Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie Piast to podobnie jak Polonia Bytom, taki drugi Śląski sort. I myślę tu ogólnikowo, a nie przez pryzmat tego ile kto sezonów grał w ekstraklasie i ile ma pieniedzy w kasie klubowej. Wiadomo, lepiej że Gliwice awansowały a nie jakaś Nieciecza. Chodzi jednak o to że jak dla mnie to żadna atrakcja dla ekstraklasy że Piast awansował, w przeciwieństwie do Pogoni której mecze będą znacznie atrakcyjniejsze jak pojedynki Gliwiczan.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro szopka pt "EURO2012" rusza :)

mam nadzieje że turniej zakończy się organizacyjnym blamażem :D

strajki,blokady,protesty ..... ;)

Opublikowano
  • Autor

Temat poprawiony :)

Opublikowano
  • Autor

No dokładnie, rozmowa za bardzo nie ma sensu... Piszesz takie bzdury że ciężko to wogóle czytać, a co dopiero komentować...

Prawdziwy kibicu z wieloletnim doświadczeniem...

Opublikowano

Dobrze że TY ich nie piszesz, radziłbym najpierw poczytać troche historii futbolu.......

Opublikowano
  • Autor

I myślisz że to sprawi iż pojedynki typu Piast-Śląsk czy Piast-Widzew będą wywoływały u mnie dreszczyk emocji ?

Opublikowano

Powiem Ci jedno,to co ty myślisz/czujesz to mnie wogóle nie interesuje,podobnie jak Ciebie to co ja, z tego co widzę wydajesz się być nieszczęśliwą i niereformowalną osobą. Jak zresztą wspomniałem rozmowa czy pisanie z Tobą nie ma najmniejszego sensu, żyj błogo w swoim małym świecie......

Opublikowano
  • Autor

Wpadasz nie wiadomo skąd, nigdy Nas nie widziałeś a chętnie oceniasz jacy jesteśmy... No gratuluję...

Kompletnie nie zgadzam się z Twoimi poglądami odnośnie Polskiej piłki, uważam że wypisujesz bzdury na temat poziomu gry, infrastruktry stadionowej, kibicach i atrakcyjności meczów Piasta... Czy potrafisz przyjąć do wiadomości że ktoś ma inne poglądy zanim zaczniesz ubliżać i przejdziesz do pyskówki ?

Opublikowano

Powiedz mi w którym miejscu komuś ubliżyłem i czy twierdziłem że Piast to jakaś potęga, po prostu troszkę było mi nie w smak kiedy ktoś wypowiadał się na temat tego klubu i innych w lekceważący sposób bez braku elementarnych wiadomości. A jeśli twierdzisz że w polskiej piłce nożnej jest wszystko "cacy" to gratuluję obiektywizmu.Ja osobiście myślę że się uwsteczniła w stosunku do tego co było 30-ci lat temu i to mnie smuci.....

Opublikowano
  • Autor
Powiedz mi w którym miejscu komuś ubliżyłem

To co napisałeś bezpośrednio do mnie.

A jeśli twierdzisz że w polskiej piłce nożnej jest wszystko "cacy" to gratuluję obiektywizmu.

Możesz mi wskazać gdzie napisałem że jest wszystko "cacy" ? Czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci problemy ?

Opublikowano

Kończąc ta "jałową" rozmowę zapytam co takiego napisałem do Ciebie że Cię uraziłem

Możesz mi wskazać gdzie napisałem że jest wszystko "cacy" ? Czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci problemy ?

Może jednak Tobie, bo ja pisałem ogólnikowo krytycznie i wskazałem "bolączki" w polskim futbolu. TY natomiast stwierdziłeś zę nie mam racji i daleś do zrozumienia iż brak mi wiedzy i kompetncji, pewno nie mam, rozumiem że TY za to ją masz,to się cieszę że na Ciebie trafiłem, będę mogł się wreszcie czegoś nauczyć .Ale kończmy już to przekomarzanie się bo to prowadzi do nikąd jest trochę gówniarskie,a poza tym jest już trochę poźno, mimo wszystko pozdrawiam.

Opublikowano

e co to za awantury po nocach c033.gif

Opublikowano

Ej.usuneliscie posty i nic nie widze,a chetnie bym sie wlaczyl do dyskusji:grin::grin:

Opublikowano

EURO czas zacząć!!!!! Spadam właśnie na meczyk!!! :kox: Dzisiaj Wrocław i mecz Czechy-Rosja! A wcześniej w strefie kibica Polska-Grecja!!! :good:

Opublikowano

Polska, biało-czerwoni! :banan:

Opublikowano

trzymam kciuki za reprezentacje biedronki ;)

a tak poważnie, 2:0 do nas. NIE MA LIPY

Opublikowano

obstawiam 2-1 lub 1-0 dla naszych

Opublikowano

ja 2:1 dla naszych.:naughty:

Opublikowano

ja obstawiam remis 0:0

Opublikowano

jarko -> PW :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.