Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
niedługo Euro, widzieliście co nasi przyjaciele z Azji wymyślili?!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wW5DaEWLdMk

http://youtu.be/wW5DaEWLdMk

Poprawiłem.

Przynajmniej lepsze niż Koko koko :decayed:

Swoja droga nie wiem czy zwrocil ktos uwage, ale na teledysku prawie sami azjaci grajacy na euro:decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale z tymi czołgami to o co chodzi ? :facepalm:

Do tego pałac kultury w zgliszczach...

Opublikowano

nie znasz azjatow? oni zawsze staraja sie zwykle rzeczy pokazac niezwykle, u nich nawet robienie kupy moze byc scena akcji:decayed:

Opublikowano

32d7d1f53e58d963gen.jpg

Posiadam 2 bilety na EURO, mecz POLSKA-Rosja.

2. kategoria, żółty sektor - G31 (miejsca obok siebie).

Wysyłka pocztą lub odbiór osobisty na terenie Zagłębia Dąbrowskiego.

zainteresowani walą na PW.

Opublikowano
  • Autor

f*ck EURO :decayed:

Opublikowano

Mam już ofertę za 2500zł za 2 szt. :wink:

Chyba przygarnę :grin:

Opublikowano

A więc puchar króla do Barcelony zasłużenie :naughty:

Opublikowano

już jutro mecz o awans do Ekstraklasy :D

na Orange Sport będzie łączona relacja z Piast-Zawisza i Pogoń-Arka ;)

na trybunach ekstraklase już dawno mamy :)

19.jpg

Opublikowano
A więc puchar króla do Barcelony zasłużenie :naughty:

:good:

już jutro mecz o awans do Ekstraklasy :D

na Orange Sport będzie łączona relacja z Piast-Zawisza i Pogoń-Arka ;)

na trybunach ekstraklase już dawno mamy :)

http://zawiszafans.pl/zdjecia/galeria/Zawisza_Bydgoszcz_Arka_Gdynia_2_2012-05-09/19.jpg

Jestem ciekaw kto wywalczy awans.

Opublikowano

Bez porownania lepsze od Euro Spoko... :naughty::kox:, ah ta POlska...

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Reakcja Ferdka na Koko Euro Spoko:

Kiepscy i Koko Euro Spoko [1] - Reakcja Ferdka! (odc. 3) - YouTube

Hymn Euro 2012:

Opublikowano

trzymajcie kciuki za bydgoskiego Zawiszę :P

13 autokarów + samochody pojechały do Gliwic :D

18 lat czekamy na Ekstraklasę :)

Opublikowano
  • Autor

A Ty czemu nie pojechałeś ?

Opublikowano
A Ty czemu nie pojechałeś ?
dopiero co wziełem urlop "na żadanie" żeby wogóle mecz obejrzeć :/
Opublikowano
  • Autor

3 lata temu graliśmy baraże o II ligę z Jeziorakiem Iława. U Nas remis i liczny wyjazd na rewanż, niestety przegrany. Mimo to do dzisiaj żałuję że na ten mecz nie pojechałem... Do Gliwic jedzie Was zapewne około tysiąca, jak przegracie to conajmniej rok będziecie czekać na taki mecz... Oby jednak się udało, bo takie wyjazd w ekstraklasie to już standard jest :wink:

Opublikowano
Oby jednak się udało

dzięki dzięki

przy okazji gratuluje awansu Hutnika ;)

PS f*ck euro ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :hi:

P.S. Say NO to modern football :naughty:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

Póki co Piast i Pogoń w ekstraklasie. Piękna bramka Jurado, ale też bardzo dziwne zachowanie sędziego...

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Uuu robi się nieciekawie dla Zawiszy... Piast - Zawisza 2-0 Arka - Pogoń 0-1

Opublikowano

Już 3-0. Ładna bramka z wolnego.

Teraz dla Zawiszy to chyba tylko ratunek w porażce Pogoni.

Opublikowano

Gratulacje dla Piasta i Pogoni ;)

Piast zagrał dziś niesamowicie, trybuny niosły ich do takiej gry.

Wygrali lepsi :)

w I lidze będą ciekawe ekipy .... ŁKS Łódź,Cracovia,GKS Tychy,Arka Gdynia,GKS Katowice itd

Opublikowano
  • Autor

w I lidze będą ciekawe ekipy .... ŁKS Łódź,Cracovia,GKS Tychy,Arka Gdynia,GKS Katowice itd

STOMIL OLSZTYN !!! :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.