

Nie wykorzystane sytuacje bramkowe przez Barcelonę się zemściły :decayed:

Opublikowano
Nie wykorzystane sytuacje bramkowe przez Barcelonę się zemściły :decayed:

szykują się ciekawe mecze rewanżowe i o to chodzi :naughty:

Opublikowano

co tak cicho? :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor
Wygrał anty futbol i mega fart

Ty tak twierdzisz, a ktoś znający się na piłce pewnie powie że Chealse zagrała mądrze taktycznie. Byli zdyscyplinowani, wyłączyli z gry tego i tego grajka, odcieli ich od podań, zawęzili pole gry itp... Do tego trochę szczęścia i wynik gotowy. Takiej osobie gra Chealse zapewne się bardzo podobała bo mądra taktyka to znaczący element meczu. Ale oczywiście Wihu, Ty pewnie też się znasz na piłce :decayed:

Przypomina mi się trochę finał pucharu króla z poprzedniego sezonu :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.